PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'la uyuşamayız

scorpioness
27-05-07, 04:44
Tarkan'la uyuşamayız

Büşra BOZOK

Fransız şarkıcı Dany Brillant'la düet yapacak olan Candan Erçetin, Tarkan'la sesinin uyuşmadığını söyledi
http://img209.imageshack.us/img209/5440/3434427vi6.jpg (http://imageshack.us)http://img100.imageshack.us/img100/8840/3433491qo6.jpg (http://imageshack.us)
Beyaz Show’a konuk olan Dany Brillant, Parkorman’daki konserinde çok güzel kadınlar gördüğünü söylemişti. Bunun hatırlatan Beyaz, "Türk kızı ile evlenip sünnet olur musun" diye sordu. Brillant'ı İstanbul'a getiren ünlü organizatör Erkan Özerman, "Danny Tunus kökenli ve zaten sünnetli" dedi.
Candan Erçetin'le düet
Ünlü Fransız şarkıcı Dany Brillant'ın, 'Histoire d'un Amour' isimli yeni albümünün tanıtımı için düzenlediği dünya turnesinin Türkiye ayağı 8 Haziran Parkorman'da gerçekleşecek. Fransa'nın ve dünyanın önde gelen ses sanatçıları arasında yer alan Brillant, aynı zamanda 9 Haziran İzmir ve 11 Haziran'da Ankara'da sevenleriyle buluşacak. Türkiye'ye üç kez gelerek özel gecelerde sahneye çıkan Brillant, ilk kez halkla bütünleşecek. Sanatçıya Ankara konserinde ünlü sanatçı Candan Erçetin eşlik edecek. Konuyla ilgili olarak önceki gün gerçekleştirilen basın toplantısında Dany Brillant, Candan Erçetin ve organizatör Erkan Özerman hazır bulundu. Candan Erçetin'in dokuz kasetini dinleyerek sesini beğendiğini söyleyen Brillant, "Fransız kültüründa bir sanatçı olduğu için kendisini seçmedim. Türkçe şarkılarını dinledim ve çok güzel şarkı söylüyor. Sesini beğendiğim için kendisiyle sahnede şarkı söyleyeceğim" dedi.
Candan Erçetin, ise duygularını şu sözlerle dile getirdi "İlk kez bir sanatçıyla düet yapacağım. Dany Fransız olduğu için değil, sesini ve kendisini çok beğendiğim için onunla düet yapmaya karar verdim.Türkiye'den bir sanatçıyla düet yapma fikri hiç düşünmedim. Çünkü müziklerin örtüşmesi ve yakın olması gerekiyor. Dany ile sahne reflekslerimiz çok yakın." 'Tarkan ile birlikte sahne alır mısınız?' sorusuna ise Erçetin, "Dediğim gibi Tarkan'ın müziğini bir yere koyduğunuz zaman o elektronik bir müzik yapıyor. Onun için Tarkan ile sahnede uyuşamayız" diye konuştu. İkili aynı zamanda Eylül ayında Paris'te büyük bir konser vereceklerinin de müjdesini verdi.
Sezen Aksu konuğu
TRT'de 'Beraber ve Solo Şarkılar' isimli programı hazırlayıp sunan Candan Erçetin, önümüzdeki hafta Sezen Aksu'nun programa konuk olarak katılacağını söyledi. Son günlerde Sezen Aksu cephesinde yaşanan olayları bir üzüntüyle izlediğini belirten Erçetin, "Zaman zaman haklı ya da haksız şeyler yazılıp çizilecektir. Sanatçının amacı ürütmektir. Sezen Aksu da üreten bir insandır. Kendisiyle geçtiğimiz hafta konuştum ve gayet iyiydi" dedi. Ellerinde ve ayaklarındaki çiçek motifleriyle dikkat çeken Erçetin, "Geçici dövmedir. Hatta kendim yapıyorum. 6 günde bir çiziyorum. Çünkü siliniyor" dedi.

Kaynak: Hürriyet Kelebek

Tar-Khan
27-05-07, 05:21
tarkan onunla sarki yapar mi sormaliydi :D

tarkan_sonr
27-05-07, 13:34
tşkler haber için.

**MegaStarkan**
27-05-07, 17:16
hmm, elektronic bi müzikmi?
sesi güzel candan ercetinin ama tarkan ztn onla sahne almazdi galiba....
tskler haber icin.

devilscream
27-05-07, 17:34
teşekkürler haber için ;)

sally
27-05-07, 18:00
tskler haber icin

Nzl
27-05-07, 18:49
bence güzel bir düet olabilirdi.. candanın tarzıyla tarkanın tarzı birbirine çok uzak ama her ikiside alaturka şarkıları mükemmel yorumluyorlar...

teşekkürler haber için

HND
27-05-07, 18:52
hıım. candan ercetin oldukca sevdigim ve sesini begendigim bi sanatcı. farklı bi tınısı var.. sesleri mukayese edersek evet uyusamayabilirler..ama candan ercetinle "yalan" sarkısını beraber okumalarını, bi kere dinlemek isterdim acıkcası..

Yakisikli89
27-05-07, 19:52
suyu görmeden pacalari sivamasin :20:

TarkanColl
27-05-07, 20:09
Candan Erçetin Tarkan'a uymayabilir belki ama Tarkan herkese uyar.

Nazan'a, Kibariye'ye, Ahmet Özhan'a, Emel Sayın'a, Sezen'e, Arif Sağ'a, Pınar Sağ'a uyduğu gibi... O her tarzda şarkı söyleyebilecek kapasitede ve donanımda birisidir.

Candan Erçetin de kendi tarzında çok kaliteli birisidir ama kendi tarzı dışına çıkamaz.:19:

HURRICANE
27-05-07, 22:22
Elektronik müzikmi?:)tamam bazı şarkılar eyvallahta hepsi elektronik müzik değil ki...aman be Candan sen istesen sanki TARKAN isteyecek senle düet yapmayı..Bir hal oldu bizim sanatçılarımıza önüne gelen kasıyor kendini....Yurt dışında sanatçı dayanışmaları had safhada ülkemizde hala aşamadı birçok sanatçı komplexlerini....

TARKAN ın Hande YENER ile düet yapmasını çok isterdim Candan uyuşamaya dursun:)Hande nin son 2 albümdeki tarzı inanılmaz....

HakanÇelik
27-05-07, 23:29
Candan Erçetin Tarkan'a uymayabilir belki ama Tarkan herkese uyar.

Nazan'a, Kibariye'ye, Ahmet Özhan'a, Emel Sayın'a, Sezen'e, Arif Sağ'a, Pınar Sağ'a uyduğu gibi... O her tarzda şarkı söyleyebilecek kapasitede ve donanımda birisidir.

Candan Erçetin de kendi tarzında çok kaliteli birisidir ama kendi tarzı dışına çıkamaz.:19:

söyleyecek söz bırakmamışsın bana...
(tabii bir de müzeyyen senar'a)

fantin
28-05-07, 01:44
Türkiyede en beğendiğim ve dinlediğim iki sanatçı. Aynı sahnede görmekten büyük keyif alırdım doğrusu.Her ne kadar tarzları çok farklı olsada:20:

tarkanmurat
29-05-07, 00:56
hımm...oncelıkle tarkan acaba ne dusunurdu onu merak edıyorum:))ayrıca uyusmadıkları kesın yada uyusamadıkları desem daha ıyı olur:)))