PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan çok ünlü bir isimle düet yapmaya hazırlanıyor!!

eskalen
20-06-07, 00:42
Edit by **MegaStarkan**: To read the translation click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?p=62162#post62162)

TEMMUZ AYINDA YENİ ALBÜMÜNÜ ÇIKARTACAK OLAN MEGASTAR TARKAN ÇOK ÜNLÜ BİR İSİMLE DÜETE HAZIRLANIYOR...

Megastar Tarkan son yılların en büyük düeti için çalışmalarını sürdürüyor. Ünlü sanatçı Tarkan Temmuz ayının ilk yarısında çıkarmayı düşündüğü yeni albümü için ünlü sanatçı Sezen Aksu’dan bir şarkı aldı. “Nezaket” adlı şarkıyı Sezen Aksu’dan alan Megastar Tarkan yeni bir bomba için ünlü sanatçıyı ikna etmeye hazırlanıyor. Yıllar önce Sezen Aksu’dan aldığı “Şıkıdım” adlı şarkı ile Türkiye, Avrupa, Rusya ve Ortadoğu’yu sallayan Tarkan ikinci bir hamle için kolları sıvadı.

Tarkan, yıllar sonra şarkı aldığı Sezen Aksu’yu ikna ederse düet yapacaklar. Tarkan’ın bu isteği gerçekleşirse son yılların en büyük düet’i gerçekleşmiş olacak. Ünlü sanatçı Tarkan yarın piyasaya çıkacak olan Sibel Can’ın albümünde jest yaparak “Çakmak Çakmak” adlı şarkısını verdi ve birlikte düet yaptılar. Sibel Can’ın albümünün piyasaya yarın çıkacak olmasına rağmen Megastar Tarkan ile yaptığı düet daha şimdiden dillerde. Bu düetin ardından Megastar Tarkan’ın kendi albümünde Sezen Aksu’dan aldığı “Nezaket” adlı şarkıyı ünlü sanatçı Sezen Aksu ile düet yaparsa 2007 yılına damgasını vuracak iki düet’e imza atmış olacak.

Kaynak:gezentilki.com

eskalen
20-06-07, 00:49
Albüm geliyor Temmuzda yaşadık...........Sezen Aksu düeti yıkar ortalığı kesin......Tarkan işini biliyor......Albümde çok fena flaş şarkılar olacak kesin......
Bekliyoruz sabırsızlıkla.......Bu arada bu nezaket adlı şarkı nasıl acaba merak ertim doğursu....harektli mi slow mu ne acaba hayırlsı göreceğiz çıktığı zaman albümü daha net..........

**MegaStarkan**
20-06-07, 01:01
bak bu düete hayir diyilmez tabi. süper olur olursa eger. dogrudur haber umarim. her ise damgasini vuruyor ztn :1: tskler haber icin ;)

oda seviyor
20-06-07, 01:49
süperr vala tskrler :)

KelebeQ
20-06-07, 03:50
Tarkan cok ünlü bir isimle düet yapıyor
baslıgını okuyunca bende yabancı biriyle sandım;)

devilscream
20-06-07, 04:37
bence düet yapmasınlar.tarkanla sezenin sesleri pek uyuşmuyo bence.tarkan solo söylesin.

crash35000
20-06-07, 13:59
:41: :41: musti sana burdan çiçek yolluyom:) kendini üzme sezen daa çok şarkı yazcak beraber oynarız sıkıdım okk

mcggs
20-06-07, 14:13
sezen&tarkan güzel olur bence..

RaSKaS
20-06-07, 14:50
inşallah doğrudur ve bu düet olur.Türkiye nin en iyi iki sesinden bir düet bu yıla damgasını vurur.

tarkanımsı
20-06-07, 15:53
inşallah dogrudur ya sezen ve tarkan bir olunca ortalık yıkılıyoo:24:

Yakisikli89
20-06-07, 16:55
Tarkan cok ünlü bir isimle düet yapıyor
baslıgını okuyunca bende yabancı biriyle sandım;)

ayneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :18:

leyla
21-06-07, 22:18
duet yapsalar iyi olur