PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a neler oluyor?

coolcarizma
25-06-07, 23:11
Arkadaşlar Tarkan'daki değişimi eminim çoğumuz farketmişizdir.Değişim var.olumlu ya da olumsuzuna girmiycem.Davranışları farklı.Gazetecilere karşı davranışları,kamera önünde agresiflikler.Tarkan bir bataklığa saplandı da çırpınıyor gibi bi hali var.Özellikle Ahmet Ertegün'ün vefatından sonra devamlı karizmasından yedi.Tarkan'ı daha fazla böyle görmek istemiyorum.

ösgee
25-06-07, 23:17
Tarkan bir bataklığa saplandı da çırpınıyor gibi bi hali var.. :13: bn katılmıorum sna agrsf olblrr brss ama senin bahsettiin kdrdaa bişi olduunu düşünmüorum :8:

gence
26-06-07, 00:33
ösgee kızdı biraz.bence albüm çıkınca herşey değişcek.ösgee ye katılıyorum tarkan öyle cok bişey kaybetmedi.ben tarkan ın sesinde acayip gelişme görüyorum.sahneye gelince,o konserler küçük konserler oldugu için öyle çok özen gösterrmiyo.niye o küçük konserleri düzenliyonun cevabı da bence tamamen maddiyatla ilgili.tarkan maddi sıkıntıda olmalı

coolcarizma
26-06-07, 10:57
Özge kızmana gerek yok.
sadece olabilir mi diye düşüncelerimi paylaştım.ki hepimiz tarkan'ın iyi işler yapması ve daha iyi yerlere gelmesini isteriz.
ama tarkan'ın son zamanlarda(son 2 yıldır) alıştığımız tarkan'dan biraz uzaklaştığını hissediyorum.(kastettiğim ses değil,Tarkan'ı star yapan sadece sesi değil)

Yakisikli89
26-06-07, 10:59
ösgee kızdı biraz.bence albüm çıkınca herşey değişcek.ösgee ye katılıyorum tarkan öyle cok bişey kaybetmedi.ben tarkan ın sesinde acayip gelişme görüyorum.sahneye gelince,o konserler küçük konserler oldugu için öyle çok özen gösterrmiyo.niye o küçük konserleri düzenliyonun cevabı da bence tamamen maddiyatla ilgili.tarkan maddi sıkıntıda olmalı

katilmiyorum maddi sikintida olsa gidip villa alip icine 500 milyar harcamaz

:20:

ösgee
26-06-07, 12:37
tarkan gbi brinin maddi sıkntısı olursaa yni...!!:19: :8:

Arkadaslar birde söyle düsünün,
Tarkan kaç yildir bu piyasanin icinde ve bugune kadar gazetecilere karsi sert oldumu ? Olmadi.. ve olmadigi halde kotu haberler, iftiralar yazmaya devam ettiler. Gectiimiz sene konserlerini yerden yere vurdular ki bu adam Harbiyede yogun istek uzerine tekrar tekrar konser verdi. Ben anliyorum, artik oda meyve veren agacin taslanmasindan yoruldu. Gazetecilerle canim cicim'ken o kadar ustune geldiler, birde tavrini koysun bakalim.. hep sosyetik playboylar yapcak degil ya. Agresif olmasina gelince, ben Tarkan'in agresif bi yapiya sahip oldugunu dusunmuyorum ve Türk magazinin ne cirkef bi sistem oldugunuda anladim artik. Kimbilir ne tür seyler yapip sinirlerini bozuyolar ki öyle tepki veriyo. Yoksa yuzunden gulumseme, gozlerinden isilti eksik olmayan adam neden öfkelensin demi? Son takip olayindan bahsediyorsanda, ben olsam ayni tepkiyi verirdim. Ne bu arabayla takip etmeler, jeep skstrmak filan? Mafya filmimi cekiolar, ünlü bi sanatci hakkinda habermi yapiyolar ? Tarkan'da hicbi degisiklik yok bence bu konuda, sadece isine konsanter olmak istiyo ve 10-15 gazeteciyle samimi pozlar verebilceeni sanmiorum hickimsenin.

ösgee
26-06-07, 12:52
Arkadaslar birde söyle düsünün,
Tarkan kaç yildir bu piyasanin icinde ve bugune kadar gazetecilere karsi sert oldumu ? Olmadi.. ve olmadigi halde kotu haberler, iftiralar yazmaya devam ettiler. Gectiimiz sene konserlerini yerden yere vurdular ki bu adam Harbiyede yogun istek uzerine tekrar tekrar konser verdi. Ben anliyorum, artik oda meyve veren agacin taslanmasindan yoruldu. Gazetecilerle canim cicim'ken o kadar ustune geldiler, birde tavrini koysun bakalim.. hep sosyetik playboylar yapcak degil ya. Agresif olmasina gelince, ben Tarkan'in agresif bi yapiya sahip oldugunu dusunmuyorum ve Türk magazinin ne cirkef bi sistem oldugunuda anladim artik. Kimbilir ne tür seyler yapip sinirlerini bozuyolar ki öyle tepki veriyo. Yoksa yuzunden gulumseme, gozlerinden isilti eksik olmayan adam neden öfkelensin demi? Son takip olayindan bahsediyorsanda, ben olsam ayni tepkiyi verirdim. Ne bu arabayla takip etmeler, jeep skstrmak filan? Mafya filmimi cekiolar, ünlü bi sanatci hakkinda habermi yapiyolar ? Tarkan'da hicbi degisiklik yok bence bu konuda, sadece isine konsanter olmak istiyo ve 10-15 gazeteciyle samimi pozlar verebilceeni sanmiorum hickimsenin. abii olayı öle bi özetliosunkii üstüne sölencekk bişi kalmıor ama snden ii köşe yasarıı olurr o ışıı sezdim snde:28: :28:

Olur dimi :28: TarkanColl gazetesimi yapsak naapsak :18:

ösgee
26-06-07, 12:56
:18: bşaa senii koysakk yeterr ztn öle bi felsefe yapıosunki tütütü nzr değmsnn yorumlrını okurken içim geçio:18: :18: :10:

tütsü gibi hatunumdur ayiptir sölemesi :18:

love_speak
26-06-07, 14:32
eet ya bu aralar tarkanda bi değişiklik var.bence karma haklı yani. . .
tarkan eski tarkan diil

devilscream
26-06-07, 14:32
ben katılmıyoum bu görüşe.tarkan düşüşte değil bi kere.o eşsiz sanatçı şu anda durgun bi şekilde piyasa içinde.bir yandan bomba gibi bir albüme hazırlanırken diğer yandan da bomba gibi konserler veriyor.tarkanın farkı da bu:20:

ozgee
26-06-07, 16:00
kendi icinde sorunları olabilecegide bi ihtimal ama yapısından dolayı o bunları pek yansıtmıyo ve album calısmasınada konserlerinede cok basarılı bi sekilde devam ediyo e tarkanada bu yakısır zatenbravo bravo bu arada ben burda yeniyim tüm tarkan sevenlere slm

devilscream
26-06-07, 16:24
sanada selam.aramıza hoşgeldin.buraya tıklayıp (http://www.tarkancoll.com/forum/forumdisplay.php?f=67) yeni konu açarak kendini bizlere tanıtabilirsin:20: