PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hülya Avsar sezonu acti

Yakisikli89
18-06-07, 08:25
(...) Ben tersine spor yapıyorum. Titizlendikçe aksilik çıkıyor çünkü..." Avşar, gezetecilerle yaptığı sohbet sırasında 'albüm tövbesini' bozduğunu da müjdeledi: "Haziran'ın 28'i gibi albümüm çıkacak. 'Olağanüstü bir albüm' gibi şeyler söylemek istemiyorum. Eski şarkılardan oluşuyor. Zaten albüm satışlarındaki sıkıntıları biliyorsunuz. Korsan satışların olumsuz etkileri var. Bu ara ben, Petek Dinçöz ve Mustafa Sandal yeni albüm çıkarıyoruz. Hepsi de kaliteli albümler. Ancak ben de iddialıyım" dedi. Hülya Avşar, "Kiminle düet yapmak istersiniz?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Tarkan'la hiç düet yapmadım. Olursa mutluluk duyarım."

Full Haber > http://arsiv.sabah.com.tr/2007/06/18/gny/haber,DACDDF9955C34B5187252DA2648FF2C4.html

**MegaStarkan**
18-06-07, 12:12
sagol haber icin.
yok bu senelik bu kadar düet yeter bence. bosuna hevezlenmesinler :P

mcggs
18-06-07, 12:31
tarkan ve hülya avşar çok kötü olur bence..çünki hülyanın canlı sesi yok oysa,
tarkan playback yapmadı hiç konserde..

tarkanmurat
18-06-07, 13:19
tabı mutluluk duyacaksın!!!!:))ama yaparmı bılınmez gercı yapabılır programınada katılmıstı 2001 de:))

HND
18-06-07, 13:55
aaa!! tadinda bırakmali artik. :S
Gerci Tarkan Hülyayı da begeniyor düet yapabilir.. lakin yetmedi mi?:D
tarkan bi cikarsin görün -kaliteli- albüm nasil oluyormus

scorpioness
18-06-07, 14:06
Bu diğer sanatçılar olmasa Tarkan onlarla düet yapması haber bakımından sinek avlıyorduk bugün maşallah iyi oldu:1:

devilscream
18-06-07, 14:10
teşekkürler haber için

gigibuffon
18-06-07, 14:24
tarkan la zaten düet yaptı duydum ki unutmususn nu birlikte sölediler.bence çok ta güzeldi.çok da güzel olan kısmları hülya avşarın sesinin olmadığı kısmlar ama olsun...

RaSKaS
18-06-07, 15:14
o kadar da değil :21:
sibel le yapması iyiydi ama , hülyada Tarkan la düet yapabilecek ses kalitesi yok.

tara
18-06-07, 16:53
evet bi de duet hulyayla yapsin tarkan is tamamdir .kimsenin kalbinide kiramiyor ya tarkan yapar valla bu dueti de. ama tarkan kendisi neden oldu bu duruma herkese guler yuz gosterdigi icin hic kimse cekinmiyor artik rahat rahat soyliyor ay bende bi tarkanla duet yapiyim diye ama yeter artik

Yakisikli89
18-06-07, 16:59
evet bi de duet hulyayla yapsin tarkan is tamamdir .kimsenin kalbinide kiramiyor ya tarkan yapar valla bu dueti de. ama tarkan kendisi neden oldu bu duruma herkese guler yuz gosterdigi icin hic kimse cekinmiyor artik rahat rahat soyliyor ay bende bi tarkanla duet yapiyim diye ama yeter artik

aynen KATILIYORUM

yakinda siraya DEMET AKALIN; GÜLBEN ERGEN gecer...,)

oda seviyor
18-06-07, 17:04
tara katılıomm sana...

sally
19-06-07, 00:28
Haber icin tskler Hülya nin Sesi yoki Hem Tarkanin Hülya Avsar la düet yapacani hic sanmiyorum.

alper...
19-06-07, 00:46
oha artık hülyayla da olursa...
sırada petek mi var..

tarkanımsı
19-06-07, 12:29
tarkan ne yapıcagını bılır arkadaslar ama hülyada gayet haklı yani türkiyenın bir numarası olan bırıyle düet yapmayı herkes ister hatta musti bile istiyodur bence:18: :28: :18:

mazeret
10-09-07, 18:08
hayııırrr sakınn öyle bi delilik yapmasın yazık onun o güzel sesine ya her onunla düet yapamaz ama sibel canın gerçekten çok güzel sesi var çok ta yakıştı sesleri birbirine ama hüyla olmaz olamaz

karma_elcin
10-09-07, 19:52
hülya awsar programında Tarkan oldugu zaman türk sanat müziği solemişlerdi ama tabi tarkan solemişti yani hülyada sivri sinek gibi vızıldamıştı... sezen aksu kenan doğulu sertab erener müzeyyen senar levent yüksel gibi isimler varken hülya avsar'la düet yapması komik olur :DDD

arjen22-tarkan
11-09-07, 14:27
Haber İçin Teşekkürler...Tarkanla Düet Yapmak İçin Yanıp Tutuştuğunu Geçen Aylarda da Söylemiştiimm ! ... İbrahim Tatlıses Fena Kıskanicek :28: :18:

ozgee
16-09-07, 00:36
tarkan ne yapıcagını bılır arkadaslar ama hülyada gayet haklı yani türkiyenın bir numarası olan bırıyle düet yapmayı herkes ister hatta musti bile istiyodur bence:18: :28: :18:
:18: :18:
bencede gayet normal hülya avsar cok kişinin isteyipte söylemedigi seyleri dile getirmis bence sesini bende begenmiyorum ama tarkan bu kırmayıp yapabilir yani düeti ama olcaksa bile simdi olmasın yani biraz zaman girsin araya