PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mega aşk bitti

Nzl
07-06-07, 20:26
Mega aşk bitti

http://img166.imageshack.us/img166/9189/47362lg7.jpg (http://imageshack.us) http://img166.imageshack.us/img166/7276/c12712xl5.jpg (http://imageshack.us)

Bilge ile yollarını ayıran Tarkan, bu ayrılıkla hayranlarının yüreğine su serpti!

Uzatmalı sevgilisi Bilge Öztürk’le yollarını ayıran Tarkan, bu ayrılıkla kadın-erkek bütün hayranlarının yüreğine su serpti!

MEGASTAR Tarkan, birkaç yıl önce erkek arkadaşlarıyla çıplak fotoğraflarının basına yansımasının ardından, Bilge Öztürk’le ‘aşk yaşamaya!’ başlamıştı. Ünlü olmayan bir kadınla alelacele yaşanan bu aşk kafalarda soru işareti bırakmış, çeşitli iddiaların gündeme gelmesine neden olmuştu. Hatta Bilge’nin Tarkan’dan ayda 4-5 bin dolar maaş aldığı bile iddia edilmişti.

Göstermelik sevgili mi?

Ardından bir başka iddia daha ortaya atılmıştı; İddiaya göre, sık sık Tarkan’la birlikte veya yalnız New York’a giden Bilge’nin asıl amacı mega starı görmek değil, ABD’de yaşayan ‘gerçek’ sevgilisiyle hasret gidermekti. Tarkan’la birlikte yolculuk yaparken havaalanında basına ‘samimi’ pozlar veren Bilge, uçak New York Havaalanı’na iner inmez, sevgilisinin yanına koşuyordu.

Stüdyoya kapandı

Bütün bu iddialar doğru muydu bilinmez ama 35 yaşındaki Tarkan ve 6 yıldır birlikte olduğu Bilge Öztürk ayrılığı herkesi şaşırttı... Ancak tabii ki hayranlarını sevindirdi. Şimdi Tarkan’ın yaz ortasında çıkartmayı planladığı yeni albümünün çalışmaları için stüdyoya kapandığı ve şarkılarıyla moral bulduğu söyleniyor.

http://www.ensonhaber.com/news_detail.php?id=55889

**MegaStarkan**
07-06-07, 20:30
herkes yazmaya basliyor.
gecen yaz'miydi nedi ozm'da yazmislardi evlenicekler diye. tarkan ama sonrada tv'de yanlanladi bunu.
bu haberin'de dogru olmadigini yakinda ztn ögrenicegiz. tarkan'dan duymadik'tan sonra ne yazar'larsa yazsinlar hersey bos.
tskler haber icin.

tufanzenger
07-06-07, 20:35
böyle yalan haberler sayesinde tarkanın adı daha çok gündemde kalıyor işte..

başta okan bayülgen olmak üzere(nerden çıktıysa bu:) ), tarkanı karalamaya çalışırken promosyonunu yapanlara teşekkürlerimi sunuyorum :)

devilscream
07-06-07, 20:40
kesin yalan haberdir.albüm çıkacağı için yıpratmaya çalışıyorlar tarkanı.

kartalizmaster
07-06-07, 21:08
onlar ayrılmaz

tarkan_aski
07-06-07, 21:25
esas mi ayriLdiLar ya?? inanamiyorum... bana biri dogruyu söyLesin ya...

HakanÇelik
07-06-07, 21:39
Bu tür haberler yıpratmaya yönelik çok çirkin bir tavırdır bence.
Bu devirde insanların cinsel kimliği hakkında suçlayıcı bir şekilde,
küçük düşürmeye yönelik yazılar yazmak uygarlık seviyemizi gösterir.
Oysa Tarkan defalarca gay olmadığını söyledi. Neden inanmamakta ısrar
edip 6 yıllık bir birlikteliği küçümsüyoruz? Neden Bilge'nin haysiyeti ile
oynayıp "bu kız para için her şeyi yapar" imajı çiziyoruz. Ben kendi
adıma gazeteciler için çok üzülüyorum. Böyle ucuz ve yalan haberler
vesilesiyle gündem yaratmak peşindeler. Hem yalancının mumu yatsıya
kadar yanar. Hiç bir yalan altı yıl sürmez...

scorpioness
07-06-07, 21:45
''Üç gazete beni yüz sancaktan daha çok korkutur.'' İmza :Napolyon

mrs_bask
07-06-07, 21:46
saçma onların ayrılıgı bıraz zor arkadaslar tarkan cıkıp ewet bıttı demedıkcee ınanmammmm

Yakisikli89
07-06-07, 22:10
yalan haber

konuyu tek gay kelimesine cekmek icin kullanilmis bir haber

herseyide alevlendirmeseler olmaz

pes :13:

HND
07-06-07, 22:28
tarkandan duymam gerek.. bu kadar kolay bitecegini düsünmüyorum.. dile kolay 6 yıl.. bi de su eskileri temcit pilavı gibi ısıtıp getiriyorlar hala.. ne abuk sebepler ortaya atmıslar.. yakında cıkar kokusu.. magazincilere de is cıktı simdi yok albüm reklamı falandı fismandı.. of offf :19:

~Ashk~
07-06-07, 23:00
wots goin on??
they haven't split have they??

Inge
07-06-07, 23:22
its just gossip ...probably not true...don't worry about it. I don't believe it. They said they were getting married, had plans for children. It must be a lie.

~Ashk~
08-06-07, 00:57
its just gossip ...probably not true...don't worry about it. I don't believe it. They said they were getting married, had plans for children. It must be a lie.

wots the article saying??

**MegaStarkan**
08-06-07, 01:08
wots the article saying??
Not really much. Some notes:
They don't have a relationship anymore; speculating wheter this relationship was just a show or not, concerning the old pictures in which Tarkan was seen with a guy, and all ppl thought that he is a gay. According to this article Bilge earned every month 4 thousand dollars for this relationship;
Tarkan went to America just beause of his boyfriend there; the reason why they split is that Bilge wanted more money.
Now he is relaxing in his studio and preparing for the new album.

Don't believe everything. That's a rumour for now.

Sorry, I couln't translate it in sentences (for lack of time). But I think these notes will help you to understand what this article is about :)

tarkanmurat
08-06-07, 01:44
hakan soyledıgın cumleler ıcın yuregıne saglık arkadasım,bıkmadılar usanmadılar bu denlı haberlerden bır kac resım ıcın gay damgası vurmak...ıste ne kadar acık gorusluler bellı bence...zaten bu konuyu fazla onemsemedım ama ayrıldıklarına uzuldum kı ınanmıyorum ben...