PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Barış Akarsu için yazdı

devilscream
04-07-07, 18:30
Nazan Öncel BARIŞ AKARSU İÇİN DUYGULARINI KALEME ALDI VE 'AÇ GÖZLERİNİ UYAN BARIŞ'IM' DİYE HAYKIRDI!

Bütün nefesimi tuttum, günlerdir ellerim havada Allah'a yalvarıyorum. Belki de Allah benden usanmıştır artık. Aç gözlerini Barış'ım, uyan; hadi n'olur uyan! Yaşamak için çok nedenin var. Önce sana hayat veren anneciğin, bu acıya dayanamam diyen babacığın ve bütün sevenlerin için uyan. Evet, belki hayat zor, belki çetrefilli, belki gereğinden çok acımasız, ama yaşamak her şeye rağmen güzel ve böyle uyumak sana yakışmıyor Barış'ım.

Senin için mümkün olsaydı kalan ömrümün tamamını verebilirdim. Çünkü senin umutların, çünkü senin yarınların, çünkü senin gençliğin var. Öyle ıslak ıslak baktırma, fazladan ağlatma bizi yavrucuğum.

Barış ağabeyinin de dediği gibi, Anlıyorsun değil mi?

Bütün sevenleri ve ailesi adına,

kaynak:haberler.com

tarkanımsı
04-07-07, 18:33
sagol haber için ama arkadaşlar ya başka bı konuyada yazmıştım bunu tcoll olarak barış akarsunun yanında oldugumuzu göstermek amacıyla bı çicek fln mı yollasak aslında yapıcam ama ankaradan bodruma çicek gitmezkı yokmu oralarda bununla ilgilenebılecek bı arkadaş:41:

devilscream
04-07-07, 18:37
sagol haber için ama arkadaşlar ya başka bı konuyada yazmıştım bunu tcoll olarak barış akarsunun yanında oldugumuzu göstermek amacıyla bı çicek fln mı yollasak aslında yapıcam ama ankaradan bodruma çicek gitmezkı yokmu oralarda bununla ilgilenebılecek bı arkadaş:41:
bende o zaman güzel olurdu demiştim.ama benim böyle bir şeyi yapmam zor.ben şu anda zonguldaktayım

şekerim
04-07-07, 20:21
çok üzücü birşey güzel olur aslında ta zonguldaktan yada ankaradan göndermenize gerek yok arkadaşlar türkiye'de çiçekçilik uluslar arası yapılıyor yani ankarada ki bir çiçekçiye gidersiniz anlatırsınız onlar bodrumda ki yada diğer illerdeki çiçekçilerle bağlantıya geçip çiçeği gönderiyorlar umarım en kıza zamanda ayağa kalkar barış akarsu ailesine büyük geçmiş olsun

:41: :41: :41: :41:

leyla
04-07-07, 21:01
ya cok uzuldum ne olmus baris akarsuya?
insallah en yakin zamanda iyilesir

devilscream
04-07-07, 21:21
ya cok uzuldum ne olmus baris akarsuya?
malesef trafik kazası geçirdi.kaza yaptığı araba da 3 kişilermiş.2si malesef hayatını yitirdi.barış akarsu da komada

musti_
04-07-07, 21:52
Nazan Öncel'in bu duygu yüklü içten dileklerine bütün kalbimle ben de katılıyorum.. Haydi Barış.. Uyan artık..