PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Hande megastar tanımıyor

HakanÇelik
13-06-07, 10:07
http://www.stargazete.com/resimler/magazin/13062007/b0x01.jpg
Tarkan’ın İngilizce albümünün beklenenin altında rağbet görmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkçe düşünüp İngilizce söylediğinizde işte öyle bir sonuç oluşuyor. Ben, Türk alt yapıları, Türk enstrümanları olan bir şey yapıp çıkmayacağım. Çünkü öyle bir şeyin yurtdışında şansının olacağını düşünmüyorum.

Sizce Türkiye’nin mega starları kimler?

Ülkemizin çok değerli starları var. Sezen Aksu, Ajda Pekkan gibi ama sanıyorum daha güncel ve gündemde olan birilerinden bahsetmemi istiyorsanız bana enerji veren, heyecanlandıran çok yenilikçi birilerini göremiyorum. Neye göre mega deniyor neye göre süper star deniyor bunu da pek anlamış değilim. Yıllardan dolayı mı deniyor? Ya da birisi mi takıyor bu lakabı? Türk pop müziğinde şu an adını söyleyebileceğim biri yok.

http://www.stargazete.com/index.asp?haberID=123278

Nzl
13-06-07, 11:58
bu kadın iyice uçtu
yakında kendisinide inkar eder

scorpioness
13-06-07, 13:43
Vallaha ne diyeyim Erol Köse bunu bir güzel şişirip şişirip meydana salıyor ne yazık ki o da yaptıgı albümün başarısına yetinmeyip başkalarına laf atıyor unutmasın ki şiş şiş havalarda gezerken ordan geçen bir kuşun gagasında patlaması an meselesi olabilir yazık...

tara
13-06-07, 13:48
yazik ya neden boyle yapiyor insanlar ki destek cikacagina inkar ediyor .tarkani demet akalin sanmis sen kimsin ki tarkana laf atiyorsun yani

devilscream
13-06-07, 13:57
hande iyice havalarda:18: gitti elektro-pop tarzında şarkılar yaptı.bulunan 2-3 hayranı da beğenince iyice şişti yani ama birisi çıkarda onun havasını söndürür.ne dediğini bilmiyor resmen:18: :28:
haber için teşekkürler;)

kıs_gunesi
13-06-07, 14:08
Ammmannnnnnnn.Boşwerin böyle kendini ve yerini bilmezlerin laflarını.Herkes birtek buna odaklansın(Tarkanın yeni albümü):20:

eastanbul
13-06-07, 14:10
Böyle birşey demişmidir bilemiyorum.Çünkü sürekli tarkanın başarısından bahsediyor hande....

devilscream
13-06-07, 14:13
Böyle birşey demişmidir bilemiyorum.Çünkü sürekli tarkanın başarısından bahsediyor hande....
Aslında haklı olabilirsin.Gerçi ben handeni tarkanın başarılarından bahsettiğini falann görmedim ama öyle bişey demişmidir bilemem.:20:

HND
13-06-07, 14:15
Handenin gözünü baglamıslar, kulagını tıkamıslar sanırım :S

RaSKaS
13-06-07, 14:47
sorunun soruluş biçimine bakarsak ne gibi bir cevap beklendiği açıktır!
bu soruya hande nin cevabını da çok samimi bulmadım.

Hande Yener gibi bi sanatcinin böyle düsünmesi üdzü beni, ben onu zeki bi kadin olarak goruodum cunku. Tam tersi turk ezgileri, arabesk , hint melodileri artik uluslar arasi muzigi etkilio.. en bilindik ornek What goes around, comes around sarkisi, onun yaninda Nelly Furtado bizzat zaten Wait for you sarkisiyla bi türkümüzü coverladi. Doktor erol bi muayene etsin, atesi basina vurmus sanirim Handenin :13:

alper...
13-06-07, 17:28
hande güzel işler yapıyor..ama mega ismini halk verdi bunu unutmuş sanırım..

arjen22-tarkan
13-06-07, 18:39
Hande Yener Çok Başarılı Bi Şarkıcı !

Hande Yener gibi bi sanatcinin böyle düsünmesi üdzü beni, ben onu zeki bi kadin olarak goruodum cunku. Tam tersi turk ezgileri, arabesk , hint melodileri artik uluslar arasi muzigi etkilio.. en bilindik ornek What goes around, comes around sarkisi, onun yaninda Nelly Furtado bizzat zaten Wait for you sarkisiyla bi türkümüzü coverladi. Doktor erol bi muayene etsin, atesi basina vurmus sanirim Handenin :13:

Katılıyorum benceedee!

HakanÇelik
13-06-07, 19:57
Hande Yener çok ruhsuz bir müzik yapıyor. Kaliteli müzik yapmak, batıyı
aynen olduğu gibi taklit etmekle olmaz. Son albümünü dinledim. içinde
güzel şarkılar var; fakat Hande Yener şarkıları o kadar ruhsuz bir şekilde
söylüyor ki, bazen insanın uykusu geliyor. İyi müzik yapmak değişik sentezlerle
oluşturulmuş saundlar yaratmak demektir. Tarkan bunu en iyi yapanlardan.
Bi kere Türkiye'nin en büyük aranjörü olan Ozan Çolakoğlu ile çalışıyor.
Şimdi Hande yener kalkıp da hiç yüksekten uçmasın. Çünkü kıyaslandığı
isim Demet akalın... yani bir manken... Mankenlerle uğraşsın o, megastarlarla
uğraşmak herkesin harcı değil...

gence
13-06-07, 20:44
kendine güveni var gibi duruyo ama bakalım .nasılsa görüürüz yakında

alper...
13-06-07, 21:19
bence hande türkiyede büyük hedefleri olan ve ne yaptığını bilen sertabdan sonraki en iyi bayan vokal..

günışığım
13-06-07, 21:34
Beynini yemis simardi simardi he diyp geçmek gerek

oda seviyor
13-06-07, 23:36
ben bu kadını varya yolarım :):) tskrler

veli
14-06-07, 11:48
hande yener kendisini bişey sanıyor galiba ?????

HURRICANE
14-06-07, 12:29
:)Uç kızım sende üç ve çakıl kafalama yere...TR de Mega Star göremiyormuş gözlük al kendine körsün çünki...

tarkanımsı
14-06-07, 14:19
bu kadını sewmedıgımı zaten sölemiştim anket bölümünde ve hala sevmiyorum kendini mükemmel bişey zannediyo ya işte o beni bitiriyo off off:11:

Yakisikli89
14-06-07, 16:25
dememisdir yaa hande

dediyse eger gözümden biraz daha düstü..severim handeyi...

tarkana atilan iftiralardan birtaanesidir umarim