PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şu adama bakarmasınız tarkan 2 yazdım youtube de bu geldi

gence
22-07-07, 17:03
http://www.youtube.com/watch?v=4bXUoHkkDtI
tarkan a benzemiyo mu sizce de.bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özür diliyorum

devilscream
22-07-07, 18:25
hehe ben bu videoyu görmüştüm daha önce.hareketleri bile benziyo.gerçekten çok benziyor
4bXUoHkkDtI

şekerim
22-07-07, 18:52
:9: :9: :9: :9: insanlar çift yaratılırmış derlerdide inanmazdım bu kadar olur yani:11:

gence
22-07-07, 18:58
suratı biraz daha uzun olsa tam tarkan.baksanıza dişleri bile tarkan ın gençliği.zaten özeniyo da

sally
22-07-07, 19:18
gercekten de benziyor Ama Tarkanin ilk cikti dönemdeki haline benziyor

Benziyo gercekten vallahi:20:

ozgee
22-07-07, 20:45
inanmıyorum ya :9::9: tarkanın aacayipsin dönemindeki hali resmen!!dişleriyle bile!!!....

ösgee
22-07-07, 20:59
biras daa zayıf olsaa tamm yani:D:D tşk:29:

gence
22-07-07, 23:32
bu adam kimki acaba biri öğrenebilir mi sanki eski gibi geldi bana video

devilscream
23-07-07, 00:39
bu adam kimki acaba biri öğrenebilir mi sanki eski gibi geldi bana video
evet video eski.ama video üstünde bilgi yazıyo adamın adını

victorose48
23-07-07, 15:41
acayip çok benziyor hareketleriyle tipiyle

RaSKaS
23-07-07, 16:08
90 ların başındaki tarkan a benziyor :21:

tunalı
19-11-07, 18:08
Animsatiyo Biraz özentiyle Daha Cok Benzemiş

Yakisikli89
19-11-07, 19:12
bence benzemior bunun yüzü sirin ...tarkanin yakisikli
tarkanin burnu bile degisik...bu sahsiyetin burnu biraz iceride =)

burakca
10-01-08, 13:58
bu video bana ait arkadaşlar...ben bilgi arslan
bakın arkadaşlar sert eleştiri yapanlar olmuş videom hakkında amatör videolar bölümün de ankaranın tarkanı yazdığım başlık altında..
birincisi ben bu şarkının sözlerini sevdiğim bir kıza hitaben yazmıştım 3 yılımı verdiğim bu kız beni klipte görünen parkta yani 3 yılımın geçtiği parkta beni aldattına şahit oldum o gece yazdığım şiire demo yaptım ilerki zamanda maksadım klipide çekip ona izletmek yaptına pişman etmekti...benim mesleğim kameramanlık zaten şuandada ankarada bakanlıkta devlet dairesinde çalışıorum.benim hiçbir zaman bir müzik eğitimim olmadı ve şan eğitimide almadım.bu klip tamamiyle amatörce yaptığım ve çalışan arkadaşlarım ca montajlanan bir klip elbette tarkan gibi bir starla yarışamam ve ben onu çok seviyorum ben de bir tarkan hayranıyım ben de bir hayran kitlesi oluşturamam ona benziorum deye böle bir amacım yok tek amacım zamanın da sevdiğim kıza bunu izletmek.meşhur olma derdim yok ben bu klipte evet ona sadece mimiklerimle taklidini yaparak özendim oda dikkat çeksin deyeydi...normal yaşantım da tarkana benziyorum deye her hareketimle o olmuyorum ..özendiğim tek yer o klipti ne makyajım var o klipte ne dişlerimi yaptırdım tamammiyle doğal halim le çıktım ve klip zaten amatörce çekilmiş bir klip beğenmeniz yanın da beğenmemenizede saygı duyuyorum ama asla hakaret tarzı eleştirilere cvp vermeden duramam.ben amatör klipler bölümün de msnmi verdim ve beni gaylar eklemesin sadece bayanlar dedim galiba yanlış anlaşılmışım ben gaylardan nefret ediorum deye bunu yazmadım bu klipim benim youtubedede dönüyo çoğu kez gay arkadaşlarda eklio ve beni taciz ediolardı ben bunu kast ettim diğeri ise bayanlar eklesin demekle sanki sapık durumuna düşmüşüm gibi gösterildim bunu asla kabul edemem çok çirkin ce geldi bana bu eleştiri bu eleştiriyi yapan arkadaşı kınamıyorum ama sadeceyanlış anladını ve ben den özür dilemesini bekliorum... çevrem de yeterin ce bayan arkadaşım oldu kadar erkek arkadaşım da var benim burdan beni ekleyen bayanlarla edeceğim diyolağa ihtiyacım yok...benim tarkanı andırıo olmam yakışıklı hele hele çok yakışıklı oldumu gerektirmez böle bir egom yok allahın verdiği her uzumuva şükürler olsun.. tekrar sevgi ve saygılarımı sunuyorum tarkanı ve tüm hayranlarını selamlıyorum herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar...klipi burda yayınlayan arkadaşa ve sayın adminede sevgiler saygılar...:)