PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ricky Martin'in vokalisti Tarkan hayranı çıktı

HakanÇelik
28-05-07, 12:00
Ricky Martin'in vokalisti Tarkan hayranı çıktı

Dünya starı Ricky Martin'in vokalisti Meliah önceki gece Vento34'te sahne aldı. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Meliah söylediği haraketli parçalarla davetlileri çoşturdu. Önümüzdeki ay çıkaracağı albümde Ricky Martinin, kendisine büyük destek olduğu belirten Meliah 'Türkiyeye Rick Martin ile gelmek isterdim' dedi. Türk şarkıcılardan Tarkan ve Sertab Erener'i tanıdığını söyleyen Meliah, 'Tarkan'ın hayranıyım, albümlerini dinliyorum' diye konuştu.
Tarkan Abdullahoğlu

http://www.gunes.com/2007/05/28/magazin/m7.html

HakanÇelik
28-05-07, 12:08
Ricky yerine Meliah
http://img.takvim.com.tr/2007/05/28/im/1B44EEF5A4F71246AA9F97F8b.jpg

Dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin'in vokalisti Meliah, Vento 34'te sahne aldı. Ülkemize geldiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Meliah, "Ricky Martin işlerinin yoğunluğundan ötürü gelemedi" dedi. Güzel şarkıcı, Tarkan ile Sertab Erener'i çok beğendiğini söylerken, Martin'in cinsel tercihi ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

http://www.takvim.com.tr/yas107.html

eskalen
28-05-07, 12:12
Tarkan ve Ricky Martin birbirlerine her yönden yakın fizik görünüşüne ve starlığa sahip.......Fark görebiliyor musunuz? Sadece Tarkanın Rick Martin'i örnek alması lazım onun kadar yakışıklı ve semaptik sadece Ricky Martin gibi daha çok bilinen ve anılan bir şarkıcı olması kaldı. ben Tarkanı en çok dünyada Rick Martin' e benzetiyorum.....Onun kadar yakışıklı ve başarılı Tarkan........

veli
28-05-07, 12:33
Ve Daslariyla Da Aslinda Tarkan Daha Iyi Dans Ediuor Ama Neyse

HakanÇelik
28-05-07, 12:39
Tarkan ve Ricky Martin birbirlerine her yönden yakın fizik görünüşüne ve starlığa sahip.......Fark görebiliyor musunuz? Sadece Tarkanın Rick Martin'i örnek alması lazım onun kadar yakışıklı ve semaptik sadece Ricky Martin gibi daha çok bilinen ve anılan bir şarkıcı olması kaldı. ben Tarkanı en çok dünyada Rick Martin' e benzetiyorum.....Onun kadar yakışıklı ve başarılı Tarkan........

Tarkan'ın kimseyi örnek alması gerekmiyor. örnek alınacak biri varsa o da tarkan... bence her şeyiyle ricky martin'den üstün...

fantin
28-05-07, 13:00
Bencede Tarkan hep bir numara . Benim için Mıchael Jaksondan bile daha üstün.

eskalen
28-05-07, 13:04
öyle Tabiki de Ricky Martinde en az tarkan kadar önemli bir insan........Tabi ki Tarkan her zaman birinci.......Ama Tarkan çoğu sanatıyıda örnek alıyorum diyor.....Kanıt da da var.....Ve bu çok doğal.........

leyla
28-05-07, 14:43
bence ricky martin star degil ve guzel bir sesi de yok.tarkan ve ricky martin kiyaslanmamali.tarkan baska

arjen22-tarkan
28-05-07, 16:15
Ben Buna Hiç Şaşırmadımm !!!!!

Hmm Ricky Martin dünya starimi? Bilmiyorum.. Ricky'yi kim örnek alio? Kim sarkilarini cover'liyo ? Ricky Martin'in saglam sarkilari var evet ama nedense oda stratejik hatalar yapiyo, yoksa bi JLO nun erkek versionu nie olamasin ki?
Tarkan Ricky'yi ornek alirmi onu bilemem, ama alirsa aptallik eder... Tarkan daima hedeflerini yuksek tutmustur, Ricky Martin'i örnek alcak biri degil Tarkan... Basarili olmak icin birini ornek almana gerek yok, o icindeki x-faktörü ve akilli produktörler yeter... Tarkan icinde en ideal adam Timbaland. Umarim bi gün bu ismi yan yana görürüz

**MegaStarkan**
28-05-07, 16:36
benim sadece yandigim bi tek sey var oda ricky martin christina aguliera'dan düet yapmasi....keske tarkan yapsaydi

devilscream
28-05-07, 17:04
tarkan hayranı olmayacakta kim hayranı olacak.musti mi:18: :18: :28: :28:
haber için teşekkürler;)

tarkanmurat
29-05-07, 00:58
e artık bunlara gerek varmı arkadaslar onu tanımayan yada sanatına saygı duymayan yok gıbı ...olanlar varsada bunun sebebı zaten bariz...ayrıca yurt dısında bırcok tanıdıgım var ve onlara sordugumda turkıye hakkında ne bılıyorsun dıye bana sadece ıkı sey soylerler hep tarkan ve galatasaray:))))bı fb li olarak yazmak bıraz uzucu ama gercekcı olmak lazım::))

Tar-Khan
30-05-07, 13:31

yok canim o kadarda degil tamam benzerlik olabilir hafifden ama örnek olmaz
unutmaki ricky martin bi aralar ortadan kayboldu neden mi?...
cünkü sahnede playback konser verirken agirzadan canli yayinda müzik kesildi ve devam okuyamadi rezil oldu gitti ....
tarkanla karsilastirmayalim ;)
sade tarkanin hakki yeniyor ünlü olmakda rikyi gecmeli ki tarkanda baya ünlü...
ama zaten ileride snoop doggla calismasi ile dünya tanicak ondan süphem yok ;)
sabirla bekliyelim