PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TARKAN a yonja denen sitede küfür ve hakaret ediliyor!

HURRICANE
06-06-07, 19:58
Arkadaşlar bu sitede haberlerin müzik bölümünde TARKAN 'A ağıza alınmayacak hakaretler ve küfürler ediliyor!Site yöneticilerine defalarca şikayette bulunmama rağmen o iğrenç yazılar halen orda duruyor!Siteyi kınamaya davet ediyorum hepinizi...Link aşağıda

http://www5.yonja.com/NewsItem.jsp?start=161&id=38395

devilscream
06-06-07, 20:09
sağol hurricane hemen bakıyorum
baktım.gerçekten çok ahlaksızca.gerçi iyi yorumlar da var ama bir takım küfürleride kısaltarak yazmışlar.insanlar biraz bu siteye baksında yorum nasıl yazılır öğrensinler.bu site de çok şükür kimse hakaret içerikli yorum yazmıyor.
bu nedenle diğer üyeleri,moderator ve adminleri de kutlarımbravo

HURRICANE
06-06-07, 20:16
sağol hurricane hemen bakıyorum
baktım.gerçekten çok ahlaksızca.gerçi iyi yorumlar da var ama bir takım küfürleride kısaltarak yazmışlar.insanlar biraz bu siteye baksında yorum nasıl yazılır öğrensinler.bu site de çok şükür kimse hakaret içerikli yorum yazmıyor.
bu nedenle diğer üyeleri,moderator ve adminleri de kutlarımbravo

Rica ederim 7 sayfa yorum var orda ve okuduğumda hayret ettim!7 sayfayıda incelerseniz şok olucaksınız...Evet Site kurucularından sitede bulunan herkesi canı gönülden tebrik ederim bende..Ne mutlu ki site olarak aramızda diğer sitelerle dağlar kadar fark var!Darısı diğer sitelerin başına

devilscream
06-06-07, 20:19
Rica ederim 7 sayfa yorum var orda ve okuduğumda hayret ettim!7 sayfayıda incelerseniz şok olucaksınız...Evet Site kurucularından sitede bulunan herkesi canı gönülden tebrik ederim bende..Ne mutlu ki site olarak aramızda diğer sitelerle dağlar kadar fark var!Darısı diğer sitelerin başına
inşallah.keşke bütün forumlar veya siteler bu kadar güzel olsa.ve tabi üyeleri de

TarkanColl
06-06-07, 22:23
Evet forumumuz seviyeli tartışmaların olduğu, fikirlerin kaliteli paylaşıldığı bir forum. :1:

Tabii ki bu kalite üyelerimizin katkıları ile git gide artıyor. Tarkan'a yakışır bir yer olarak büyümeye devam ediyoruz. İyi ki Tarkan var, iyiki sizler varsınız. :29:

BU TİTİZLİĞİ SİZLER İÇİN YAPIYOR! AMA DEĞMEZ SİZİN GİBİ KIYMET BİLMEYENLERE..

süper yorum bravo

gence
06-06-07, 22:36
bence yoruma bile degmez o site..tarkan ı savunan bi kaç kişi bile küfür ederek savunuyo.yakışır mı bi tarkan hayranına.

mcggs
06-06-07, 23:26
onlar kendi işleriyle uğraşsınlar yonja da aslında iyi bir sitedir neden böyle şeyler yaptı bilemedik ama her neyse olmuş bir şeyler biz tarkanımızla ve tarkancollumuzla mutluyuz...

RaSKaS
07-06-07, 16:44
ne yazıkki böyle gereksiz insanlar böyle gereksiz şeyler yazabiliyor.internet ortamında bunun önüne geçmek pek mümkün değil. yorumları onlara kalsın...

devilscream
07-06-07, 17:00
Evet forumumuz seviyeli tartışmaların olduğu, fikirlerin kaliteli paylaşıldığı bir forum. :1:

Tabii ki bu kalite üyelerimizin katkıları ile git gide artıyor. Tarkan'a yakışır bir yer olarak büyümeye devam ediyoruz. İyi ki Tarkan var, iyiki sizler varsınız. :29:
iyi ki sen de varsın.eğer sen olmasaydın bu sitede olmazdı.bizde burada olamazdık.
böyle iyi bir site kurduğun için çok teşekkürler :1: :41:

kıs_gunesi
07-06-07, 17:27
bende baktım yorumlara.gerçekten çok acı.forumumuz gerçekten hem bu konuda hem de her konuda çok güzelbravo

tara
07-06-07, 19:01
yorumlari okurken fenalik geldi bana ya.hem iysini hem de kotusunu yazan uyeler bi baska havalarda uciyorlar sanki .
o sitede bulunma nedenleri degisik
neyse hic dusunmek bile istemiyorum

love_speak
07-06-07, 20:07
çok ii yapmışssın bizde seninleyiz merak etme. . .
hemen bakıyorum
Yaptıkları çok ayıp bisey
onlara diyecek sözüm yok çünki o sözleri bile onlar haketmiyorlar. . .

Nzl
07-06-07, 20:33
boş verin böyle seviyesiz insanları dikkate almaya bile değmez

HND
07-06-07, 22:18
yorumlardan da belli oluyor kalitesiz, seviyesiz sahsiyetler. yazdıklarıyla kalırlar anca..

trkn
08-06-07, 02:05
yazıklar olsun hala bu görüste insanlar var demekki

ugurland
08-06-07, 18:50
ya arkadaşlar yonja yı mı takıosunuz ya siztarkan hayranlarının ne işi olur yonjada 3 5 kendini bilmez küfür yazılıo die bi konu açılması mantıksız geldi biraz bana biz tarkan fan ları olarak naapabiliriz yapan tekrardan yapar!!!!biz durduramayız ve bu durumda onların kıskançlıklarından çatladıklarıı belirtiyor!!!!!!!!!!!!

HURRICANE
08-06-07, 19:50
ya arkadaşlar yonja yı mı takıosunuz ya siztarkan hayranlarının ne işi olur yonjada 3 5 kendini bilmez küfür yazılıo die bi konu açılması mantıksız geldi biraz bana biz tarkan fan ları olarak naapabiliriz yapan tekrardan yapar!!!!biz durduramayız ve bu durumda onların kıskançlıklarından çatladıklarıı belirtiyor!!!!!!!!!!!!

Arkadaşım TARKAN fanları o siteye giremez diye bir kaide yok...o sitenin yöneticilerine böyle yorumlara müdehale etmemelerinden dolayı TARKAN severler kınama msj ları göndersinler diye açıldı konu!

eastanbul
08-06-07, 19:53
Bu tür gereksiz sitelere bakıp'ta değerli vaktinizi boşa harcamayın...Bırakın ne yazıyorlarsa yazsınlar!Zaten site manitacılık yapmak için uğraşan insancıklar yığınının buluşma yeri.Uğraşmaya değmez...;)

ugurland
08-06-07, 19:56
iyi o zaman atsınlar bakalım susturabilcekler mi???kaç kişi atmış msj acaba kaçnı durdurabilmiş!!!

tarkanımsı
08-06-07, 20:23
ya bütün o iğrenç yazıları yazarken bi kaynaga dayanarak yazmamışlarki bunları şikayet etmenın hatta bu sitenin kapanmasının bi yolu yokmu?

nisa248
19-06-07, 21:30
bizi bilgilendirdigin için saolll ;)

megastar_mert
19-06-07, 23:03
Yonja sitesinde birçok tarKan fun ı var.. elimden geldiğince tarkancoll olarak msj aıtorum gelin diye.. gerçekten çok tarkan hayranı var o sitede..bu yüzden bikaç hödüğün yorumları yüzünden ................

oda seviyor
20-06-07, 01:34
kendini bilmezlerr iştee :13: tskrler

MEGASTAR
20-06-07, 15:15
/Cok sagol ben o kufur eden igrencin adresini bulmaya calsicam ve onun haddini bildiricem