PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sosyete' nin modasına uydu!

mavi
22-06-07, 15:47
Sosyetenin Son Modası, Evlerini ya da İş Yerlerini Bir Feng Shuı Uzmanına Kutsatmak! Tarkan da Modaya Uydu ve Evini Kutsattı!
Tarkan 2 ay önce İstanbul tarabya'da bulunan Sümer Korusu'nda 1.5 milyon dolara villa aldı. Evin içine 500 milyar harcadı. Tarkan tadilattan sonra evine bir Feng Shui uzmanı getirtmiş ve huzurun, enerjinin artması evini kutsatmış. Bugünler de sosyete de evleri kutsatmak moda! Kuruçeşme'deki Les Ottomans'ın sahibi Ahu Aysal da otelini açmadan önce bir Feng Shui uzmanına kutsatmıştıhttp://www.gecce.com/pages/haber_detay.asp?haber=81175

Yakisikli89
22-06-07, 15:58
tarkan böyle birseyi daha önceden yapmamismiydi...?

gence
22-06-07, 17:21
tarkan ilgilendimi bilmiyorum ama ben biraz merak sarmıştım Feng Shui ye bikaç hafta önce.hoş bi felsefe oldugunu söyleyebilirim

devilscream
22-06-07, 17:35
değişik felsefe ama tam bilmiyorum

eskalen
22-06-07, 23:15
Gerçekten her besteci santaçı ilhamını huzurunu almak için bir takım felsefi inançlara inanıyor....Tarkanda bunu yapanlardan belli Karma felsefesi de öyle değilmiydi.....Boşuna değil bu felsefi inançlar.....Özellikle sanatçılarda ve şarkı yapan beste yapan insanlarda yoğun bir duygu bu....

tarkanımsı
23-06-07, 11:05
kutsatmak sözcüğü yalnış olmuş bence o pozitif enerji olmuşsası için yapılan bi olay diye biliyorum ama yalnışta bılıyo olabılırım tam emın degılım:11: