PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Topaloğlu’nun gerginliği

**MegaStarkan**
28-06-07, 13:26
BUGÜN ESRA CEYHAN’IN KONUĞU OLAN ÜNLÜ SANATÇI STÜDYO KONUKLARINI AZARLADI. PEKİ ÜNLÜ SANATÇI BU OLAYI NEDEN YAPTI?
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/8947/2.jpg
Kanal D’nin sevilen programlarından “Esra Ceyhan’la”nın bugünkü konukları ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu ve ünlü manken Tuğba Özay idi. Mustafa Topaoğlu, bugün stüdyoya oldukça gergin geldi. Usta sunucu Esra Ceyhan, Topaloğlu’nun gerginliğini mümkün olduğu kadar hafifletti. Hızını alamayan ünlü türkücü, bu kez stüdyo konuklarını azarladı. Bir ara önde oturan genç izleyiciler, Topaloğlu’nun posterlerini yere bırakınca ünlü türkücüden fırça yediler. Topaloğlu yere bırakılan posterlerini almalarını söylediği gençleri azarladı. “Tarkan olsa bu resimleri elinize alırsınız. Tarkan sizi, benim sizi sevdiğim kadar sevmiyor. Resimlerimi yere bırakırsanız günah işlersiniz” diyen Topaloğlu, daha sonra söylediği parçalarla stüdyo konuklarının gönlünü almasını bildi.
Kaynak: Gezentilki (http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=8947)

omermountain
28-06-07, 13:53
biri şu adamı uzuaya göndersin aynı gezegende yaşamak istemiyorum

devilscream
28-06-07, 14:00
bu adam normal değil.senin resmini mi alırlar ellerine yksa tarkanın mı.tabi ki tarkan olacak.üstelik senin ki nasıl bir sevgi ki sen hayranlarını fırçalıyorsun.:13:

HakanÇelik
28-06-07, 14:12
Şimdi durumun Tarkan ile ne alakası var?
Niye canı sıkılan illa Tarkan'a saldıracak.
Ben bunları kuduz köpeklere benzetiyorum.
Pardon özür dilerim tüm kuduz köpeklerden, çünkü
onlar bile durduk yere saldırmıyorlar...

scorpioness
28-06-07, 14:20
Kızmayın arkadaşlar bence kötü bişey yok adam belki farkında olmadan aslında Tarkan'ı daha daha yüceltti:18: :18:

HND
28-06-07, 14:59
oy ooyyy icine oturmus yaziik.. biraz gevsetsin o zaman gerginse.. bugünlerde iyice zıvanadan cıktılar.. azcık da islerine güclerine baksalar..kendisi tarkanla nasıl aynı kefeye koyar yaa :19:

sempatik
28-06-07, 15:05
adam heycana gelmiş:18: tarkanla kendini bir gördü herhal:18:

wengin
28-06-07, 15:10
hehe gezentilki kaçan tilki reklamcı tilki.
Ness dediği gibi +Tarkan olayı gerçekleşmiş. Bu adamın albümü yeni çıkmıştı sanırım :21:

fantin
28-06-07, 15:55
komik :) bu adam beni çok güldürüyor zaten:18: :18: :18: :18:

TarZan14
03-07-07, 17:31
Konusmayla zorluk cikariyor bu adam...
Ibo show'da 'Sıkıdım benimdi' gibi seyler diyordu bide sarkisina benziyormus felan
gıcık bir olay ya..