PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan, Sezen, Musti... Bu yaz kimi dinleriz?

Nzl
29-05-07, 10:07
Tarkan, Sezen, Musti... Bu yaz kimi dinleriz?

Geçen yıl yaza üç albüm damgasını vurmuştu; Serdar Ortaç, Kenan Doğulu ve Demet Akalın’ın albümleri...

Yaz sonuna kadar, hatta kışın bile bu albümlerin hit şarkılarını her yerde çok sık dinledik.

Üç sanatçı bu başarılarını geçen hafta Altın Kelebek alarak da taçlandırdılar.

Bu yaz yine büyük bir kapışmaya sahne olacak.

Sezen Aksu, Tarkan ve Mustafa Sandal’ın albümleri peşpeşe çıkacak.

Sezen Aksu’nun albümünün DMC’den haziran ortasında çıkması bekleniyor.

Tarkan yine haziranda kendi şirketinden çıkaracağı yeni bir single’la hayranlarının karşısında olacak.

Mustafa Sandal ise yeni albümü için Avrupa Müzik’le anlaştı ve albümü 10 gün içinde piyasaya çıkacak.

Kimin şarkısı çok sevilir şimdiden bilemem ama Tarkan, Sezen, Musti’yle bu yazın keyifli geçeceği gerçek...

Bu arada biz cambaza bakarken aradan sıyrılanlar olur mu olur.

Mesela İzel...

Haftaya çıkacak albümünün çok iyi olduğunu o kadar farklı yerlerden duyuyorum ki...

Mesela Hande Yener...

Albümünün etkisi eminim önümüzdeki günlerde kendini daha fazla hissettirecek.

Şu an aklıma gelmeyenler de cabası...

Murat Boz’a iyi haber

Hafta sonu Amsterdam’da gecenin bir vakti o kanal senin bu kanal benim taksinin içinde yol alırken kulağıma bir müzik çarptı...

İstanbul’un etkisinden hálá kurtulamadım diye düşünürken, dikkat kesilince anladım; takside Murat Boz’un Maksimum’u çalıyor.

"CD mi, radyo mu bu çalan" diye sordum Hollandalı taksiciye.

Şoförün Murat Boz’u bildiği yok tabii, çeşitli ülkelerden müzikler çalan bir radyo istasyonuymuş dinlediği.

Bir gün sonra Maksimum’u bir kafede otururken ikinci kez dinlemesem, tesadüfe bak diye geçecektim olayı...

Ya Murat Boz’un şirketi Amsterdam radyolarına iyi ’pr’ yapıyor ya da Maksimum oralarda seviliyor.

http://kelebek.hurriyet.com.tr/yazarlar/6601911.asp?yazarid=105

HakanÇelik
29-05-07, 11:00
ilk önce sıngle geliyor galiba... olsun bu da güzel haber...
sınglelı dinlerken bi bakarız ki albüm çıkmış...

teşekkürler nzl

:20: :20: :20: :20:

scorpioness
29-05-07, 13:46
Hmmm bu habere göre demek oluyor ki haziranda single ve ben mantık yürüterek konusuyorum eylülde de albüm gelir o zaman öyle olursa çok kötü ama kendi fikrimce yaz konserleri açısından tabii.Aldığım duyumlarda temmuzda sadece albümü çıkarma ihtimali yüksek de...Tarkan bu belli olmaz Sağol Nzl...

tarkanımsı
29-05-07, 13:46
sezen le tarkan kapışırlar tmm da mustiyi cıkar aradan o kendi capında oynasın:18: murat için çok sewındım yaa hadi bakalım inşallah önce abisi salladı oraladı bide bu sallasın:36:

**MegaStarkan**
29-05-07, 14:45
oo güzel haber demek az kaldi :)
bosver albüm haziranda olmasada single olsun bari onu dinleriz :D

RaSKaS
29-05-07, 16:42
herkez farklı birşeyden bahsediyor
kimi single kimi albüm...
kafam iyice karıştı :21:

arjen22-tarkan
29-05-07, 17:29
oo murat boz adına çok sewindim ...
Bence Mustafa Sandal ı geçelim Sezen Ve Tarkan albümlerini kaçırmam ! büyük sükse yapıcak ! Ayrıca Sezem DMC ile çalışmaya dewam etsin iyi anlaşııyorlar olmasa Hitt ile çalışsın ...!

devilscream
29-05-07, 17:59
single iyi oldu.
tarkan kesin bu yaz bir numara.
haber için teşekkürler;)

fantin
29-05-07, 18:32
Ben artık her şeye razıyım. Sabrım kalmadı:6: öksürse bile bana yeter. Yeterki bi ses bi nefes çıksın artık:19:

mavi
29-05-07, 18:58
Hmmm bu habere göre demek oluyor ki haziranda single ve ben mantık yürüterek konusuyorum eylülde de albüm gelir o zaman öyle olursa çok kötü ama kendi fikrimce yaz konserleri açısından tabii.Aldığım duyumlarda temmuzda sadece albümü çıkarma ihtimali yüksek de...Tarkan bu belli olmaz Sağol Nzl...
ben bu yaz tek şarkı istemiyorum ama yaa :19: single ın arkasından hemen albüm gelsin..sonbahara bırakmasınn..:1:

HURRICANE
29-05-07, 19:23
Neden single?Single çıkacaktı madem niye albüm dendi?piyasanın nabzını tutmak adına single çıkacaksa buna gerek yoktu!TARKAN isminden bahsediyoruz niye en az 12 parçalık bir albüm güm diye müzik severlerin beğenisine sunulmaz ki?Çekinmeye gerek yok bu albüm de diğerleri gibi satacak çünki....

