PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ayrılık haberi altında yapılan yıpratma politikasını kınama...

tarkanmurat
08-06-07, 23:35
megastarımız tarkan ve bılge ozturk'un ayrılma haberlerı nedense bazı gazetecı arkadaslar tarafından eskı olaylar acılarak,en onemlısı bır ınsanın ozel hayatı tekrar desıfre edılerek ve bır genc bayanın kullanıldıgı ıma edılerek yorumlar yapıldı...tarkan ve bılge olması hıc sorun degıl ama ıkı ınsanın ozel yasamlarının eskı olayları sebep gostererek sunulması turk medyasının ne denlı kalıtelı ve gercekcı oldugunu gosterdı...:13: hıckımse ama hıckımse cınsel kımlıgıyle saygınlık ve sevgı kazanamaz..hıc kımsede bırı hakkında yargıda bulunurken eskı olayları one surup yapamaz...ınsanların gururu onuruyla oynayamaz...bu sebeple megastarımıza ve bılge ozturk'e sonsuza kadar sahıp cıkıyor...daha ozel yasamla sanatı bırbırınden ayıramayan gazetecı arkadaslarımızıda esefle kınıyorum:13: (onlara sahıp cıkıyorum cunku en azından hıcbır zaman bu tarz oyunlara alet olmadıklları ıcın...)

mihrali
11-06-07, 19:49
o kadar sene ayrılmamışlar şimdi mi ayrılcaklar

iremlij
02-07-07, 03:21
yaa ztn turk medyası öle degılmıı bence yaptıkları hbrlen yarısındn fzlası yalann yanıı hal saf ınanıo onlrda reklam amaclı ızlnmlmk içn herkse bse yakıstrp hber yapıolarr bncee çok yanlış tabkı blen bilio ama nyn ne oldgunuu

sempatik
02-07-07, 16:28
tarkan ve bilge:41: mümkün mü ayrılmaları:13: sanmıyorum

tarkankolik1972
09-07-07, 22:39
tarkan ben varımmm askımmmm herzaman yanındayımmm ömrüm boyunca