PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardım!

eskalen
22-07-07, 22:44
Quick time videolarını siteye nasıl koyabiliyoruz, yükleyebiliyoruz? Yardımcı olursanız sevinirim.........

scorpioness
22-07-07, 23:16
Normal videoları nasıl ekliyorsan öyle ya rapid ya diger paylaşım sitesinden yükleyip buraya eklersin ama yazarsın quicktime diye üyeler ona göre indirir

devilscream
22-07-07, 23:22
nessin söylediği daha kolay ama kotalı kullanıcılar olduğundan herkes indiremez videoyu.
o videoyu youtube'la paylaşıp ordan da burayla paylaşırsan kotalı kullanıcılar için daha bi rahat olur.
quicktime videolarının youtube'a eklenip eklenmediğini bilmiyorum.eğer eklenmiyorsa,eklenen formatlardan birine convert edip ekleyebilrisin youtube'a

eskalen
22-07-07, 23:35
Quick time youtube eklenmiypor galiba denedim baya bekledi yayınlanmadı youtube'da.......normalde videoyu nasıl ekleliyorduk onu unuttum??......

devilscream
23-07-07, 00:37
Quick time youtube eklenmiypor galiba denedim baya bekledi yayınlanmadı youtube'da.......normalde videoyu nasıl ekleliyorduk onu unuttum??......
quicktime videosunu nasıl eklemeye çalıştıysan öyledir:):20:

wengin
23-07-07, 10:08
quicktime videosunu youtubede upload edebiliyorsunuz.Bu format aşırı büyük oluyor paylaşım kolaylığı açısından ya çeviriciler ile diğer video formatlarına çevirebilir yada youtubede quicktime olarak yükleyerek paylaşabilirsiniz...

eskalen
23-07-07, 12:30
Teşekkürler yaptım saolun.....Quick time'ı alıyor youtube ama bekliyor biraz...