PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barış Akarsu için söylediler

HakanÇelik
10-07-07, 09:37
Barış Akarsu için söylediler

http://kelebek.hurriyet.com.tr/_newsimages/3702196.jpg

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde festivalde konser veren Murat Boz, Deniz Seki ve Özcan Deniz, şarkılarını Barış Akarsu için söyledi.

Ereğli'deki 14’ncü Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür Festival'nin son günündeki konserleri yaklaşık 100 bin kişi izledi. Sahneye ilk çıkan Murat Boz'a özellikle genç kızlar büyük ilgi gösterdi. Murat Boz, konserin sonunda önünde Barış Akarsu'nun resmi, arkasında ise 'Seni asla unutmayacağız' yazılı tişörtle sahneye çıktı. Murat Boz, Barış Akarsu için Erkin Koray'ın

http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/6855503.asp?gid=176

Yakisikli89
10-07-07, 10:49
sgl abi haber icin

tarkanımsı
10-07-07, 12:07
sagol hakan ya uff fena oluyorum aklıma geldıkçe gececık tı allah rahmet eglesın tekrar

arjen22-tarkan
10-07-07, 16:43
Murat Boz'a Brawo Böyle Bi şey unutmadığı için !!!

-tarzan-
11-07-07, 00:14
aklımadan bir türlü çıkmıyor.geleceğin ender umut veren sanatçılarından
tüm içtenliğini herkese yansıtan bir kişiyi kaybettik.

devilscream
11-07-07, 02:19
sanatçılarımızın böyle acı bir duruma duyarsız kalmaması çok güzel.
gencecik yaşında rahmetli oldu malesef.ama şöyle bir söz vardır;ALLAH sevdiği kulunu yanına erken alırmış.

**MegaStarkan**
11-07-07, 19:08
SON KONSERİNDE BARIŞ’IN RESMİ OLAN BİR T-SHIRT GİYEN MURAT BOZ’UN GERÇEK AMACI NE?..
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/9160/1.jpg
Haber Tarihi: 11-07-2007 Haber Saati: 15:10
Cenk Eren, bu sabah “Dobra Dobra” programında Murat Boz’a, “Barış’lı tişört”ü için fena dokundurdu.

Zonguldak`ın Ereğli İlçesi`ndeki 14’ncü Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür Festival`nin son gününde sahneye çıkan Murat Boz, konserin sonunda önünde Barış Akarsu`nun resmi, arkasında ise `Seni asla unutmayacağız` yazılı tişörtle sahneye çıkması tepkilere neden oldu.

Murat Boz’un bu t-shirtü reklam amaçlı giydiğini söyleyen Cenk Eren’e, Şenay Düdek’te destek çıktı. Düdek, Murat Boz’a çağrıda bulunarak bu tür şeylerin hoş olmadığını, bir ölünün üzerinden reklam yapılmaması gerektiği söyledi. Düdek, sözlerini Boz’u bu tutumudan dolayı kınayarak bitirdi.

Cenk Eren ve Şenay Düdek’in, Murat Boz’u eleştirdiği dakikaları izlemek için “Tıkla İzle” butonunu tıklamanız yeterli.

Kaynak: Gezentilki-Tikla Izle (http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=9160)

megastar_mert
11-07-07, 22:59
bunu söyleyenler e sadece ***** ve beyinlerini yitirmiş insanlar olarak bakıyorum

Edit by KarMa: Bu forumda kesinlikle ve kesinlikle seviyemizi dusurmuyoruz arkadasim. Kurallara bi goz at istersen.

Diğer sanatçıları veya forum üyelerini küçük düşürücü hakaret ve küfür içeren mesajlar yazmak ve Türk ahlak yapısına uymayan kullanıcı adı kullanmak yasaktır.

Ben konserde degildim, bilmiorum..
Tavirlari nasildi, ne yorumlar yapti hicbi fikrim yok.
Ama bence bu kadar abartmaya gerek yok, saygiyla ansinlar toplanip butun sanatcilar. Aksi taktirde bazi insanlar firsattan istifade edip "bakin ben cok sempatigim, ayni zamanda empatide gosterebiliorum, sevin beni ben cok cici ve sekerim uyyyy..." seklinde reklam ve prim yapmak isteyebilirler evet. Ama Murat Boz yaparmi yapmazmi onu bilemem, kisilik analizi yapmadim henuz kendilerine

Yakisikli89
12-07-07, 12:20
Ben konserde degildim, bilmiorum..
Tavirlari nasildi, ne yorumlar yapti hicbi fikrim yok.
Ama bence bu kadar abartmaya gerek yok, saygiyla ansinlar toplanip butun sanatcilar. Aksi taktirde bazi insanlar firsattan istifade edip "bakin ben cok sempatigim, ayni zamanda empatide gosterebiliorum, sevin beni ben cok cici ve sekerim uyyyy..." seklinde reklam ve prim yapmak isteyebilirler evet. Ama Murat Boz yaparmi yapmazmi onu bilemem, kisilik analizi yapmadim henuz kendilerine

:20: :18: ben yaptim analiz ama demicem :28:

naughty girl
03-08-07, 18:31
eleştirenler çıldırmış olmalı konserde bende vardım canlı canlı izledim çok içten ve samimiydi dicek sözüm yok cidden :@

ozgee
03-08-07, 23:45
bu davranısları cok hoş onur verici bi hareketbravo ya sonucta bilemem ama böyle bişeyi reklam amaclı yapmış oldugunu sanmıyorum murat bozun eger gercekten reklam içinse :13: allaha havale etmek lazım...

M297A296
19-08-07, 19:39
ben bu konserde vardım vede yaptığı davranışı çok gzl buluyorum onu unutmaması gzl bişey gene bazı magazincilerin herşeye olduğu gibi bunada reklam demesi çok yanlış hiçbir kötü niyet sezmedim ben

m.bozaşkımm
24-09-07, 18:52
Büyük harfle yazı yazmak yasaktır... Forum kurallarını okuyunuz...