PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eurovizyona bu yıl tarkan katılsın mı?

oda seviyor
18-06-07, 22:47
bence katılsın bu yarısmayı kücümseyenlere gıcık oluomm :13: belki sarkılar yarısmıoo bazen ama hep gülünc durumlara düsüozz sarkılarımız ve gidenler yüzünden bi kenan iyiydi gidenlerden bence kısaca

mcggs
18-06-07, 22:51
yoo tek kenan değil sertapta iyiydi zamanında..bence erovision genel olarak ülkeler arası dialoglarla sorunlarla ilgili bir program o yüzden istemiyorum tarkanın katılmasını

oda seviyor
18-06-07, 22:53
illa kazanmamızz gerekmio ki ama sadece bizi güzel temsil edecek birileri gitsin rezill oluozz yaa :9:9

leyla
18-06-07, 23:02
hayir bence asla katilmasin.cok bos bir yarisma

mcggs
18-06-07, 23:06
ya inanmayın bence eurovision ülkeler arasında sadece bir gereksiz program.
hatırlarsanız ermenistan türkiyeye hiç puan vermemişti ama türkiye ermenistana 12 vermişti..böyle giderse türkiye birdaha birinciliği göremez.
yani ister tarkan katılsın da çok güzel yönlendirsin de yine de şikeli bir program.

devilscream
18-06-07, 23:08
tarkan bence vaktini böyle şeylerle harcayacak bir şarkıcı değil.zaten yaptığı albümlerle ülkemizi ve kendisini tanıtıyo zaten dünyaya.:20:

**MegaStarkan**
19-06-07, 00:40
bu konuyu aslinda forumda bi cok sefer tartismisdik. benim görüsümü eskilerden herkes bilir.
ben eurovisionu seviyorum. bence katilsin. tabiki öncelikle oy problemi ortada kaldirilmasi gerek. ztn bu son yarismadan sonra alman spiker demisdi bu destekleme bitmesi gerek diye. balkan ülkeleri ve digerleri kendine oy veriyorlar diye artik ikitane birincilik olmasi gerek. tabiki bu daha kesinlenmis bisi degil.
diger yandan bakilirsa balkan ülkeleri politika amacli oy verdigini sanmiyorum cünkü onlarda ayni tarz müzigi dinliyorlar ve ondan desteklemeleri kaynaklaniyor. kendiniz bi düsünün siz evde oturup güzel sarki ciksa oy vermezmisiniz ingiltereye fln? ama harbiden benimde zevkime göre degildi ingilterenin son sarkisi.
her ne kadar Sirbistan bu sene birinciligi hak etmedigini düsünselerde bence gayet güzeldi. kendi dilinde sarki söyledi ve dinlerken o dramatik sarkiyi hiss ettire bildi.
kenan basarilidi ama alman spiker dedigi gibi sertapin perfonsmasinla kiyaslanirsa biraz ezik kaldi.
oyum evet. ama tarkan icin eurovision olmaz. isterdim olmasi ama gec oldu gibime geliyor.hayalimdeki "evet". murat boz bence eurovision icin uygun.

wengin
19-06-07, 00:52
Katılması gerekir diye düşünüorum sonuçta uluslararası bir yarışma. Tarkann'a çok güzel bir reklam olur. :20:

devilscream
19-06-07, 01:00
murat boz bence eurovision icin uygun.
bence de murat boz olabilir:20:

Neden Murat Boz ? Genc ve yakisikli olduu icinmi?
Bence Isin Karaca katilmali.. veya Burcu Gunes gibi isimler... Seviorum onlarin soul/rnb girtlaklarini :4: Kesinlikle tip ve fizik onemli deil, Lordi en guzel ornegiydi ve bu sene kazanan bayan arkadasimizinda dunya guzeli 90-60-90 vucut yapilarina uyan birisi olduunuda soleyemeyiz :4: Bence Murat Bozdan cok bu isi bilen sahneye hakim olan biri gitmeli ki daha once Murat Boz hakkinda solediklerimi hatirlayanlar varsa zaten onun bu sahne hakimiyetine sahip olduunu dusunmuorum.. o nasil geccek sertabin performansini? Hadi bakalim ismail yk gibi tipleri gondermesinlerde.. :9:

**MegaStarkan**
19-06-07, 02:20
isi karaca iyi bir ses. burcu günesde haklisin. ama bu murat icinde iyi olucak. yeni biri cünkü. sesi güzel muratin yoksa tarkanin yaninda calisamazdi. sahne olaysini ögrenir. en önemsiz olan o bence. ztn katilmak istiyorsa aylarca zmni var ders alir yapar. sertap erenerde ders alip yapti....

tarkanımsı
19-06-07, 12:17
bence kesınlıkle katılmasın bu sene kenan ın sarkısı ordakı tüm sarkılardan daha güzeldi ki 1. olan sarkıyı gördünüz sanırım........ zaten sagolsun medyamız tarkanı yerden yere vurmak için bahane arıyo böyle bı fırsatı asla kacırmazlar ve kenan a karsı kı olumluluklarını asla tarkana göstermezler onun için hayırrrrrrrr.....:15:

RaSKaS
19-06-07, 15:00
her sene tarkan eurovizyon a katılsın mı katılmasın mı ? tartışmaları yersiz
o yarışmaya inancımı kaybettim.tamamen siyasi bir yarışma.baltık ülkeleri arasında birini birinci seçebiliyor :16: bu siyasi yarışmada tarkan ı görmek istemiyorum.
bence katılmamalı

nisa248
19-06-07, 22:42
bence tarkan bilir ister katılsın ister katılmasın o benim bitanem

kış güneşi
19-06-07, 23:13
kesinlikle raskas a katılıyorum tamamen politik bi yarışma sertab erener in kazandığı sene niyeyse dünya güzellik yarışmasında azra akın da birinci olmuştu o seneki siyasi olayları abd ile tabiki hatırlayanlar ne demek istediğimi anlamıştır kesinlikle katılmamalı hatta türkiye olarakda yarışmaya katılmamalıyız çok ciddi bi yarışması değil BENCE

eskalen
19-06-07, 23:44
Tarkan'ın Eurovision'a katılmayacağına dair iddaya bile giriyorum kaç kez sordu muhabirler Tarkan'a.... Tarkan istemiyorum geçerliliğini yitirdi dedi kaç kez yani.....Türkiye çok büyütüyor dedi Eurovision'u falan dedi herkesce biliniyor bu yani İmkansız katılması ........

eastanbul
20-06-07, 00:35
Bırak'ın Tarkan'ı.Bence Türkiye eurovision'a katılmamalı...İtalya kurucu üye olduğu halde yıllardır katılmıyor.İngilitere yıllardır gönderdiği temsilcilerle eurovisionla dalga geçiyor...Eurovision sadece siyasi bi showdur.Ama doğu blok'u ülkeler hâla eurovision'u önemsiyor...Kenan gibi değerli sanatçımızı gönderip bence yazık ettik...Türkiye bundan sonra Ajdar ve kâhtalı mıçe ayarında insanlar göndersin ve bu saçmalanası muhabbet kapansın...

oda seviyor
20-06-07, 01:24
yaa bencee ne olursa olsun sonucta türkiyee orda boy gösterioo dediklerniz dogru arkadaslar ama iyi bir sarkıcının katılması cok iyi olurr bence yarısma da kücümsencek bi yarısma deil 1.olmak önemli deil türkiyenin güzel bir sekilde temsil edilmesi önemli bu yüzden tarkan katılmalıı ama kendi istemioo oda bir gercek malesef...

-tarzan-
20-06-07, 01:28
kesinlikle katılmamalı. tamamen siyasi durumlara göre oy verilen bir yarışma.

öZleM
26-06-07, 13:33
bence katılsın,tabi ne kadar adaletli olur yine bilemem ama.Her şeyden önce büyük bi sorumluluk diye düşünülüyor sanatçılarca,bi de işin ucunda rezil olmak var diye.evet büyük bi sorumluluk belki de ama önemli olan en iyi şekilde temsil edip Türkiye'mizi,gururla ülkemize dönebilmek değil mi?ve bunu da tarkan'dan daha iyi yapabilecek biri olduğuna inanmıyorum ben.

love_speak
26-06-07, 15:00
bencede katılmasın.eer kötü sonuç alırsa tarkanın değeri düşer.benim görüşüm bu belki yanılmışta olabilirim.
eer katılırsada tarkancılar için ii olur canlı canlı izleme fırsatı buluruz. ..

