PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ateş gibi buluşma

scorpioness
10-06-07, 14:53
http://img510.imageshack.us/img510/4048/3517342pt3.jpg (http://imageshack.us)Sibel Can'a yeni albümünde Tarkan'la düet yaptı. Düet sırasında ikilinin samimiyeti görülmeye değerdi.

Sibel Can, yeni albümünün çıkış şarkısı olarak Tarkan'ın bestesi "Çakmak Çakmak"ı seçti. İki yıl aradan sonra yeni bir albüm çıkarmanın heyecanını yaşayan, yaklaşık 15 gün sonra da sevenleriyle buluşacak olan Can, "Bu albümdeki şarkıların hepsi birbirinden özel sanatçıların imzasını taşıyor. Ancak Tarkan ve Sezen Aksu’nun benim için yeri ayrı" dedi. Megastar bu şarkıda yakın dostu Sibel Can'a ücret almadan da vokal yaptı. Şarkının son halini dinlemek için Sibel Can ve Tarkan önceki gün stüdyoda bir araya geldi. Albümde Tarkan'ın yanısıra Sezen Aksu,Serdar Ortaç ve Ersay Üner'in de besteleri bulunuyor.
Kaynak: Hürriyet

scorpioness
10-06-07, 14:56
Resim nasıl resim??:18: :18:

devilscream
10-06-07, 15:09
bilge görmesin:18: :18: :28: :18:
tarkanın vokal yapmış olması şarkının önemini ve özelliğini bir kat daha artırıyor.
teşekkürler ness:20:

fantin
10-06-07, 15:10
Nerden buldun ayol. Çok güzel.Düetin gerçekleştiğini de öğrenmiş olduk. Teşekkürler canım.:1:

tarkanımsı
10-06-07, 15:38
oh oh oh süper ii olmuş walla çok sewındım tesekkürler ness:10:

mavi
10-06-07, 16:11
ben resim falan göremiyorum ama yaa :19: teşekkürler canım haber için :20:

Bu hanim bide umreye gitmisti demi :18:
Off tarkan offf.. herkesle duet yapar oldu :9:

Yakisikli89
10-06-07, 18:08
bilmem farkettiniz mi ama tarkanin saclari baya bi uzamis...

kıs_gunesi
10-06-07, 18:28
evet uzamış ama bence albüm çıkmadan önce yine kestirir(inşallah kestirmez)

eskalen
10-06-07, 18:40
düet baya iyi yani....Sibel can çok şanslı bir kadın valla.....Piyasada yeri çok büyük.....Tarkanla bile düet yapmışşsa tamamdır yani........bide Tarkan'ın çakmak çakmak adlı şarkısının sözlerine baktım ne bilim Tarkan'ın Murat Boz'a verdiği püf'ten iyi değil o kadar yani.....Bence murat boz'a daha iyisi vermiş açıkcası.....Sibel Can'a verdiği murat boz'a verdiği kadar güzel değil.......

**MegaStarkan**
10-06-07, 18:41
simdi benim anlamadigim bisi var. bi yerde düet yaziyor diger yerde vokal yaziyor. her ikisi ayni sey degil ama, dimi? kafam karisdi. düet yapmasin kendi albümünü bi cikarsin yahu sonra millet'le ugrassin :D cok kötüyüm biliyorum ama gercek düsüncem bu.

HakanÇelik
10-06-07, 20:32
Tarkan şarkı verirken çok titiz davranıyor. muhakkak ki
okumalarda stüdyoda bulunmak istemiştir. sibel can'a
şarkıyı böyle oku diye tüyolar vermiştir. bence sadece
vokal yapmışlardır. düet yapsalardı sibel çoktan söylemişti.
teşekkürler ness...

leyla
10-06-07, 22:26
düet baya iyi yani....Sibel can çok şanslı bir kadın valla.....Piyasada yeri çok büyük.....Tarkanla bile düet yapmışşsa tamamdır yani........bide Tarkan'ın çakmak çakmak adlı şarkısının sözlerine baktım ne bilim Tarkan'ın Murat Boz'a verdiği püf'ten iyi değil o kadar yani.....Bence murat boz'a daha iyisi vermiş açıkcası.....Sibel Can'a verdiği murat boz'a verdiği kadar güzel değil.......
ama ben tam tersini dusunuyorum.bence sibele daha iyisini vermis cunku nede olsa sibel yillarin sanatcisi ve guzel sesi var ama muratin sesi o kadar da iyi degil yorumuda oyle

eskalen
10-06-07, 22:37
püf'ün sözleri çakmak çakmak sözlerinden kim nederse desin çok daha güzel.....yani ben çakmak çakmak adlı şarknın kötü olduğunıu demiyorum tabi ki dinleyince tam anlaşılacak ama sözlerine bakıldığında püf şarksı biraz daha ağır basıyor düşününce yani.......

HND
10-06-07, 23:06
"çakmak çakmak" seni bekliyoruz :17:
ness tesekkürler;)

tarkanmurat
10-06-07, 23:20
15 gun sonramı cıkacak:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

eskalen
10-06-07, 23:49
15 haziran cuma günü piyasada Sibel Can'ın albümü;)