PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can’in Tepkisi Gülben’e Geri Adim Attirdi!

devilscream
26-07-07, 15:12
Gülben Ergen’in, “Bazı şarkılar Nane Nane’ye benziyor.” açıklaması hala gündemi meşgul ediyor.

Bu açıklamanın Sibel Can’a mal edilmesi başta Sibel olmak üzere birçok kişinin tepkisini çekmişti. Sibel Can, “Bu laf bana değil, bana şarkı veren müzisyenlere, sanatçılara söylenmiştir. Bunu söyleyenleri halka havale ediyorum.” diye açıklama yapmış, oklar Gülben’e çevrilmişti.

Bu tepkilerden sonra Gülben, geri adım atmış açıklama yapmak zorunda kalmıştı. Gülben, "Nane Nane" sözünün Sibel Can’a söylenmediğini gerek basın bildirisiyle gerekse yaptığı açıklamayla duyurmuştu. Önceki gün bu açıklama Sibel’e soruldu. Sibel, “Bu tür açıklamaların hoş olmadığını, bu tür polemiklerin içine girmemeleri gerektiğini söyleyerek, bizler topluma örnek olmalıyız!” diyerek Gülben’e mesaj yolladı.

Sibel, sözlerini kırk yaşına geldiğinde kendi adına okul yaptıracağını söyleyerek bitirdi.

KAYNAK:gezentilki

arjen22-tarkan
26-07-07, 18:33
Doğruuu Herkes Haddini Bilecek ... Nane Nane ye benziyor Dedi Ama Albüm Satışları Ortada Albümü Çıktığından Beri 1. Sıradan Düşmüyor albüm yanılmassam 1 aydır piyasada we hala 1. sırada Bengü ye de Serdar'a da Gülben'e de Kapak Olsunn !!! Haber İçin Teşekkürler

(www.dr.com.tr den albüm satışlarına bakabilirsiniz)

sempatik
26-07-07, 18:35
heryerde dinlenen bir şarkı:20: bazılarına kapak olsun

beyhan
27-07-07, 00:20
sibel can gerekli cevabıı wermişş o lafların üzerine pek de sölicek bişi yoqq aslındaa....

şekerim
27-07-07, 00:51
eee herkes haddini bilecek elbette bi yöne doğru söylüyor nane nane ye benzeyen çok şarkı var ama bu sibal can'ın şarkıları değil yanlış duvara tosladı:11:

ozgee
27-07-07, 02:40
güzel konusmus sibel can ne eksik ne fazla:20: ...sibele söylememiş olabilir gülben ama kime söylediyse söylesin hoş degil:13:

tarkanımsı
27-07-07, 20:35
haber için sagol enes lınk içinde sen sagol arjen:29:

gokhantevetoglu
23-08-07, 23:00
yafff nane nane sarkımıydı kı allah askına nelerle ugrasıyor mıllet bencede en guzelını demıs helal olsun sıbele

DARKLORD
19-10-07, 18:48
gülben ergen tarkanı başkasıyla karıştırdı herhalde
o ne dediğini bilmiyor.tarkanın şarkısını okumak bile şereftir
bu şerefte tabiki sibel canda var....