PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan-Jlo düeti 19 mayısa mı ertelendi???

seracan
20-04-06, 18:26
Jennifer Lopez erteledi

Dünyaca ünlü Latin yıldız, dünya turnesi duraklarının arasına Türkiye’yi de eklemişti. Ancak terörist eylemler Lopez'in bu kararını ertelemesine neden oldu.

Dünyaca ünlü Latin yıldız Jennifer Lopez, dünya turnesi duraklarının arasına bir sürpriz yaparak Türkiye’yi de eklemişti. Ünlü sanatçı, resmi internet sitesinde de yayınlanan konser programına göre 29 Nisan'da Atina'da, 30 Nisan'da ise İstanbul'da konser verecekti. Ancak son anda program değişti. Lopez'in Atina konserini 17 Mayıs, İstanbul konseri ise 19 Mayıs'a aldığı açıklandı.

http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/4278614.asp?gid=90

arkadaşlar belki okumuşsunuzdur ama okumayanlar için koyiyim dedim..
eğer 19 mayısta geliosa tarkanla düet yapma ihtimali hala var demektir di mi????????
:36_3_15:

ercn
20-04-06, 18:46
miss turkey yarışması 1 mayıta.eger ertelemesiydi j.lo tarkanla o programda yapıcaklardı duet.e jennifer gelcek 19 mayısta.peki o tarihten sonra hangi programda veya nerde yapıcaklar ki düet.

Yine de belli olmaz...

seracan
20-04-06, 20:54
bence beyaz şova çıkabilirler yaaa... harika bişi olur jlo ve tarkan... :36_1_21:

voltranpol
20-04-06, 21:07
ben düet ten ümitsizim..

ya 1 mayıs kesin mi peki?

Khaos
20-04-06, 22:37
Valla güzel olurda...J.Lo Beyaz'a çıkmasın ya..T.V makinasına çıksın o daha kaliteli bence...

HakanÇelik
20-04-06, 23:46
Öyle Mi Diyorsun...
Beyaz Bilip Bilmeden Hakaret Etmiyor Ama...
Okan Ise...çok Gereksiz Konuşuyor Bazen

seracan
20-04-06, 23:49
bende hakana hak veriyorum gerçekten.. hatırlarım sezen'i çıkarmıştı programa.. amaaan baya dalga geçmeye kafa bulmaya çalışmıştı kraliçeyle... ama sezen bir bozmuştu okanı hiç unutmam.. ama beyaz gayet saygılıydı severim o çocuğu... tarkanda artık beyaza çıksın diorum!!!!!!!! lütfen!!!!! jlo'yu fln geçtim artık... tarkanı beyaz şovda görmek istiorum
:s429lj5cs: :36_3_15:

Khaos
21-04-06, 00:32
Öyle Mi Diyorsun...
Beyaz Bilip Bilmeden Hakaret Etmiyor Ama...
Okan Ise...çok Gereksiz Konuşuyor Bazen

Dikkat edin Okan sanatçı konuklarına çok saygılıdır ve el üstünde tutar...Okan sadece gecenin bi yarısı telefon açıp gereksiz gereksiz cümleler kuran tv başındaki izleyicilerine laf sokar...Bence de hak ediyorlar.Öyel bi konuşuyorlarki hiç düşünmeden, bende onları dinlerken sıkılıyorum.Bu benim düşüncem..Beyazı severim ben ama o Okanın çok gerisinde kaldı, artık programı çok boş geciyor tiplemeleri falanda yok zaten...Ben izliyorum ama artık Okan kadar keyif almıyorum...Sizde Beyaz'ı sevebilirsiniz tabi o da sizin düşünceniz...Saygılar:36_1_39[1]:

Ha bide Beyaz'ın hakaret etmeden uslu çocuk olmazı onun programının daha kaliteli olduğu anlamına gelmiyor...Zevk meselesi...

Nzl
21-04-06, 01:17
:s341jv9dm: bu konuda hiçbirinize katılmıyorum. Ben tarkanın herhangibir programa çıkmasını istemiyorum. O bu tutumuyla bambaşka Program program gezmeden albümleri satan tek sanatçı... Ama yinede bir gün böyle bir şey gerçekleşirse ben onu tek başına izlemek isterim. herşey sadece onun üzerine odaklanmalı. Gecenin tek starı o olmalı. Tabiki bu söylediklerim türkiye televizyonları için geçerli.........

zynprtrk
21-04-06, 02:32
Bencede Tarkan Katılmamalı Türk Tv'lerinde ki programlara...Hiç biri güzel değil bir de Tarkan'a ne laf soksak diye çalışacaklar...Gereği yok bence. Tarkan onların programlarına muhtaç birisi değil.

eastanbul
21-04-06, 13:21
Beyaz artık kendini tekrarlamaya başladı!o kadar tekrar yapıoki cümlelerini önceden çıkarsayabiliyoruz. Tarkan'ın NTV veya CNNTURK'te bir programa çıkması daha güzel olur. sizcede öyle değilmi:36_1_11:

Nzl
21-04-06, 14:09
kesinlikle işte demek istediğim şey buydu.... Hatırlarsınız Karma Çıkmadan önce Mehmet Ali Birandla bir program gerçekleştirmişlerdi cnnturk'te. süper olmuştu. Yine öyle birşeyler olmalı yoksa tarkanın kalitesini kaldıracak başka bir program tanımıyorum!!!

:36_1_11: :36_1_11:

voltranpol
21-04-06, 20:10
bence de cnn veya ntv de bir program iyi olur

Khaos
21-04-06, 21:19
cnn ve ntv daha uygun haklısınız...ben eğlence programına katılacaksa okan olsun demiştim....

duygu
22-04-06, 21:22
bence tarkan katılacaksa tek başına katılsın tarakn ın katılması yeter başka birini görmek istemiorm ben sadece tarkan olsn program boyunca doya doya izleyelm

Khaos
22-04-06, 23:36
bence okanın programına katılmamalı, okan genellikle çok boş konuşuyor..

Ben dinliyorum hiç boş konuşmuyor...Hem zaten eğlence programı o.Öyle dolu dolu konuşmalar pekte olmasın zaten...Beyaz ise iyice saldı kendini zten izleyenlerim var ben niçin kendimi yorayımki diye artık tiplemeleri de yapmıyor.İzleyenlerine saygısızlık ediyo bence...