PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yazık etti kendine

bounce
30-07-07, 20:37
bu yaz albüm çıkarmalıydı tarkan ingilizce albüm derken türkiyeyi unuttu ve de sanırım yerini de kenan doğuluya bırakıyor buyaz boş gecti sonbaharda da albüm çıkarmasın zaten biz tarkanı yenişarkılarıyla konserinde izlemek istiyorduk ama kısmet değilmişş keşke şu ingilizce albümünü bir 10 sene daha çıkarmasaydııı nerde o 2001 yılı.......

devilscream
30-07-07, 20:46
ben böyle düşünmüyorum.tarkan ne zaman albüm çıkarsa hayranları her zaman onu alır ve dinler.
sadece hayranları değil,tarkan'ın şarkıları beach club'larda çalınmasa bile her zaman süper olur ve öyle olacak.
ayrıca ingilizce albümü eleştirmişsin ama nickin ingilizce albümden bi şarkının adı;)

beyhan
30-07-07, 20:47
yha biraz sabırr ...bnce bomba gibi gelioo tarkann:20: ama bu yaz çok boştuu doru dürüst gzl albüm yoqtu..eğer bu yaz çıkartsaydıı eminim kii istediği başarıyaa ulaşırdı ama osunn sonbaharda olsa kışda olsaa bnce çıkartsın albümü heppimiz onu beklioruz zatenn .. hadi TARKAN çıkart şu albümü !!!:22:

ozgee
30-07-07, 21:03
ben böyle düşünmüyorum.tarkan ne zaman albüm çıkarsa hayranları her zaman onu alır ve dinler.
sadece hayranları değil,tarkan'ın şarkıları beach club'larda çalınmasa bile her zaman süper olur ve öyle olacak.
ayrıca ingilizce albümü eleştirmişsin ama nickin ingilizce albümden bi şarkının adı;)
katılıyorum tarkan ne zaman albüm cıkarcagını bilir bu kadar geciktiysede vardır bi bildigi bize düşen sabretmek ve ona güvenmek ha yaz ha kıs ne farkederki tarkan gene istedigi basarıyı yakalar

bzesma
01-08-07, 03:55
evet bende katılıyorum tarkan nezamn cıkarırsa cıkarsın cok satar ve super olcak herzamnkı gıbı beklıyoz kaseti bomba gibı olcak gene herzamanki gibi yanı kenen doglu asla tarkanın yerını alamaz hemde aslaaaaaaaaaaaaa

tarkanımsı
01-08-07, 12:40
yazık etti kendine yalnış bi tabir olmuş!!!
yaz kış farketmez onun albümü ne zaman cıkarsa o zaman dinleriz konseri ne zamansa o zaman gideriz ve evet kenan çizgisinde iyi bi sanatçı ama tarkanla kıyaslaman çok yalnış enese şu konuda takılıyorum ''nickin BOUNCE.....''

bounce
01-08-07, 20:13
tabir konusunda haklı olabilirsin ben de yazdıkta sonra pişman oldum ama yazdıklarım doğru tarkan 2005 ten beri ortada yok ortalığı kasıp kavuran bi şarkısı yok sadece bounce var ......

megastar_mert
01-08-07, 21:06
Tarkan'ın her zaman bir bildiği vardır.O kendine değil Sevenlerine yazık etti:)

Ey TARKAN, perişanız şimdi mutlu oldun mu ? Başını yastığa rahat koydun mu ?
:28: :18:

eskalen
02-08-07, 00:01
Bekliyoruz Tarkan'ı sabırsızlıkla.....Ama bence albüm eli kulağındadır.....En çok çabuk zamanda çıkartacaktır....Ama keşke albümünü haziranda çıkarsaydı çok güzel olurdu yetiştiremedi ondandır galiba....Ama yaz bitmeden çıkartırsa iyi olur hem albümünü hemde yepyeni konserleri merakla bekliyoruz.......

zeytin48
15-08-07, 21:08
Ben yabancı şarkılarını desteklemiyorum dudu ya kadar herşey çok güzeldi sonra ne oldu? Yine eskisi gibi 11 şarkılık türkçe albümler bekliyorum ben ondan eskisi gibi sabahtan akşama aynı kaseti dinlemek istiyorum şuan gerçekten yaptığı herşeyden soğudum çok iyi bir dönüş yapması lazım diye düşünüyorum