PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen-Tarkan-Nazan üçgeni..

seracan
20-04-06, 18:37
Tarkan zorda

Nazan Öncel ile Sezen Aksu arasında esen soğuk rüzgarlar, Tarkan'ı da vurmuş. Tarkan'ın uzun zamandır arasının açık olduğu Sezen Aksu ile barışıp yeniden onunla yakınlaşması, Öncel'i kızdırmış.

Nazan'dan Tarkan'a rest

Bu yüzden de iki albümlük anlaşma yaptığı, Tarkan'ın sahibi olduğu Hit Müzik'ten ayrılmaya karar vermiş. Hit Müzik'ten ayrılacağını söyleyerek Tarkan'a rest çeken sanatçı, vakit kaybetmeden de yeni şirket arayışlarına girmiş. Şimdilerde müzik dünyasında bu anlaşmazlığın nasıl çözüleceği merak ediliyor.
http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/4280712.asp?gid=90

ya nazanın şarkılarını da severim ama sezenin yeri bende ayrı... !!!!! :10: walla nazan çatlasın diorummmm
:36_1_15:

tabiki bunun bir dedikodu olduğunu eklemeden edemedim.... ne de olsa magazin haberi :))

TarkanColl
20-04-06, 18:54
Bunlar coştu yine kötü haberlere başladılar. Hatırlarsanız en son Dudu için demediklerini bırakmamışlardı. Ama Dudu en çok satılan ve en çok dinlenen şarkı oldu. Konserler doldu taştı. Hele yeni konserler başlasın susarlar. İyi yazmaya başlarlar yine.

EmiLy
20-04-06, 21:50
bu anlaşmazlığın nasıl çözüleceğini merak ediyorum...acaba tarkan kimi seçecek?belki üçü birlikte çalışırlar :)

HakanÇelik
20-04-06, 21:55
ben hem sezen aksu'yu hem de nazan öncel'i çok seviyorum...
keşke ikisiylede çalışmayı sürdürse...

:36_1_11:

EmiLy
20-04-06, 22:03
her üçü için de en iyisi bu olacak galiba...

voltranpol
20-04-06, 22:10
üçü birarada fena olmazdı aslında...

EmiLy
20-04-06, 22:14
bekleyelim görelim...

voltranpol
20-04-06, 22:15
ben nazan'ın öyle bişey yapacağını zannetmiyorum

seracan
20-04-06, 22:29
evet sezen tamamen komplekslerinden arınmış bir insan.. ama maalesef nazan o açıdan bakamıyor duruma.. oysa gerçekten güzel olurdu 3'ünün bir arada çalışması...