PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Ile Tarkan (FIKIR YARDIM GÖRÜS)

Yakisikli89
24-06-07, 12:18
arkadaslar biliyoruz ki cakmak cakmak bir tarkan eseridir

bu eserin icerisinde tarkani background'da yani arka planda duymak beni cok üzdü
of of desede bile !

bildigim kadariyla bazi bilgisayar programlari var ...tarkanin sesini ön plana cikarabilecek programlar

böylece tarkanin sesini ve sibelin sesini sarkida..ayri ayri duyabilmemiz icin iyi bir fikir degil mi sizce... tarkan ama tek nakarati okuyor bildigim kadariyla

nakarati tek tarkana söyletsek????

taabiki korsana girmemesi icin bir DJ'yinde bu olayada el atmasi gerek

ben anlasam...coktan sunmustum buraya..ama anlamiyorum bu tür islerden

sizce nasil bi fikir
yapabilecekler..yardim edebilecekler var mi aramizda ? :11: :10:

devilscream
24-06-07, 14:06
güzel bir fikir.bende dj programı var ama bu kadar profesyonalce bir iş için çok yetersiz.ayrıca profesyonelce bi program olsa bile,kullanmasını da bilmek lazım:20:

Hmm evet olabilir, ama sanirim onun icin stüdyo kayitlarini ele gecirmen gerekiyo eger vokal'leri ön plana net bi sekilde gecirmek istiyosan :4: Neyse bende bir kac program var.. denerim oluyosa ve becerebilirsem eklerim:20:

devilscream
24-06-07, 14:22
ewet acapella olarak şarkının elinde olması lazım.stüdyoda çalışan ve sibelin sesini öne alan insanlarda da zaten acapella olarak sesleri mevcut.

Yakisikli89
25-06-07, 15:01
insallah basaririz böyle bir projeyi gerceklestirmeyi :18:

arjen22-tarkan
25-06-07, 15:51
bencee böle bişeye gerek yookkk sibel canın da sesii güseell!

mega"star"kan
25-06-07, 15:57
Millet Ben Bişey Bulmuştum Bi Ara... Bu Bahsettiğiniz şeyin Aynisini Murat Boz'un Puff Sarkisina Yapmislar...resmen Bütün Sarkiyi Tarkan Soylüyoo... Iki Sesi Birleştirmişler..bu Nedenle Muratin Sarkiyi Soyleyişi Aynen Tarkan Gibi Diyolar.!!:) Nerde Dinlemiştim Bunu Unuttum Walla Ama Cok Süper Bişeydi...

love_speak
26-06-07, 15:09
eet ya ii fikir bende bi deneyim yapabilirsem size haber veririm..
İİ FİKR MEGASTAR. . .

Yakisikli89
26-06-07, 16:07
Millet Ben Bişey Bulmuştum Bi Ara... Bu Bahsettiğiniz şeyin Aynisini Murat Boz'un Puff Sarkisina Yapmislar...resmen Bütün Sarkiyi Tarkan Soylüyoo... Iki Sesi Birleştirmişler..bu Nedenle Muratin Sarkiyi Soyleyişi Aynen Tarkan Gibi Diyolar.!!:) Nerde Dinlemiştim Bunu Unuttum Walla Ama Cok Süper Bişeydi...

zaatende benim belirttigim buydu :D

ama iste o sesin arkasina enstrumentali nasil koyacagiz..onu bilmyorum

devilscream
26-06-07, 16:27
zaatende benim belirttigim buydu :D

ama iste o sesin arkasina enstrumentali nasil koyacagiz..onu bilmyorum
bazı şarkıların müziklerini alabiliriz ama müzik bozulur ve sarkıcının sesi de şarkı da yankılı bir şekilde kalır

Yakisikli89
26-06-07, 20:20
aaaaaaaaaaaa olmuyor böyle bari basa koyalilm acapella olarak
sonra sibeli söyletelim :28:

Bunu bizim yapmamiz biraz zor... tecrubeli birine sormak gerekir, forumlarda vs... Onlarin programlari cesitli ses kanallarini ayirt edebilecek özelliklere sahiptir eminim :20:

şekerim
26-06-07, 21:11
güzel fikir ama bence olmaz sibel can'ın sesi gidio bu şarkıya