PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Işte Tarkanin Türkiyede çikcak Talk Show Yok Dediği Sözlere Açiklik Ayşe Armandan

carmelo_81
19-07-07, 16:01
Tarkan’a haksızlık

DUBAİ ’ye konsere gelmişti Tarkan.

O arada, o lafı bana etti:

"Türkiye’de çıkacak talk show yok."

Ne demeye çalıştığını müsaadenizle, röportajı yapan kişi olarak, ben anlatmaya çalışayım:

"Benim artık bu taraklarda bezim yok" demek istiyordu. "Bu harala gürele içinde yer almak istemiyorum. Gündeme oturmak için çeşitli numaralar çekmek istemiyorum. Artık böyle bir ruh halinde değilim. Buna ihtiyacım da yok." Ve muhtemelen "Beni ilgilendiren şeyler, talk show sahiplerinin ilgisini çekmiyor, o yüzden çıksam da onları kesmeyecek" demeye getiriyordu.

Ben onu anladım.

Dediği, "Ben herkesi, her şeyi aştım" değildi.

Burnu büyüklük yapmıyordu.

Kimseyi küçümsemeye çalışmıyordu.

Kibirli bir söyleyiş de değildi.

Derdi başkaydı.

Ama n’oldu?

Ortaya bir magazin savaşı çıktı.

Okan Bayülgen, "Onu programa çağırmama nedenim, talk show’a uygun olmayışı" dedi, "Konuşan bir insan değil. Şimdiye kadar bütün söyledikleri şunlar: ’Sizi çok özledim, duygularımız sevişiyor, dudu dudu, kuzu kuzu, muck muck... 10 küsur senedir söyledikleri 5 ünlemden ileri gitmemiş bir adamla ne konuşabilirsin?"

Bence, bu haksızlık!

Gerçekten haksızlık.

Bu sözler, Okan’a hiç yakışmıyor.

Kaldı ki, gerçeği de yansıtmıyor.

Kimseyle dalaşmasına gerek yok, zaten çok iyi programlar yapıyor, işine baksın.

Tarkan’ı da rahat bıraksın!!!

tarkanımsı
19-07-07, 16:09
ağzına sağlık ayşe arman ın artık anlar herhalde birileri neyin ne oldugunu
haber için sagol carmelo:20:

sarıpapatya
19-07-07, 16:12
bencede okan kendi işine baksın çok doğru bi söz şu saatten sonra tarkan okanın programına zaten çıkmaz yalvarsa bile ayrıca gelmıcenı çok ii bildiği için bence çağırmadı ve çağırmıcak tarkan kendini ispatlamış yenilere fırsat verio işte fenemı:41:

arjen22-tarkan
19-07-07, 16:40
Okana Yakışmadıı Ama Okan'ı da maruz görün okan 10 yıldır bu işi yapıyor we başarıyla yapiyor bu bellii .. Böle Bi şey duyduktan sonra haklı olarak sinirlendi okanın zaten siwri dilini bilmeyen yokk onun için ben suç Okan'ın değil magazinindir diyorum çünkü ortalığı böyle bilmeden karıştıran onlardır ... Siz Ondan Önce Okan'ın Ağzından Tarkan ile ilgili yanlış bi şeyin çıktığını duydunuzmu ben duymadım duyan warsa bana sölesin ... Bence Bu Magazinin Suçudur Magazin Kendine Malzeme bulmak istiyor dolayısıyla gidip bi şeyler yaratmaya çalışıyor !

gence
19-07-07, 18:55
ya okan sivri dillinin teki ben ilk başta kızmamıştım ama. okan bilerek bu konuyu uzatıyo.geçen aylar da bizim okula gelmişti adam girerken tarkana laf attı cıkarken bidaha.bir de bunu magazinciler uzatıyo diyo halbuki olayı kendi açıyo ama korkmayın tepkisini aldı.şey diyo,kendimi bi an tarkan gibi hissettim bu kalabalığı görünce allah bi daha göstermesin diyo.ikincide de o talk show yok lafına takıyo.ben bayagı yırtındım ama alamadım mikrofonu.olsun başkaları da vardı tepki veren

ozgee
19-07-07, 19:46
bugüne kadar anlasılan sekilde konuşmuş olmasını zaten beklemezdim tarkandan işin aslı ortaya cıktıgı icin rahatladım iyi iş yapmış ayşe arman :20: okanın yaptıgı gercekten cok büyük haksızlık:13: madem tarkan konusan biri degil niye yurtdışındaki programlara cagırıyorlar zaten tarkan ancak(!) yurtdışındaki programlara yakışıyor

**MegaStarkan**
19-07-07, 21:43
tskler haber icin fakat eski haber bu. forumda daha önceden verilmisdi.
yeni üye oldugun icin konuyu silmiyorum sadece kitliyorum.
eklemeden önce bi foruma göz atsan eklemek istedigin her hangi bir konu varmi diye iyi olur :)
haber'lerin tarihleri ve kaynaklarida bizim icin önemli.
forumda bi haber mevcutmu degilmi forumdaki arama motorundan yapabilirsin yada kendin haberler bölümünde bakabilirsin varmi diye.
baska yardima ihtiyacin varsa benle yada diger moderatör arkadaslarimla iletisim kurabilirsin.
bu haber üzerine yorum yapmak isteyen arkadaslar icin eski konunun linki veriyorum:
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=3173
tskler ;)