PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan şarkılar

devilscream
19-07-07, 18:04
ben sizlere şimdi şarkı vermiyeceğim.:21: ama bir öneri veriyorum sadece
arkadaşlar youtube'da ki canlı performans videolarından,sadece videonun sesini mp3 olarak alabilmenizi sağlayacak bi program veriyorum.:20:
Programı indirmek için TIKLA (http://rapidshare.com/files/43811649/FreeYouTubeToMP3Converter.exe.html)

öncelikle yukarıda ki linkten programı indirin:20:
daha sonra programı kurun ve açın.
youtube'daki herhangi bir videoun linkini,programda ki ilk seçeneğe kopyalayın.
2.seçenekten de mp3'ü nereye kaydedeceğimizi seçiyoruz.
son olarak convert diyoruz.ve yüklemeye başlıyor:20:

RaSKaS
19-07-07, 18:16
program için teşekkürler
vixy.net te youtube videoları convert edilip .mp3 formatında indirilebiliyor.bu yüzden ayrı bir programa gerek yok bence.

devilscream
19-07-07, 18:23
program için teşekkürler
vixy.net te youtube videoları convert edilip .mp3 formatında indirilebiliyor.bu yüzden ayrı bir programa gerek yok bence.
haklısın.vixy.netten de indirebiliyoruz mp3 olarak.ama bu programda mp3'ün kalitesini de ayarlayabiliyoruz:20:

heyooo_xxx
20-07-07, 22:28
walla bende buna benzer bişi arıodum hep video olarak atıoz oda müzkle aynı yerde olmuo kargaşa oluoo

devilscream
21-07-07, 02:27
walla bende buna benzer bişi arıodum hep video olarak atıoz oda müzkle aynı yerde olmuo kargaşa oluoo
sanırım benim yaptığım mixteki şarkıları ayrı ayrı arayan sendin:)youtube da o şarkılar mevcut olması lazım.bu programla bilgisayarına alabilirsin.bu sorunda çözülmüş olur:20:

kıs_gunesi
21-07-07, 02:39
Çok güzel paylaşım.Teşekkürler.
Kalite ayarlaması önemli detay.

gence
21-07-07, 17:35
linki verdiğin ilk gün indirmiştim fakat zamanım olmadıgından yeni kullandım cidden cok iyi oldu bu.sagol enis or enes.devilscream deyim en iyisi

devilscream
22-07-07, 02:22
sagol enis or enes.
hehe doğrusu enes:20: