PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : star tv zoom programında tarkan haberi

devilscream
06-06-07, 23:52
arkadaşlar tarkanın zoom ekibiyle yaşadığı olayla ilgili birazdan star tv zoom programında haber verilecek.

**MegaStarkan**
07-06-07, 01:02
evet arada sira gösterip baska konuya geciyorlardi. görmüsdüm. hatta sasmisdim o kadar zmn gecti daha o olayi gösteriyorlar halen :S

tarkanmurat
07-06-07, 01:03
arkadaşlar stra tv de zoom programında tarkan vardı yaklasık 15 dk once haberı ızlemeynler ıcın soyleyım ben son derece gereksız ve gercekten bos bır haberdı...ayrıca olayın aksettırıldıgı gıbı olmadıgıda kesın cunku tarkanı parca parca gosterdı ve haber yarıda kesıldı belkıde kesmeselerdı yapılan acıklamalar onun yıne haklı oldugunu ortaya cıkaracaktı bence bunun ıcın kestıler....:13: ayrıca bu gereksız konuyu gecıyorum bır kenara ızleyen arkadaslar lutfen yorum yazsın o tarkan korumaların arabayı ustumuze surdu dedıgındekı bakısı ve durusunu gordunuzmu:10: o nasıl bır durustur...o nasıl bır asaletle bakmaktır ben bazan bu adamı ızlerken yoruldugumu hıssedıyorum...zaman zamanda buraya yazıyorum yorumlarımı,hıslerımı...:41: haberı ızledıkten sonra yıne huzunlendım ona uzak olmaktan dolayı...keske yeterlı zamanım ve hıcbır amacım olmasaydıda arabama bınıp onunla yollara düşseydım,,,onu arasaydım aylarca yıllarca....:41: ''o''nun sesı benım mutluluk sebebım...senı sevıyorum yesıl gozlum....sana ve kalbıne selam...:20: (((hıslerımı,duygularımı anlatmama aracı olan ve senelerce yapılan bırıkımlerını bu sıtede yogunlastıran ebru arkadasıma sonsuz mınnettarım :41: