PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : jeff koplan

bounce
26-05-07, 19:36
bu isim dudunun yaratıcısı.ve dudunun müziği de bi hayli hoş.ancak tarkan come closer albümünde bu isimle çalışmamış ayrıca teşekkür mektubunda da yer vermemiş.kim bu adam yahu tarkanla nasıl tanışmışlar yada tarkan neden bu adamla çalışmamış..

devilscream
26-05-07, 19:41
valla hiçbişey anlamadım:18: :28: :28:

Yakisikli89
26-05-07, 20:52
ben anladim :18: ..evet niye calismamis acaba..belki ayni tarzi ortaya koymamak icindir

arjen22-tarkan
26-05-07, 21:28
evet bende anladııım doruduuur benim de çok uzun süredir merak ettiğim bi isim dudunun müziğini tarkanla ortaklaşa yapmışlarr ... bence ona da tşkkür etmeliydiii ! en azından !

leyla
26-05-07, 23:52
jeff koplan nereli?yabanci mi ya turkiyeli mi?

Yakisikli89
27-05-07, 19:56
sanirim ingilz

leyla
27-05-07, 21:24
sanirim ingilz
yani yabanci.ben dudunun muzisiyenini turkiyeli sanirdim.elbet tarkanla birlikte yapmislar

tarkanmurat
29-05-07, 01:01
vardır bır bıldıgı elbette yoksa bı tesekkurden erınecegını zannetmıyorum ben onun...

ozinga
04-12-10, 15:25
evet bu adam kim sadece dudu gibi bi hit yapıldıktan sonra neden tekrar çalışılmamış acaba? birde merak ettiğim Devrim Karaoğlu... bu adamla yaptıgı şarkılar, remix ler süper ötesi olurdu neden şimdi çalışmıyor neden albümler tek düze Çolakoğlu aranjeleri içeriyor merak konusu. bu yüzden artık tarkan albümleri heyecansız, piyasa albümlerinden farksız ve özensiz duruyor...

e.r
05-12-10, 04:58
@ozinga.. ''tekdüze Çolakoğlu aranjeleri..'' demişsin..bu ifadeni tekrar gözden geçirmelisin kanımca..bahsettiğin adamdan başka bi tane daha yok çünkü.. ( yerli olarak..) ayrıca böyle bi şey diyosun ama ismin de ozinga..bu da düşündürücü gerçekten..

ozinga
05-12-10, 15:17
ben ozinga nın aranjörlüğüne bişey demiyorum dediğin de doğru tr de onun gibisi de yok ama en kral adam da olsa tek kişiyle çalışılması çeşitlilik oluşturmaz farklı işler çıkarılmasına engel olur...ayrıca Devrim Karaoğlu bence ozinga dan hiçte aşağı birisi değildir bu tarzda adamlarla çeşitlilik sağlanabilir.

@ozinga.. ''tekdüze Çolakoğlu aranjeleri..'' demişsin..bu ifadeni tekrar gözden geçirmelisin kanımca..bahsettiğin adamdan başka bi tane daha yok çünkü.. ( yerli olarak..) ayrıca böyle bi şey diyosun ama ismin de ozinga..bu da düşündürücü gerçekten..

TEVETOGLU
05-12-10, 16:34
Aklıma geldi.Adımı Kalbine Yaz albümünde teşekkür yazısı yok değil mi?Artık teşekkür yazısı yazılmayacak mı acaba albümlere?