PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan benzinci olmakta ısrarlı!

Nzl
12-06-07, 10:54
Tarkan benzinci olmakta ısrarlı!
Popstar Tarkan'ın benzin istasyonu açmayı kafasına koyduğu kulağıma geldi! Opet ile reklam ve konser anlaşmaları yaptığı dönemde benzin istasyonu sahibi olmayı planlayan Tarkan, Bayrampaşa Otogarı'nın yanındaki bir istasyonun yerini beğenmiş. Söylenenlere göre Bayrampaşa Belediye Başkanı Hüseyin Bürge ile konuşan Tarkan, yer izni için vereceği birkaç konser karşılığında anlaşmış ancak Başkan seçimler için de kendisine destek olmasını isteyince Tarkan projeden vazgeçmiş! Bir süre projeyi rafa kaldıran Tarkan'ın, şimdilerde Anadolu Yakası'nda harıl harıl arsa aradığı konuşuluyor. Bakalım Tarkan projesini hayata geçirebilecek mi?

http://www.sabah.com.tr/gny/cankurt.html

günışığım
12-06-07, 12:00
haber icin saol :)

devilscream
12-06-07, 13:27
haber için sağol.bugün gazete de okumuştum zaten

scorpioness
12-06-07, 13:39
Hayırlısı olsun tabii hayatını garanti altına almak istiyor o da sanatçılığı dışında da bişeyler yapmak istemesi doğal.Sağol Nzl

HND
12-06-07, 14:36
ah su projeler..:19: umarım istedigi olur. hadi bakalım..canım tesekkürler.

Benzincimi ? Yani tek benzin istasyonumu, yoksa bayagi firmami kurmak istio ? Ben anlamadim... neden sadece tek istasyon acmak istesinki, onda olmicakta kimde olcak daha fazlasini acmak icin sermaye ? Hönk tuhaf bi haber ama yinede tskr, yada ben sinavdan yeni ciktiim ve gozumun onunde hala fizik formulleri ucustuu icin anlayamadim :18:

love_speak
12-06-07, 14:53
walla kafaya koyduysa yapar hayırlısı olsun ne diyelim. . . .
inş olur. . .

Yakisikli89
12-06-07, 15:22
akilli adam ...tek bugünü düsünmüyor!

RaSKaS
12-06-07, 17:15
geleceğe yatırım :21:
konut sektöründen sonra benzin istasyonu
bakalım sırada ne var :)

tarkanımsı
12-06-07, 17:21
:41: adam akıllı adam tabi yatırım yapıyor ama onun yanında kimseyide kasısına almak istemıyorum yani belediye baskanına destek veripte bı görüşteymiş gibi gösterilmak istemiyorum takdir ediyorum walla her yönüyle asıgım ben bu adama yaa:41:

eskalen
12-06-07, 17:55
Tarkan benzin istasyonu acikcaksa kesin araba alicaktir Ferrari falan alir:)Tarkan seviyor arabalari Ferrari de almak istiyorum demisti:)

kıs_gunesi
12-06-07, 18:16
Ne diyelim.İnşallah olur bu kadar istiyorsa

tarkanmurat
13-06-07, 03:03
alsın alsın onun heryerde her mekanda her sehırde bır anısı ona aıt bıryerler olsunkı barı oralara gıdıp burda o var onun anısı var dıyelım:))))suna bak ya nelere katlanıoz:)))