PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan'a serzeniş::((

tarkanmurat
05-07-07, 00:42
yazsam mı yazmasammı dıye cok dusundum ama her zaman ona karsı fıkırlerımı saklamadım ve ınsanlardan....herkesın sıkıldıgı gıbı benımde rahatsız oldugum konu tarkanın yenı albumu...ama nedense hala bu albumle ılgılı ne bır acıklama gelmedı...ınsanlar sureklı farklı haberlerle bekletılıyor...bu cok kotu bır durum...daha albumun vokal calısmaları bıle yapılmamıs ama turlu turlu haberler cıkıyor...sevıyoruz...dınlıyoruz senın ıcın aglıyoruz yerı geldıgınde...haberlerını okudugumuzda onun ıcın en ıyısını versın allah dıyoruz...hemde hıcbır cıkarımız olmadan sadece su kucuk kalbımızde sana ayırdıgımız sevgıden dolayı yapıyoruz bunları...albumun cıktıgı zaman sabahı edemıyoruz..çifter cıfter alıyoruz...senı konserlerınde yalnız bırakmıyoruz sabahın erken saatlerınde gelıyoruz sadece senın ayagını basacagın sahneyı gormek ıcın....HIC MI BIR
ACIKLAMAYI YADA SENIN EN KAPSAMLI,SENI GERCEKTEN SEVEN BU INSANLARIN SITESINE GELIPDE IKI KELIME YAZMANI HAKETMEDIK???BU KADAR ZOR DEGIL YESIL GOZLUM:13:

mahmutcngz
05-07-07, 00:49
tarkan duy artık yaaaaaaaaaaaaa

scorpioness
05-07-07, 00:55
Arkadaşlar bırakın geç olsun güç olmasın bu hayat böyle şurda onu tvlerde 2 dk görüyoruz ya o yeter, varsın açıklama yapmasın bir bildiği vardır,varsın albümü ertelesin bir bildiği vardır,varsın isterse albüm bile yapmasın bidaha nefes aldığını biliyoruz ya o yeter...Sizde haklısınız ama...Doğan güne şükretmek lazım bu hayatta onu bekleyecek zamanı versin Allah bize varsın biz yine bekleriz...

mahmutcngz
05-07-07, 00:56
aslında haklısın bekleyelim

tarkanmurat
05-07-07, 12:48
beklemekten yana sorunum yok ama acıklamayı vs vs haketmedımı bu ınsanlar bu bu kadar zor degıl bence...bende sesını duydugumda yeter dıyorum bende sevıyorum kendımden cok ama benım konum farklı....

tarkanımsı
05-07-07, 12:52
arkadaşlar ness ınde dedıgı gıbı bı bılıdıgı vardır elbet ya yapmayım bakın barış akarsu yu kaybettik şükredelim ki bizim tarkanımız hayatta yapmayın böyle nolur elinde olsa cıkarmazmı albümü ama çok titiz bu konularda bılıyosun biraz daha anlayışlı olalım:41:

Inge
06-07-07, 00:13
katiliyorum...

tarkankolik1972
09-07-07, 22:41
askım benimmmm birtanemmmm iyiki varsınnnn cnmın içi

zeliha
01-08-07, 06:25
Ben murat a katılıyorum.taaaaaa tsm albumü çakaracağı haberi çıktığından beridir bekliyoruz sonradan popa döndü o kadar sevindik temmuzda çıkcak diye ama offf çıldırcam yaa her gün bakıyorum yeni bi umutla hiç bi haber yok
söylentilerle daha çok umut ve sonrasında hayal kırıklığı oluyo. ne olurrr tarkan çıkar şu albumü ya da tarih belirle de ona göre biz de o günü iple çekelim ama böyle belirsizlik sinir bozuyo seni dünyanın en basit değerini kaybetmiş iki sözcüğünü kullanmayacak kadar hassas seviyorum...isen başkasın tarkanım

ozgee
01-08-07, 15:40
her zaman söylüyorum tarkan albüm cıkarcagı zamanı iyi bilir gerci az da olsa acıklama gelseydi fena olmazdı ama onuda yapmadıgına göre vardır bi bildigi herseyin basında ona güvenmek var bence bide sabır tabi!

bzesma
01-08-07, 17:29
evet tarkanın bıldıgı vardır bukadar zamanda bı acıklama yapardı eylulde cıkcak daha cok varya beklemekten baska yapcak bişe yok napalım onu sevıyosak beklemeyede razı olcayız tarkan seni cok sevıyommmm

EsiN_maöl
05-08-07, 01:11
eylülde çıkıcak ama bi daha ertelenmez inş. hiç bi açıklama olmaması kötü

tarkan_mania
08-08-07, 16:32
:1: bu kdr bekLediğine göre Tarkanımın bir biLdiği vardır :10: :10: :41:

eskalen
08-08-07, 17:10
Albüm kesin Bu yaz'a çıkmıyor bence...Tarkan'ın verdiği şu demece bir bakın; "Son aylarda o kadar çok çalıştık ki adeta stüdyodan dışarı çıkamadık. Albümüm esasında bu yaza hazırdı ama bu yaz bildiğiniz gibi çok karışıktı, seçimler de dahil." Yani Seçim en bütük etken. haberler söylenenler doğru...Bu yaz gerçekten herşey çok karıştıktı karıştıda zaten...Yani kesin gözüyle bu yaz değil.. olsa hemen az kaldı çıkacak albüm derdi Tarkan.....Sonbaharda kesin çıkartır bence o zamana kaldı artık....Bekle bekle dur.......

seinep
14-08-07, 00:00
tarkaaaaaaannn ne zmn gelıcen yaaaaaaaaa=(((

Blg
14-08-07, 09:06
albüm eylül en geç ekimde:)

Emine TEKKANAT
14-08-07, 14:48
Tarkan Sana Bayiliyorum Cennet Gözlüm Yeni Albümünü Sabirsizlikla Bekliyorum

ozgee
15-08-07, 00:29
Albüm kesin Bu yaz'a çıkmıyor bence...Tarkan'ın verdiği şu demece bir bakın; "Son aylarda o kadar çok çalıştık ki adeta stüdyodan dışarı çıkamadık. Albümüm esasında bu yaza hazırdı ama bu yaz bildiğiniz gibi çok karışıktı, seçimler de dahil." Yani Seçim en bütük etken. haberler söylenenler doğru...Bu yaz gerçekten herşey çok karıştıktı karıştıda zaten...Yani kesin gözüyle bu yaz değil.. olsa hemen az kaldı çıkacak albüm derdi Tarkan.....Sonbaharda kesin çıkartır bence o zamana kaldı artık....Bekle bekle dur.......
dogru bi bakış açısı katılıyorum...:20:

gokhantevetoglu
23-08-07, 13:42
bekleyen bır gun muradına erer...

pln_88
08-09-07, 20:55
arkadaşlar bende sabırsızlıkla yeni albümü bekliyorum..

mazeret
10-09-07, 17:41
ya bencede bi açıklama yapması gerekir kaç yıldır bekliyoruz bu yaz çıkıcak dedi ahanda kış geldi nerdeyse ama ondan hala bi haber yoK ):bu kadar ulaşılmazlık bazeen sinir bozucu oluyor hiç değilse resmi sitesinde bu konuyla ilgili bişeyler yazsın