Single olsada alıcaz ayrı mesele tabıde ,keşke albüm olsaydı!

kordum
29-05-07, 21:04
bence albumden once sıngle cıkması super bı haber ve dogru bı hareket!tıpkı kuzu kuzu ve karma albumlerınde olan bı yol ızlenıo sanırım.hersey super olacak bence:)

TarkanColl
29-05-07, 21:23
Single yok arkadaşlar Temmuzda Albüm geliyor...

devilscream
29-05-07, 21:32
tüh ya erkenden dinlemiş olacaktık bu albümden ama olsun artık bekleriz;)

RaSKaS
29-05-07, 22:14

işte güvenilir bir kaynak :20:

kordum
29-05-07, 23:24

zeynep kesin mi??sıngle yokmu??

devilscream
30-05-07, 00:07
zeynep mi.o kim:18: :28::18: :18: :28:

HURRICANE
30-05-07, 00:11
Albüm olmasına sevindim:)

scorpioness
30-05-07, 00:19
Elin sürçtü galiba yada forumları karıştırdın kardeş Ebru bu forumun sahibi Ebru Hanım kapiş:20:

HND
30-05-07, 00:47
benim kafam allak bullak oldu iyice:S

Tar-Khan
30-05-07, 13:23
ya bana musti filan demeyin :D
o serdar ortac,kutsi gibilerle yarissin...
tarkanba basarilar...

KING OF POP TARKANNN!!!

Yakisikli89
30-05-07, 15:02
bir gazeteci single dedi diye kafalarimiz karismasin

bounce single ede albüm diyorlardi single oldugu halde

tarkan dedi 12 sarkilik albüm temmuzda geliyor

daha ne diyelim ki basarilar :20:

ösgee
30-05-07, 18:37
singleden sona hemen albüm çıkarsaa eer tarkan bu yazz çok dinlenir gibime kaçıo:D..!!

alper...
30-05-07, 23:50
ben bi tarkan fanı değilim sadece yurtdışında neler yaptığını öğremek için geçen sene bu siteye kayıt olmuştum..umarım bu yaz tarkan iyi satar ve medyanın eline koz vermez.çünkü medya sürekli tarkanın aleyhinde haberler yapacaktır.atv ana haber hariç..basit çekişmeler olacak.musti-tarkan karşılaştırması yapılacak.kim ne sattı falan diye.ama bence albümlerin değeri artık ne kadar sattığı ile ölçülmüyor.kimin konseri daha başarılı ise ve kim ne kadar çok konser yaptıysa bilin ki o albüm başarılı olmuş.umarım tarkan başarılı olur.ama single çıkarması kötü olur.zaten bu piyasada bi de nabız ölçmeye gerek yok bence..
hayırlısı olsun..

EFSANE
31-05-07, 02:09
mustafa sandalında albümü çıkacak tarkanla musti kapışır mustide çok kaliteli bir sanatçı zaten türkiyeden dünayaya açılan 2 sanatçı tarkan ve musti

TarkanColl
31-05-07, 17:56
mustafa sandalında albümü çıkacak tarkanla musti kapışır mustide çok kaliteli bir sanatçı zaten türkiyeden dünayaya açılan 2 sanatçı tarkan ve musti

Mustafa'yı dünyada kaç kişi tanıyor?

alper...
31-05-07, 22:38
+SERTAB ERENER.

tarkanmurat
08-06-07, 01:47
olsun olsunda artık olsun bırseyler:)))

trkn
08-06-07, 01:57
olsun olsunda artık olsun bırseyler:)))
katılıyorumm :20:

Yakisikli89
08-06-07, 15:31
Mustafa'yı dünyada kaç kişi tanıyor?

sanirim bir iki üc alman :D dur sunu dört yapalimda güzel bir sayi olsun :18:

mcggs
08-06-07, 17:03
single olsun,single da dinleriz yanlız bence hemen çıksın ki arada da yaz konserleri iyi valla..sezen aksu da iyi bir albüm yapar bence :8:

love_speak
08-06-07, 19:48
tabiki sadece tarkan ve sezen.
single ii olur ama albüm uzayacak bu yüzden biraz üzüldüm. .
benim temennim albümden yana. . .

ugurland
09-06-07, 14:45
Bu Sene Demet Kenan Serda R Dinlemiyce Kaliteli Iler Var Yaza Bu Yaz Tarkan Hande Yener Ve Sezen Aksu Dinliycez!!!

alper...
11-06-07, 00:57
bu arada mustinin albümü ekimde universal ile yurtdışında piyasaya sürülcekmiş..

yildiz
11-06-07, 01:13
:)) hangisi güzelse onu dinleriz

oda seviyor
18-06-07, 20:20
burak kut,tarkan dinlicem :):)

celentano62
19-06-07, 09:43
arkadaslar tarkan kesin cikarirmi bu yaz? yiine ertelemesin? Mustiyi dinledim hic begenmedim. en kötü albümü simdiye kadar. tarkan ve sezeni duymadik daha bakalim.