PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sıngle mı? Albüm mü?

HakanÇelik
31-05-07, 23:38
Bugünlerde bir kaç yayın organında Tarkan'ın albümden önce bir sıngle
ile çıkacağı söylendi. Sizce Tarkan önce albümle mi çıkmalı? Yoksa sıngle ile mi?

haydi ankete millet...

(ebru'ya fikrinden dolayı teşekkürler...)

TarkanColl
31-05-07, 23:47
Herkes atmaca gibi bekliyor. Çıkar çıkmaz koşup alacak. Single olursa hasretimiz biraz olsun hafifler, albüm olursa 12 şarkıyı doya doya içimize sindiririz.

devilscream
31-05-07, 23:56
benim için neyle çıktığı önemli değil.önemli olan single veya albüm çıkarması biran
önce;)

**MegaStarkan**
01-06-07, 00:16
ben nedense single'leri o kadar sevmiyorum. ztn albümün icinde olucak bi parca.
bide bi gercek varki: korsan; albümü almaya üseniyor millet bile
bari albümle ciksin bosuna zarar yapmasin....

coolcarizma
01-06-07, 00:25
Tarkan gibi belli eşikleri aşmış birisi,Türkiye'de farklı anlaşılacak bir single'la çıkmamalı.Korktuğunu söyliycekler.12 şarkı 1 şarkıdan daha iyidir.

Single riskli.Öyle ki olur ya istenilen etkiyi yaratmaz.
Single olucaksa şu ana kadar şarkıyı dinleyenler elbette vardır,onları dinlemek lazım.

kordum
01-06-07, 02:37
tarkan bence sıngle cıkarsa da maxi sıngle cıkarsada normal album cıkarsada hıc onemlı diil sadece bu yazın tarkanla gecmesını ıstıorum onun sarkılarını cok ozledım ama kendı fıkrımı solicek olursam once sıngle sonra temmuzda album super olur bence:)

Böyle düsünmeyin eminimki Tarkan bomba bestelerle cikacak karsimiza. Single dedigin zaten dinleyiciyi albümü satin almasi ve albümün içindeki diger parcalari merak etmesi için uygulanan biseydir. Bunun yaninda bir de biliosunuz, cok dengesiz bir piyasaya sahibiz.. Eger bana sorarsaniz TEK PARCA'yi tutturamadi demeleri, Tarkanin albüm'ü tutmadi demelerinden daha iyidir. Single dogru secim bence Tarkan icin, hem bir an once hizlansin yaz gelio, beachler dolup tassin Tarkan dinlesin herkes kalca sallayarak :36:

Yakisikli89
01-06-07, 11:04
:11: :11: YA HABERLERDEN DUYDUGUM KADARIYLA SEZEN AKSU YAPMICAKMIYDI ALBÜMÜN SÜPERVIZÖRLÜGÜNÜ

BENCE ALBÜM GELIYOR

CÜNKÜ TARKAN TÜRK SANAT MÜZIGI YAPMAK ISTEDIGINDE SEZEN AKSU TARKANA ENGEL OLMUSTU VE HAYRANLARIN SENDEN YENI TÜRK POP ALBÜMÜ ISTIYORLAR DEMISTI

EE SEZEN AKSUDA SÜPERVIZÖRSE... ALBÜM GELICEK DEMEKTIR...CÜNKÜ ALBÜM ISTIYOR HAYRANLARIN DEMISTI !

yaniliyormuyum benim gibi düsünenler varmi ????????????

:16:

arjen22-tarkan
01-06-07, 15:03
bence onu bu kadar eleştirenin olduğu zamanda albüm daha doğru oluur! diye düşünüyorum!!!

arjen22-tarkan
01-06-07, 15:05
Böyle düsünmeyin eminimki Tarkan bomba bestelerle cikacak karsimiza. Single dedigin zaten dinleyiciyi albümü satin almasi ve albümün içindeki diger parcalari merak etmesi için uygulanan biseydir. Bunun yaninda bir de biliosunuz, cok dengesiz bir piyasaya sahibiz.. Eger bana sorarsaniz TEK PARCA'yi tutturamadi demeleri, Tarkanin albüm'ü tutmadi demelerinden daha iyidir. Single dogru secim bence Tarkan icin, hem bir an once hizlansin yaz gelio, beachler dolup tassin Tarkan dinlesin herkes kalca sallayarak :36:

Bencede Katılıyorummm !

RaSKaS
01-06-07, 16:14
.bence ilk önce albüm çıkmalı daha sonra albümdeki hitt parçalara single yapmalı.tam anlamı ile karma gibi bir albüm bekliyoruz :)

leyla
01-06-07, 18:13
hayirlisi ne olursa o olsun

HURRICANE
01-06-07, 18:21
Albümle çıksın bence...

bounce
01-06-07, 19:16
bence tarkanın en iyi albümü karmaydı.kuzu kuzu single ile albümün iyi olduğu sinyalini verdii.bence single ile çıkmalı kuzu kuzu gibi araadan 6 sene gecsede sıkmayan bi şarkı.bence single ın uğuruna inanarak çıkmalıı.........

