PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Kaçtı Yasemin Kovaladı :)

fantin
09-07-07, 10:03
Tarkan'dan Yüz Bulamadı

Sosyetenin güzel isimlerinden Yasemin Kozanoğlu, uzun süre peşinden koştuğu Tarkan'a "ilan-ı aşk" etti, ancak Bilge Öztürk'le birlikte olan Megastar'dan istediği yanıtı alamadı.

Yasemin kovaladı Tarkan kaçtı

Sosyetik güzel, Tarkan'a aşık oldu. Megastar'ın peşinden koştuğu söylenen Kozanoğlu'na Tarkan'ın yanıtı ise 'Bir ilişki yaşıyorum' oldu.

Sosyetenin en güzel isimlerinden olan Yasemin Kozanoğlu, yine özel hayatıyla gündeme geldi. DJ'lik, mankenlik ve oyunculuk yapan Kozanoğlu, Erol Derviş, Derya Danacı ve Ozan Doğulu gibi ünlü isimlerle aşk yaşadı. Uzun süredir adı kimseyle anılmayan Yasemin Kozanoğlu cephesinden yine ilginç bir haber geldi. Uzun zamandır Tarkan'a aşık olduğu söylenen Kozanoğlu, bir süre Megastar'ın gittiği her mekanda boy gösterdi, sonra da hislerini Tarkan'a açtı.

SADAKAT ÖRNEĞİ
Yedi yıldır avukat Bilge Öztürk ile birlikte olan megastar, birçok ünlü erkeğe örnek olacak bir tavır sergiledi. Yasemin Kozanoğlu'nun ilan-ı aşkına "Bir ilişki yaşıyorum, seninle olamam" yanıtı veren Tarkan, böylece bir kez daha Bilge Öztürk'e olan sadakatini gözler önüne sermiş oldu.

Nilüfer BAYRI http://www.takvim.com.tr/pap00.html

Inge
09-07-07, 11:54
Dogru yapmis Tarkan. Kadina anlasilirlik.
:20:

cristiano_16
09-07-07, 12:40
Tarkan'dan da bu cevap beklenirdi...:20:

**MegaStarkan**
09-07-07, 12:40
tarkanada bu yakisir:20:
heyt kizlar bakin erkek milleti nasilmis :P
tskler haber icin ;)

tarkanfan
09-07-07, 12:46
tskler haber icin ;)

:28: :28: :28: :28:

şekerim
09-07-07, 13:05
tskler haber icin ;)
erkeklerin hepsi aynıdır kenan tarkan farklı o eşine sadık bir insan onu diğer erkeklerden farklı kılan özelliklerinden birisi :21:
yasemin hanımda öğrenmiştir başkasının erkeğine bakmamayı:11:

**MegaStarkan**
09-07-07, 14:58
erkeklerin hepsi aynıdır kenan tarkan farklı o eşine sadık bir insan onu diğer erkeklerden farklı kılan özelliklerinden birisi :21:
yasemin hanımda öğrenmiştir başkasının erkeğine bakmamayı:11:
aa aa ayip ayip bizde tarkan gibi usluyuz, sadikiz :D örnek alioz tarkandan :P
bu arada yazim flash olmus alinti ard arda :18:

sarıpapatya
09-07-07, 16:27
tarkan yine kendine yakışanı yapmış keşke herkez onunkadar sadık olabilse ayrıca o kızdan nefret edıyorum hiç yakışmazlar

tarkanımsı
09-07-07, 18:32
ahh ahh şöyle bir erkekde ben bulsam walla evlenıcem ya ama kalmadı tarkan türünün son örneğiydi galiba ve onuda bilge kaptıı:6:

Delikız
09-07-07, 18:47
Yasemin Kozanoğlu'nun annesi galiba Tarkan ın arkadaşı, bu olay uzun zaman önce de patlak vermişti demek ki hala Tarkan da Tarkan diyor sosyetik güzelimiz. Kızım Tarkan dan sana yar olmaz onun kalbinin anahtarı Bilge de başkası açamaz:D:D::D:D:D

ösgee
09-07-07, 20:19
sosyetenin en güseliymişş bide :18: :18: :18: :18: :18:

eskalen
09-07-07, 23:30
TARKAN’A AŞKINI İLAN ETTİ

SOSYETENİN GÜZEL İSİMLERİNDEN YASEMİN KOZANOĞLU, UZUN SÜRE PEŞİNDEN KOŞTUĞU TARKAN'A ‘İLANI AŞK’ ETTİ..

Sosyetik güzel, Tarkan'a aşık oldu. Megastar'ın peşinden koştuğu söylenen Kozanoğlu'na Tarkan'ın yanıtı ise 'Bir ilişki yaşıyorum' oldu.

Sosyetenin en güzel isimlerinden olan Yasemin Kozanoğlu, yine özel hayatıyla gündeme geldi. DJ'lik, mankenlik ve oyunculuk yapan Kozanoğlu, Erol Derviş, Derya Danacı ve Ozan Doğulu gibi ünlü isimlerle aşk yaşadı.
Uzun süredir adı kimseyle anılmayan Yasemin Kozanoğlu cephesinden yine ilginç bir haber geldi. Uzun zamandır Tarkan'a aşık olduğu söylenen Kozanoğlu, bir süre Megastar'ın gittiği her mekanda boy gösterdi, sonra da hislerini Tarkan'a açtı.

Yedi yıldır avukat Bilge Öztürk ile birlikte olan megastar, birçok ünlü erkeğe örnek olacak bir tavır sergiledi. Yasemin Kozanoğlu'nun ilan-ı aşkına 'Bir ilişki yaşıyorum, seninle olamam' yanıtı veren Tarkan, böylece bir kez daha Bilge Öztürk'e olan sadakatini gözler önüne sermiş oldu.

Kaynak:gecce.com

eskalen
09-07-07, 23:36
Tarkan'a her kız aşık........Yasemin Kozanoğlu'da abuk sabuk şey yapmış.....Tarkan'ın sevgilisi var yani bilmiyor mu!Cümle alem biliyor yani....Tarkan en doğru cevabı vermiş...Helal olsun öyle bir cevap en doğru herkesin demesi gereken bir cevap.....Tarkan sevgisine, sevdiklerini yarı yolda bırakmaz dürüst, doğru düzgün aşk yaşayanlardan....öyle her dakka sevgili değiştiren bir ünlü, bir insan değil Tarkan.....

RaSKaS
10-07-07, 13:15
bu kız bayadır gündemde yoktu,kendini tekrar gündeme taşımak için çok güel bir yöntem seçmiş. :21: