PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : öss ye giricek olan var mı?

tarkanımsı
11-06-07, 19:56
:41: arkadaşlar ben öss ye giricem de cekenın halınden ceken anlar misali sınava giricek baska arkadaşlar varsa herkese basarılar inşallah şu sınavın hakkını verip çıkarız:41:

love_speak
11-06-07, 19:58
eet ya var hiç sorma bu hafta sonu zorlu bir sınav bizi bekliyor. . .
inş.öss nin üstesinden geliriz
bu arada sana da başarılar dilerim. . .

wengin
11-06-07, 19:59
Geçen sene yine öss konusu açılmıştı ve o sene tcoll desteği ile üyelerimiz istedikleri bölümlere girmişlerdi :21: şans dağıtıyoruz :P

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=1282

Bu yıl sınava gireceklere arkadaşlara başarılar :20:

gence
11-06-07, 20:01
ah ah bilmem mi o çileyi iki kere girdim bu sene yok artık kurtuldum.ama sadece sınav öncesi öyle gıcık geliyo sonrasında bidaha aklına bile gelmiyo insanın kazanırsa.sadece bir yarış o sınav soğuk kanlılık ve dikkat isteyen.umarım yapabileceginizin en iyisini yaparsınız.başarılarrrrrr.

badboyserkan
11-06-07, 20:02
öss ye gircek arkadaşlara başarılar...Allah yardımcınız olsun hepinizin.....

**MegaStarkan**
11-06-07, 20:06
bende giriyorum hemde bir gün sonra. ama bizimki tr'deki gibi degil. puan fln yok. yazili vardi bi ay önce simdi carsamba günü söz'lü. latince, almanca ve fizik sectim bklm ne olucak :P ben girmim ya foruma kendimi atim ben bari forumdan :D

not: tarkanimsi yine yanlis yere acmissin konuyu ben ne yapicam seni :D saka saka thnx konu icin ;) öss seni baya yormus :P

tarkanımsı
11-06-07, 20:09
teşşekkürler arkadaşlar ya ama nolur dua edin kazanmam lazım siyaset yada uluslar arası ilişkileri :6: :6: :6:

**MegaStarkan**
11-06-07, 20:12
teşşekkürler arkadaşlar ya ama nolur dua edin kazanmam lazım siyaset yada uluslar arası ilişkileri :6: :6: :6:
kazanirsin ya; nzm'ki? sen girme foruma sinavin varsa. sonra girersin bol bol rahatca :)
allahtan bizim burda öyle bisi yok. bide onun stress'ini cekemem. sinavi basardiktan sonra istedigim yere gidebilirim :D

tarkanımsı
11-06-07, 20:12
bende giriyorum hemde bir gün sonra. ama bizimki tr'deki gibi degil. puan fln yok. yazili vardi bi ay önce simdi carsamba günü söz'lü. latince, almanca ve fizik sectim bklm ne olucak :P ben girmim ya foruma kendimi atim ben bari forumdan :D

not: tarkanimsi yine yanlis yere acmissin konuyu ben ne yapicam seni :D saka saka thnx konu icin ;) öss seni baya yormus :Pyormakla kalmadı walla bitirdi ya bulamadım daha dogrusu nereye acıcagımı bilemedim bende actım öle sagol canım arkadasım sen olmasan ben naparım kimtoplar benım yalnışları senın sınavda umarım ii gecmıştır canım:41:

TarkanColl
11-06-07, 20:13
Siz şanslısınız bir tek öss ye giriyorsunuz. Ben zamanında bide öys ye girmiştim. :11:

Sakin olup soruları dikkatli okuduktan sonra gerisi kolay. Tabii iyi hazırlandıysanız. Tüüm sınava girecek arkadaşlara başarılar dilerim...:29:

Hadi yine iyisiniz. Tarkan size Öss hediyesi olarak albüm hediye ediyor...:4:

tarkanımsı
11-06-07, 20:17
Siz şanslısınız bir tek öss ye giriyorsunuz. Ben zamanında bide öys ye girmiştim. :11:

Sakin olup soruları dikkatli okuduktan sonra gerisi kolay. Tabii iyi hazırlandıysanız. Tüüm sınava girecek arkadaşlara başarılar dilerim...:29:

Hadi yine iyisiniz. Tarkan size Öss hediyesi olarak albüm hediye ediyor...:4:
öys de var ki yani hani 1.bölüm 2. bölüm duymuşsundur o muhabbetı 4 yıllık ünv hepsi öys bölümüne baglı yani pek sanslı sayılmayız aslında ama ben bu hediye olayını hiç düşünmemiştim bu hediye için ank siyasalı bile kazanırım ben beaaa :D

devilscream
11-06-07, 20:29
arkadaşlar Allah'ın izniyle hepiniz istediğiniz yeri kazanırsınız(umarım):D

RaSKaS
12-06-07, 17:05
öss ye girecek tüm arkadaşlara başarılar diliyorum.bu stresi 2 sene yaşamış biri olarak şu anki durumunuzu az çok tahmin edebiliyorum.umarım gönlünüzün istediği gibi olur herşey ... :41:

kıs_gunesi
12-06-07, 18:13
Öss'ye gçrecek arkadaşlara başarılar dilerim:1:

love_speak
12-06-07, 19:12
saolun arkadaşlar inş.kazanırız. . .

ümitcoll
16-06-07, 13:16
ne kadar kötü geleceğin 3 saate bağlı bi de 15 dk sı var tabii yabana atmamak lazım.ama ikinci defa girişim olacak.alışıyo insan...sen başa bela öss!......_-_b.a.ş.a.r.ı.l.a.r_-_

dudu
16-06-07, 16:44
öss ye girecek kurbanlardan biride benim arkadaşlar sınava girecek olan herkese başarılar diler istediğiniz yerlerde okumanız dileğiyle....

dudu
16-06-07, 16:50
tarkanımsı seninle hipodrumdaki konserde konuşmuştuk genceyle izlemiştik

arjen22-tarkan
16-06-07, 16:54
ben geçen hafta oks ye girdimm!!!

oda seviyor
18-06-07, 16:09
girdim malesef:D güzeldi ama yaa herkese gecmiş olsun arkadaslar ;)

tarkanımsı
10-07-07, 15:09
12 temmuz 2007 tarihin de yani bu perşembe sonuçlar acıklanıyo arkadaşlar ilgilerine duyrulur:21:

gence
10-07-07, 18:44
umarım iyi bi yer kazanırsınız.(kazanınca da çilesi bitmiyoki şimdiden söyleyim ama o sınavın stressi başka gıcık tabi)