PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hollandali viki websitesi

Inge
28-05-07, 03:10
Merhaba,

Internette az biliyorum ama 3. Mart 2007, Tarkan konser icin Hollandaya geldi.
O yuzden birkac ay once, onun Hollandali dilinin Vikipedi sayfasi degistirmeye calistim. Cunku cok az vardi sayfada ve yanlis seyleri vardi. Mesela, Tarkan, Michael Jackson ve George Michael den daha fazla album satismismis. Yanlis bu!
Arica, "homoseksuel" adli konu, birkac dogru olmayan seyleri yazilmis. Bu konu de istemem ilk once.

Ama, Hollandadaki Viki, cok moderatorlar var. Orada hepsi yazmak, hepsi yapmak olmaz.
Bir konu varsa, aslinda sadece ekstra yazabilirsin, ve "delete" veya kiralanmak olmaz. O yuzden, o "Homo" konu sadece degistirebildim. Iyi oldu bence boyle, hepsi anlattim, medyadaki tartisma, fotograf olayi, Bilge ile iliskisi ve saire. Dedim ki en sonunda medya ondan para kazanmak ister ama Tarkanín da cok gizemli bir imaji vardi. Ayrica, konu sonra, soru isareti de yazdim.
Ayrica Hollanda da bu konu ilgili herkes konusabiliyor, o yuzden ayip bir sey degil bizimde.

Cok gucluyum artik, sadece bu konu ilgili degil ama butun website ile.
Komple oldu bence.

Ama bir sey sormaliyim. Hollandadaki Viki, sadece linklerde, resmi websitesi yazabilirsin. Yani sadece tarkan.com'u yazdim. Ama bizden bir uye, devamli Tarkancoll. com yaziyor. Her gun, moderatorlar bunu geri degisiyorlar.
Lutfen bunu artik yapma.

website burada:

http://nl.wikipedia.org/wiki/Tarkan

sevgilerimle,

Inge

devilscream
28-05-07, 17:06
teşekkürler paylaşım için;)
bi bakalım şu siteye.

Su an link hala duruyo orda ama link'in kim tarafindan oraya eklendigini bilmiyorum. Yinede bilgilendirdigin için sagol. :20:

TarkanColl
28-05-07, 17:54
Link için teşekkürler Inge.

Oraya TarkanColl.com linkini ben yazıyorum. Tüm ülkelerde Tarkan ile ilgili Viki sayfaları var. Neredeyse tümünde bir çok fan sitesinin adreside var. Hollanda viki sitesinin neden Tarkan.com dışındaki sitelerin isimlerini sildiğini anlamadım. Sen bence moderatörle irtibata geçip bu sitelerin eklenmesinin doğal olduğunu anlatmalısın. :20:

scorpioness
28-05-07, 17:59
Sayın üyemiz bu konuyu burda açmak yerine forum sahibimiz yada yöneticilerimize pm yoluyla bildirmeniz daha uygun olurdu birdaha bu gibi durumlarda yöneticilere pm yoluyla ulaşın

**MegaStarkan**
28-05-07, 18:01
bencede wikipedia serbest bi bilgi platformu ve herkes istedigini ekliyebilir. sadece bi kac kisi kendini bisi saniyor diye linkleri silmeleri cok yanlis. sonucta oraya tarkan'la ilgili bi link ekleniyor ve baska bisi degil.
resmi veya resmi degil hersey resmimi olmasi gerek oraya bisi eklemek icin?

Inge
28-05-07, 18:58
Bence hep Tarkan fan sitesilere orada atabilirsin. Ama maalesef moderatorlar bunu istemiyorlar. her zaman degisiyorlar. O yuzden bunu yazdim. Yani, 'vandalism'bir sey olugunu diye dusunuyorlar. Hollandadaki Viki site hepsi boyle. Sadece resmi sitesi atabilir. benim sucum yok, sadece anlatiyorum..
sevgiler
Inge

TarkanColl
28-05-07, 19:03
Bence hep Tarkan fan sitesilere orada atabilirsin. Ama maalesef moderatorlar bunu istemiyorlar. her zaman degisiyorlar. O yuzden bunu yazdim. Yani, 'vandalism'bir sey olugunu diye dusunuyorlar. Hollandadaki Viki site hepsi boyle. Sadece resmi sitesi atabilir. benim sucum yok, sadece anlatiyorum..
sevgiler
Inge

Tamam Inge söylediğin için teşekkürler.