PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Bir Genç Kizin önünde Diz çöktüüü!!!

tarkanmurat
29-05-07, 01:39
arkadaşlar bugun gozlerıme ınanamadıgım bır olay yasadım.oncelıkle anlatayım onu sonra yorumlarınızı beklıcem...ehlıyet kursumdakı dıreksıyon hocamla arabada gıderken tarkan cıktı ve bende basladım ona olan sevgımden ve sadece tarkanı konusmaya basladık.sonra hocam onun yegenınınde tam bır tarkan hastası oldugunu...hatta seneler once tarkanla hılton otelı odasında tanıstıgını ve tarkanın bu kız onunde dız coktugunu soyledı bana.bunu duyar duymaz araba el degıstırdı...ben ındım o surmeye basladı:))sonra anlattı sanırım yaklasık 9 sene once ankaraya konser ıcın geldıgınde fan clup aracılıgı ıle tanısmıslar ve otelde beklerken tarkan gelmıs vs vs...dız cokmesının sebebı ıse kızda oyle bır göz varmıskı yanı bakan sadece bakakalıyormus tarkan aman allahım demıs bakamıyorum sana demıs ve odaya cıkmıslar...beraber yemek yemıs sohbet etmısler ve bırcokda fotograf cekılmısler...ama ıclerınde oyle bır foto varkı sadece gorulmeye degerdı tarkan kızın onunde dız cokmus bakıyordu bunu gozlerımle gordum...:10: ve kızın ne kadar sanslı oldugunu dusunmeye basladım ama bence buna degerdı cunku gozler olamaz yanı o gozlere hıtap edılcek bır renk yok...:9: ben ınanmamıstım ılk basta ama resımler herseyın gostergesıydı sızınle paylasmak ıstedım ...kımbılsın sımdı bazılarınızda uzulceksınız ama bu gercek:18: tabı guzel bır gercek bu dogal bır duruma karsı bı tepkı...bunu yapması bence cok guzel bır duygu...orada o anda tarkan oldugunu tamamıyl unutmus sadece ıcınden geldıgı gıbı davranmıs ben sahsen bır kez daha onu sevdıgıme gurur duydum ve duygulandım resme bakarken sızınde dusuncelerınızı alırsam sevınırım...:20:

**MegaStarkan**
29-05-07, 01:47
hmm ilginc,
ehh eklersin artik resimi foruma bizde görek :P
böyle kuru kuru okuyoruz sadece ;)

eskalen
29-05-07, 11:58
Yazmışsın güzel ama kanıt lazım;)

tarkanımsı
29-05-07, 13:41
yaaa bende istiyorum ama :6: :6: :6: kimmiş o kız allahım hayallerim yıkıldı yaa bilgeyi kabullendik tmm da bu kızda kim bide odaya gitmişler haaa off allahım sabır ver bana :6: :6: :6:

love_speak
29-05-07, 17:11
eet güselmiş ama bi belge lasım dimi. . . :) :) :)

arjen22-tarkan
29-05-07, 17:33
resimi ekle de bakalım görelim!!!

devilscream
29-05-07, 17:56
evet.resim olursa güzel olur;)

Kadin elalemin resmini yanindami tasio :18: :28:

nesli
29-05-07, 19:29
çok merak ettim şmdii yaa fotoyuda ltfen eklee :)

HND
30-05-07, 00:41
eee bi de görsek diyorum ben:)

tarkanmurat
30-05-07, 00:52
kadın fotoyu yanında tasımıyor arkadaslar...ben yegenının evıne gıttım odasından duvar boyutunda buyultmus asmıs...ben makına yokmu cekmem lazım dedım ama ızın vermedı ozel bı an ve bende varım bu teshıre gırer dedı bana...ınanıp ınanmamakta sızlere kalmıs...ben sadece gorduklerımı yazdım..bos yerede boyle bır konuyu acıp zamanınızı harcayacak yapıda degılım...

hımm ayrıca benım onumde cekılmıs resmı var demedım dıkkatınıze...bı baskasından bahsettım ama ınanmamak gıbı durumla karsı karsıyasınız sadece uzuldum...