.bence ilk önce albüm çıkmalı daha sonra albümdeki hitt parçalara single yapmalı.tam anlamı ile karma gibi bir albüm bekliyoruz :)

Sende Nasrettin hoca gibi yaptin isi... Haha:18: Nasil albumden sonra single cikarsin yahu, mantigi nerde bu isin :9: Albumu alan single nie alsin? Single'in fonksiyonunu ilk mesajimda yazmistim zaten, albüm'den sonra anca maxi-single cikarabilir oda farkli mixlerle olursa olur... (ki oda satmaz die dusunuorum) :20:

tarkanımsı
01-06-07, 20:19
ya cıksında neyle cıkarsa cıksın yaz geldi dinleyim çoşmak istiyorum single yada albüm farketmez yeter ki cıksın :36:

118
01-06-07, 20:58

Evet.Karma albümündede bazı şarkıları mixlemişti.Bu albümdede hit şarkıları mixleyebilir...

kartalizmaster
01-06-07, 21:48
yalnız şuda var tarkanın kuzu kuzu single'ı bile yarım milyon sattı...

sally
02-06-07, 00:27
albümle ciksin

pln_88
04-06-07, 00:49
yeterki çıksın

love_speak
05-06-07, 15:12
single çıkmasın bence. . .
albüm çıkması daha mantıklı.single çıkarsa albüm uzar. . .

HND
05-06-07, 15:13
ilk single ile cıkıpta bi iki ay sonra da albüm.. :S dayanamam ben buna...

maydonozz
06-06-07, 02:29
neyle çıkarsa çıksın yeterki çıksın yahuu elma deyince çık armut deyince de çık =)) :20:
bu-arada albünün temmuza ertelendiğini duydum gerçek payı varmı bunda :11:

tarkanımsı
06-06-07, 18:25
neyle çıkarsa çıksın yeterki çıksın yahuu elma deyince çık armut deyince de çık =)) :20:
bu-arada albünün temmuza ertelendiğini duydum gerçek payı varmı bunda :11:yok diye bılıyorum yani eger öle bişey olsaydı hakan yada ness bize söylerlerdi sanırım....

mcggs
06-06-07, 22:07
ben albüm ile çıksın isterim hemde böyle güzel bir türkçe albüm harika olur valla

maydonozz
07-06-07, 00:09
yok diye bılıyorum yani eger öle bişey olsaydı hakan yada ness bize söylerlerdi sanırım....

teşekkür aydınlattığın için :20:

catlak_kiz_19
08-06-07, 16:36
O gerçek bir marka ne ile cıkarsa cıksın yok sattıgı kesin benım ıcın fark etmez her şarkısıyla olay hem yaz da gelio insanlar tarkanın yeni şarkılarını özledi ben de cok özledim bir an ewwel bekliyoruz seni seviyorum tarkanımm :)

scorpioness
08-06-07, 16:55
bu-arada albünün temmuza ertelendiğini duydum gerçek payı varmı bunda :11:
Albümün temmuzda çıkmasının planlandıgını daha önce başka bir konuda yazmıstık arkadaslar

onursamed
08-06-07, 20:41
Album Olsun Artik Single Bayar Bu Saatten Sonra

günışığım
09-06-07, 22:29
Albüm Çıkarır insallah

karamansavas
10-06-07, 13:44
Tarkanin Yeni Albümü Eskilerden Bir Farki Var Eskilere Piyasayi Damga Gibi Vuracak Demiyordu.oysa Ki Bu Albümünde Damga Gibi Vuracak Demesi çok Güzel Sabirsizlikla Bekliyorum Ilk Ben Alicam Koşa Koşa Gidip.tarkan Yeter Ki çiksinda Albüm önemli Degil çok Gizemli Kaliyor Ve Sevenleri Yani Bizleri çok Heyecanlandiriyor.bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzz.
Tarik

kıs_gunesi
10-06-07, 18:30
Walla çıksında neyle çıkarsa çıksın

mihrali
11-06-07, 19:36
albümle çıksın ya

maydonozz
11-06-07, 23:12
Albümün temmuzda çıkmasının planlandıgını daha önce başka bir konuda yazmıstık arkadaslar
pardon takip edemedim affola :20:

side_07
13-06-07, 23:25
tarkan neyle çıkarsa çıksın yeterki çıksın artık

MONZA
14-06-07, 13:23
:13: eline sağlık arkadaşım
albüm çıksın bence

wanderer
16-06-07, 13:11
single cikardigi zaman benim tanidigim bircok insan dalga gecmisti parasi bitti turkiyeye dondu e sezende yok sarkida bulamadi boyle milleti kandiriyo demislerdi. yani boyle gereksiz sozler ortada dolasacagina bomba bi album patlatirsa herkesin dili icerde kalar diye dusunuyorum

arsetrkn
16-06-07, 16:47
tarkanın eski albümleri daha gzl sıngllarını pek beğenmiorum bu arada bişeyden şikayetçiyim neden tarkan kibariye sibelcan gibileriyle düet yapıo anlamıorum........................................ ..............

iremlij
30-06-07, 00:22
hc farketmez aslında ama ynede albumm onu dha cok grup hssedblmemz icnn dhaa ii gbııı:D

şekerim
30-06-07, 03:31
albümle çıksın doya doya dinleyip coşalım:36:

denizmavisi
02-07-07, 02:08
Bir an önce çıksın artık ama albümle gelmesi çok iyi olur tabi