Yakisikli89
26-06-07, 16:10
allah askina o sahne bile tarkana yakismaz

tarkana özel hic kimsenin cikmadigi bir sahne lazim..orda kac ülke cikip ayak basiyor o sahneye

orda musikal anlaminda bir degerleme yok ...hepsi politika bunu tarkanda biliyor onun icin katilmiyor... tarkani eurovision tarkan yapmadi..katilsa bile neye yariyacak..tarkan tarkandir bitti !!

tarkan-rock
26-06-07, 18:24
siz bu soruyu sordukda ben GÜLMEKTEN PATLADIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dudu
27-06-07, 14:29
inanılmaz ve çok kötü bir fikir diye düşünüyrum böyle bişey nasıl olabilir aklmı almıyo insanlar ,tarkan o kadar yerlerde türk bayrağı açtırırken gurur duymuyolarda şimdi mi duyacaklar tabi sıkışınca ne yapacaklarını bilmiyorlar bence katılması herşeyini alır megastarlığını bilee... ayrıca türkiye yi temsil edecek ve gururlandırack o kadar çok yer var ki .ayrıca tarkana vatan haini deyip ve boynuna astığı kolyeden onu hristiyan ilan edenler şimdi tarkan a yalvarıyorlar saçma...........

bence katılmask daha iyi italya bile yarışmanın nasıl oldğunu anladı ve katılmyor benden söylemesi

sevgili özlem yazımda söylediğim gibi türkiyeyi temsil edecek o kadar çok yer var ki eurovisionun adı bile anılmaz bırakın artık bunları tarkanın dışarıda verdiği gurur bütün türkiye ye yeter tabi anlayana.........

fantin
27-06-07, 15:23
Eurovizyon tamamen amatörlere göre bi yarışma . Sadece biz profesyonel şarkıcılarımızı yolluyoruz.Katılsa iyi bir derece alır Tarkan. Çünkü yabancılar tarafından tanınıyor. Özellikle rus ülkelerce. Oralardan bize asla puan gelmiyor. Tarkan katılırsa muhakkak gelir . Ama ben katılmasını istemiyorum. Sertap birinci olduda dünya starımı oldu. Boş bi yarışma ve Tarkana faydası olmaz.

tara
27-06-07, 15:44
tarkan icin kesinlikle olmaz o artik sanat camigasinda ve dunyada kendine gore bi kisiligi ve tarzi var urovision hic ona gore bi sey degil ama murat icin iyi bencede

tarkanfan
27-06-07, 15:57
olmazzzzzzzzzzzzzzzzz:13:
katılmasınn zaten katılmaz :)

gence
27-06-07, 15:58
bence de katılmasın.fantin e katılıyorum sertap katıldı da noldu.bi de okadar olumsuz eleştiri aldı ingilizce söyledi diye.birinci olsa bile tarkana bişey getirmiycek yarışma.

dudu
27-06-07, 16:39
tarkan a ikinci bir ünvana gerek mi var onun megastarlığı yeter sanki birinci olunca aaaaaaaa... eurovision birincisi mi diyecekler bırakın artık bunları..

HURRICANE
27-06-07, 18:31
Oylama koşulları tamamıyla değişirse objektif bir hal alırsa kesinlikle katılsın derim..Burda gurur yapılcak bir durum da yok bence....Tüm dünyanın TARKAN ın enerjisini görmesini istiyorum ben!Yanlız TARKAN ın asla katılacağınıda düşünmüyorum oda ayrı bir mesele tabii...Hep söyledim hepte söylüyorum TÜRKİYEYİ en iyi TARKAN temsil eder..

Murat BOZ un 1 ci olacağınıda düşünmüyorum...İlk 5 e girer ama 1 lik getiremez şahsi düşüncem

ozgee
30-06-07, 00:55
dısarı acılmak isteyenler icin olabilir ama tarkan gibi yurtdısında kendini ıspatlamıs biri icin gereksiz hem iyi bi derece icin politik oyunlara tarkanı alet etmeyelim :13: ülkemizin temsili icin da iyi baska yollar elbet var

denizmavisi
02-07-07, 02:11
kesinlikle katılmasın zaten Tarkan herşeyi aşmış neyi kanıtlayacak hem yarışmada biliyorsunuz ki hep siyaset ön planda ne gereği var yani

victorose48
02-07-07, 18:20
Bencede Katilmasin Prestiji Düşer çok Boş Insanlar Katiliyor Oraya

EsiN_maöl
04-08-07, 17:14
adil bi oylama olmadığı için katılmasın daha iyi en temizi bu

arjen22-tarkan
04-08-07, 18:23
bence katılmasın kazanamadığı Zaman Üstüne Çok Gelirler Falan Bi de Tarkan Eurovision'u Pek Önemsemiyor kenan la ilgili sorulan sorulara eurovision pek de önemli bi şey deil demişti !

bzesma
04-08-07, 22:50
evet tarkan katılmasın ole seylerle ugraşmasın

gokhantevetoglu
23-08-07, 13:36
bence katılmasın ne gerek varkı zaten kendını kanıtlamıs bır daha oraya gırıp sıfırdanmı baslasın