devilscream
30-05-07, 00:57
kadın fotoyu yanında tasımıyor arkadaslar...ben yegenının evıne gıttım odasından duvar boyutunda buyultmus asmıs...ben makına yokmu cekmem lazım dedım ama ızın vermedı ozel bı an ve bende varım bu teshıre gırer dedı bana...ınanıp ınanmamakta sızlere kalmıs...ben sadece gorduklerımı yazdım..bos yerede boyle bır konuyu acıp zamanınızı harcayacak yapıda degılım...
arkadaşım tabi ki de inanıyoruz sana.zaten kimse yalan bir şe için bir konu açmaz(bence).resim olmasa bile bizimle paylaştığın için de ayrıca teşekkürler;)
ama resim olsa tam süper olacaktı:D:21:

berkan
30-05-07, 21:30
valla iyi güldüm yane...

tarkanmurat
31-05-07, 00:48
berkancım sen gül bende güldüm:)))
ayrıca devilscream sanada tesekkur ederım en azından yalan haberlerle yada tarkanı seven bır ınsanın onunla ılgılı gercek olmayan seylerı bu sıtede yayınlamayacagını anlamıssın herkese sevgıler...

tara
31-05-07, 10:12
valla kiz dunyanin en sansli kizi olarak secilmeli bence
tanri bi de o gozlerden bize verseydi ne olurdu sanki of ya of

ümitcoll
31-05-07, 18:31
kardeş duvardan çek sen telefona ya da dijitale sonra da foruma eklersen ii olur... ama görmek istiyoruz yani doğal olarak.kuru kuruya gitmiyo..:20:

leyla
31-05-07, 20:21
bende gormek istiyorum yani kiz nasilmis ki tarkan onun onunde diz cokmus ya
bari kizin gozlerinden bir resim koy buraya

tarkankolik1972
13-02-08, 20:05
Seni Seviyorum Tarkan Hemde çokk Bitanem Benimm Kurban Olurum Ben Sana....ölürümmm Yoluna

pare_pare
13-02-08, 20:07
szilere katılıyorum arkadaşlar kanıt lazım bize görelim sonra yorumu yaparız:)):):):)

denizmavisi
13-02-08, 22:37
resmi bi görsek merek ettim

sinemtevetoglu
14-02-08, 00:31
valla ben inanırım...TaRkAn hisleriyle yaşayan bir adam ve güzel olan şeyler karşsında diz çökmesinden daha doğal birşey yok diye düşünüyorum...sadece o kız olmak isterdim ama diz çökmesi için değil! 'sana bakamıyorum' demesi yeterdi...bence süper bi iltifat olmuş:41: :20:

yasemen958
14-02-08, 09:53
:5: belge gerek ondan sonra inanirim

belfü
14-02-08, 11:16
Ben pek inanmadım ama kanıt olursa daha iyi olur tabi böyle sözde kalırsa kimse inanmaz çünkü Tarkanın peşinde o kadar güzel kadın hayranları varki ve tabikide Tarkanda bir insan etkilenmişde olabilir ama diz çökecek kadar bu işte bana biraz zor gibi geliyor

TARKANFREAK
15-02-08, 14:11
belge isteriz! belge isteriz!:)

freak
15-02-08, 14:20
valla ben inanırım...TaRkAn hisleriyle yaşayan bir adam ve güzel olan şeyler karşsında diz çökmesinden daha doğal birşey yok diye düşünüyorum...sadece o kız olmak isterdim ama diz çökmesi için değil! 'sana bakamıyorum' demesi yeterdi...bence süper bi iltifat olmuş:41: :20:

bende sinem gibi dusunuyom super bir iltifat etmisss ach simdi o gozleri merak etim

Tugcee
15-02-08, 19:55
offf kimmiş bu kız yaa :) walla ben kızı çok mrk ettm Tarkanı diz çöktürmüş hee :( walla resim olsa daa ii olur yaaa cok mrk ettm :( kızın yerinde cidden olmak isterdim offffffffffffffffffffffff