PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni albüm başarısı

tarkanmurat
29-05-07, 01:45
arkadaşlar bugun dusundumde sankı tarkan yenı albumunde karmadakı gıbı ortalıgı kasıp kavuracakmıs gıbı gelıyor bana.neden boyle geldıgınıde bılmıyorum aslında dudu da bu olmamıstı bende ama bu album ıcın boyle dusunuyorum..belkıde artık tamamıyle aştıgı ıcın olmaz olamaz dedırtecekmıs gıbı gelıyor bana...pekı ya sızce?????????:29: :29:

tarkanımsı
29-05-07, 13:48
kendiside zaten bi röportajında aynı şeyi söledi en çok icime sinen ve en çok güvendigim albümüm oldu sallamaya geliyorum die:36:

arjen22-tarkan
29-05-07, 17:36
inşallah öyle olurr !

devilscream
29-05-07, 17:50
bence karmadan da çok olacak.bu albüm yıllarca unutulmayacak:D

fantin
29-05-07, 18:36
Güzel dileklerinize katılmamak mümkün değil çocuklar. İnşallah diyelim:19:

TarkanColl
29-05-07, 19:11
Aacayipsin albümü ve Ölürüm Sana albümü de Karma kadar hatta onun üstünde başarılı albümlerdi. Yaşı küçük olanlar özellikle Aacayipsin albümünün çıktığı zamandaki patlamasını hatırlamazlar belki. O albüm çıktığında bir sene boyunca Kral Tv'de 2 şarkıda bir Tarkan klibi yayınlanırdı. Diğer Tvler Tarkan'ı programlarına çıkartabilmek için yarış ederlerdi. 1994-1995 döneminde sayısız Tv programına çıktı Tarkan. Hepsi de reyting rekorları kırdı. En büyük patlama asıl Aacayipsin albümünde olmuştur.

Dudu dahil her Türkçe albümü günün şartlarına göre patlama yaratmıştır. Bu yeni albümünde patlama yaratacağından, adından çok söz ettireceğinden hiç şüphem yok. :20: