PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan.Com'da neler olmasını isterdiniz...

TarkanColl
23-05-07, 21:13
Tarkan'ın yeni Türkçe Pop albümü çok yakında çıkıyor. Albümle eş zamanlı olarak www.tarkan.com (http://www.tarkan.com) resmii web sayfası da yenilenecek.

Tarkan hayranları olarak Tarkan'ın resmii websitesinde nelerin olmasını istersiniz? İçinizden geçen herşeyi burada bizimle paylaşabilirsiniz. Bu istekleriniz Hitt'e iletilecektir...

Bir an evvel buraya düşüncelerimizi yazarsak albüm çıkmadan sesimizi duyurabiliriz. Herkesin katılımını bekliyoruz.

TarkanColl.com Fan Club Yönetim...:41:

devilscream
23-05-07, 22:02
albüm içindeki kapak resimleri ve albümdeki şarkıların flash olarak site içinde yayınlanmasını isterim.hem böyle şarkıların klipler dışında da tanıtılmasında etkili olur;)ayrıca şu ana kadar ki resimlerinden bir arşiv eklense güzel olur:20:

tarkanımsı
23-05-07, 23:37
tarkanın bu siteye girmesini ve bizim için en azından bi satır yazı yazmasını isterim bide tarkan hakkında herseyın önce bize duyurulmasını isterimmm:41:

wengin
24-05-07, 10:03
Etkileşimli bir flash içeriği olabilir. Forum bölümü, bütün resimlerinin bulunduğu kaliteli bir resim bölümü olabilir. Her zaman güncel tutulan bir site olabilir. EN büyük eksiği buydu güncel değildi. :16:
Bizim sitemiz kadar güncel olsun yeter :21:

onursamed
24-05-07, 14:45
ı wanna fast site and new news
the english part have old news
no necssarry german part

RaSKaS
24-05-07, 15:19
öncelikle flash ağırlıklı ,göze hitap eden bir site olması gerekir.
Sitenin sürekli güncel tutulup içeriğini daha zengin olması lazım.

**MegaStarkan**
24-05-07, 16:31
benim istediklerim:

bence site adminleri/webmaster'i gercek tarkanci olmasi gerek. icten, gercek siteyi yönetmek isteyen kisiler yapmali. yani matthew webber(sanirim webmaster oydu) hayranmidi degilmiydi bilmiyorum ama belliki o kadar büyük hayran degilmis cünkü yoksa hep güncellerdi siteyi.

tarkana msj iletmek icin site'de üye olunma zorunlusu iyi olur. eskiden hep küfür yada kiz'lar icin giren sahislar olurdu. bu olmasin diye üye olma sarti iyi olur.

tara
24-05-07, 18:12
bence de site her gun yenilense daha iyi olur bi de iyi ve guzel bi resim bolumu olmali.ozel ve kaliteli resimler.

leyla
24-05-07, 21:13
bence tarkanin buyuk bir resim arsivi sitde olmalidir ve tarkandan haberler.tarkana ayit her sey sitde mevcud olsun istiyorum

sally
24-05-07, 21:37
bence de site de Tarkan la ilgili son haberleri tarkan.com dan ögrenmek isterdim,eski ve yeni resimleri ve tabiki klipler

arjen22-tarkan
25-05-07, 15:54
bence albümle iligli yeteri kadar bilgii forum da olmalııı Giriştee Tarkanın Yeşil Gözlerii ... Giriş Almanca Türkçe İngilizce Olarak Yine 3 Bölüme Ayrılmalıı ! .... Ve Sonrasındaaa Albüm Hayırlı olsun diyip ... yeni şaç şeklinin ona yakıştığını(ve ona herşeyin yakıştığını) sölemek istiyorum ... Albüm ve satışların hayırlı olmasını diliyorum...! Sevgilerimlee!

Inge
01-06-07, 16:36
sevgili Ebru,

lutfen yanitlarinin kopyasi bana gonderebilir misin? Bu sayfadan kopyasi cekmek olmaz. Butun verdiginiz cevaplari artik HITT e gondermek icin hazirim.

lutfen!

tesekkurler,

Inge

TarkanColl
01-06-07, 17:59
Evet arkadaşlar önerilerinizi Hitt'e gönderiyoruz. Son anda aklına fikir gelenler varsa buraya eklerse sevinirim. Ama buraya yazılmayan şeyler bekliyorum sizden. :29:

popstareyup
23-06-07, 21:47
tarkanın forum sayfası olmasını ve oraya sürekli uğrayarak birşeyler yazmasını...bıktım artık 2.sınıf şarkıcıların forumlarında dolaşmaktan..tek onlar ilgileniyorlar...

erkan er
24-06-07, 00:30
bence sitede tarkanın bütün klipleri tüm resimleri ve de tam anlamıyla tarkan arşivi olması lazım site

denizmavisi
02-07-07, 01:37
Bana göre klipleri ve bazı konserlerinden görüntüler yer almalı ve en önemlisi site devamlı güncel olup herşeyi önce biz duymalıyız dimi ama:)

iremlij
02-07-07, 03:06
resimlerii tabkııııııı we klıplerı we onunla ilglı en yenı hberlerrrrr olablılr bnce:))

carmelo_81
18-07-07, 22:43
tarkanın siteye girip bir slm vermesini çok arzuluyom onu çok sewiyorum.sitenin güzel olmasını dilerim şarkılar felan olsun

bzesma
01-08-07, 18:06
evet butun haberlerı bız ogrenelım ilk once sonra tarkan buraya gelıp bızle bı sey yazsa cokkk guzel oluryaaa tarkanın butun fotoları olsun

zeliha
12-08-07, 07:25
bencede bol bol resimleri olmalı eskiden yeniye tarakan ın da siteyle ilgilenmesini isterim sezen aksu gibi videoya konuşsun falan. Bİ DE bulamadığım eski magazin reportajları olsun,trt deki tsm konseri ollsun,klipleri katıldığı tüm programlar kaliteli şekilde olsun onun konuşma sesine bayılıyorum ya eski reportaj çıksın diye beklemekten gına geldi mgznden...güncel haberleri olsun.bulamadığım eskiden yeniye tümmmmmmm dergilerdeki röportajları olsun dududaki sitesinde vardı biraz ama hepsi olsun ben de bazıları yok yani her şey olsun görüntüsü de farklı efektli mefektli bi şey olsun...
kaşına gözüne boyuna posuna yavrum tütütü maşallah
endamın havan yakıyor yüreğimi benimsin inşallah

love_speak
13-08-07, 12:34
dudu albümündeki siteye benzer bişey olsun isterim.çünki o tarkan.com da aradığımız herşey vardı..

arjen22-tarkan
13-08-07, 14:45
Ayrıca Tarkan'ı TarkanColl Forumuna Beklediğimizi Bildirirseniz Sevinirim !:20:

T_N_FAN
26-09-07, 20:00
daha çok hit :D

Tugcee
28-09-07, 20:10
her şey çook güsel yanlız bir eksiimiz var oda TARKANNNN kendisi olsun yaaa:(
Gel artk bebeim ya

sarıpapatya
29-09-07, 01:41
herşey var bide kendi olsa tam süper olucak umutla beklıyoruz gel artık

k_d_u_y_g_u
30-09-07, 21:17
Tarkan bence herşey demek onun için sitede de herşey olmalı haksız mıyım.....

maydonozz
01-10-07, 05:02
tarkanın 24 saati diye bir yer olsa hiç fena olamz mesela tarkanın bir günlük yaptıklarını yayınlasınlar ve bu hafta da yada ayda bir yenilensin ve konser videoları olsun youtube'tan aramakla uğraşmayalım not bırakıp fırsatı oldukça cvp versin :20:

asd1234
29-10-07, 23:51
Daim güncelleştirilmesi lazım...Bir de daha fazla hitap etmeli göze..

ahmet11
30-10-07, 19:07
tarkanın sitesinin çıkması planlanan ve albümle eş değer çıkacak olan i beat şeklinde bi site olmasını isterim.ayrıca tarkanın bu güne kadar olan haberleri her gün güncellenen haberleri şarkıları ve kliplerinin olmasını isterim şimdiden teşekkürler

burcuuu
14-11-07, 01:36
herseyı once bız orenelım yaa

yasemen958
10-01-08, 18:27
:29: guncel olsun,haberller oncelikle bize bildirilsin,veeee tarkan bize luutttfeeennn yazsinn: :29:

HURRICANE
10-01-08, 18:33
güncel olması önemli ve forumlarda olmalı bence!

Lord.iz
10-01-08, 18:47
TarkanColl'un tema düzeninin yazı stilinin Tahoma olmasını..
Temada #77AC20 renkli grafik yerine uygun gri tonlu farklı grafiklerin kullanılmasını ve temanın biraz düzene sokulmasını topx istatistiklerde son mesajlar kısmında en çok görüncek yazı karakteri sayısının 67den biraz aşağıda olmasını isterdim istatistik arada taşmazdı =) ama elde olanla yetinicez =)

**MegaStarkan**
10-01-08, 23:52
TarkanColl'un tema düzeninin yazı stilinin Tahoma olmasını..
Temada #77AC20 renkli grafik yerine uygun gri tonlu farklı grafiklerin kullanılmasını ve temanın biraz düzene sokulmasını topx istatistiklerde son mesajlar kısmında en çok görüncek yazı karakteri sayısının 67den biraz aşağıda olmasını isterdim istatistik arada taşmazdı =) ama elde olanla yetinicez =)
Tarkanin resmi sitesi söz konusu ;)
TarkanColl degil

popstareyup
11-01-08, 00:17
tarkanın kendine ait bir forum sayfası...

@Y$£
09-07-08, 17:11
ben tarkan resimlerinin(bebeklik resimleri de olsa süper olur) tarkanla ilgili haberlerin bulunmasını ve isterim.

xmenon
09-07-08, 22:07
Bende Tarkanın yayınlamadığı parçalarının dinlenebilmesini isterim.

szr67
09-07-08, 23:46
tarkancoll sitesinin normal bir site olmasını tercih ederim sağ ve sol köşelerde tarkan ile ilgili resimler videolar vs.ortada tarkan ile ilgili haberler bu haberlerin altına gazetelrin yaptığı gibi yorum köşesi açardım daha düzgün olurdu.her şarkıcının sanatçının fanforum sitesi var bu biraz daha tarkana özel farklı bir site tarzında oluşmalı diye düşünüyorum

İZMİRLİ
10-07-08, 11:04
bende örn: metamorfoz albümünün stüdyo calışmalarının video halinde eklenmesini isterdim...Merak ediyorum tarkan stüdyoda nasıl çalışır yada şarkılar son halini nasıl alıyor

:20:

ezel1710
10-07-08, 11:37
bence hersey dört dörtlük.birtek eksik var oda tarkan

manolia
25-07-08, 21:47
ben bu yaz tarkanın 4 tane konserine gittim,şehir şehir onunla geziyorum.ve harika videolar çektim onları forumumuzda sizlerle paylaşabilmek isterdim.
umarım forumu çok daha geliştirip tarkana layık hale getirebiliriz :D
sevigler
manolya

scorpioness
25-07-08, 22:03
ben bu yaz tarkanın 4 tane konserine gittim,şehir şehir onunla geziyorum.ve harika videolar çektim onları forumumuzda sizlerle paylaşabilmek isterdim.
umarım forumu çok daha geliştirip tarkana layık hale getirebiliriz :D
sevigler
manolya

Burada paylaşabilirsin :20:

cansu06
31-07-08, 19:41
resim arşivi parçaları

cansu06
31-07-08, 19:42
arkadaşlar forum değil www.tarkan.com yenileniyor

Seva
05-08-08, 12:54
Arkadashlar Tarkanin saglik durumu nasil? Onun hasta oldugu ve Kazakistanda olacaq konserinin iptal edilmesi soylenmishdi. Shimdi iyi mi?

yesilgozlum
05-08-08, 20:55
Girdiğimiz Sitede Kaç Kişi Girerse O Kadar Miktarda Para Kazansın Tarkann.....__

herseyim
05-08-08, 21:19
benim icin farketmezzz amaaa forumaa girdigimizde bencee tarkanin sarkilari calmaya baslasinn:) super olur;)

prenses_elaa
08-09-08, 17:15
tarkanın burada bize birşeyler yazzmasını isterim

YSMN
28-09-08, 17:25
tarkandan iki satır yazı isterdm tarkanın içten yazdığı sadece iki satır yazı !!!

Selin Pare
18-10-08, 05:16
Daha Fazla ♥Tarkan♥imiiin Resiimleriii olsa cok güzel olurdu..cook az var:/

Tarkan? Seni sevmeyen var mi bu dünyada??
Sen benim herseyimsin:)
Seni cok seviyorum..Bitanem..:)

kezban12
18-10-08, 06:45
tarknın bu siteye gelmesini isterdim

hilfa
20-10-08, 23:53
tarka.com da öncelikle sadece ve sadece üye olanlar girebilmeli,tarkana herşeyimizi paylaşacağımız bi site olmalı ayda 1 defa dahi olsa tarkan bizimle tarkan.com aracılığı ile beraber olmalı,üye olan tüm tarkan.com arkadaşların yılda 1 defada olsa kendi bulundukları şehirlerde organizasyonlar yaparak bir araya gelmeleri sağlanmalı,tarkanın bazen günlük neler yaptığını stüdyoda nasıl çalıştığını gösteren videolar olmalı ve tarkanın her organizasyonunda önce fanlarının haberi olmalı.ne çok şey istedim değilmi?şimdi son isteğim tarkan tüm fanlarının gözbebeği olmalı çünkü onu çoooook seviyoruz.:10:

kevser
21-10-08, 22:11
hilfaya çok çok çok katılıyorum:):) ağzından bal damlıyo mübarek:):)

qüccin
22-10-08, 02:58
tarka.com da öncelikle sadece ve sadece üye olanlar girebilmeli,tarkana herşeyimizi paylaşacağımız bi site olmalı ayda 1 defa dahi olsa tarkan bizimle tarkan.com aracılığı ile beraber olmalı,üye olan tüm tarkan.com arkadaşların yılda 1 defada olsa kendi bulundukları şehirlerde organizasyonlar yaparak bir araya gelmeleri sağlanmalı,tarkanın bazen günlük neler yaptığını stüdyoda nasıl çalıştığını gösteren videolar olmalı ve tarkanın her organizasyonunda önce fanlarının haberi olmalı.ne çok şey istedim değilmi?şimdi son isteğim tarkan tüm fanlarının gözbebeği olmalı çünkü onu çoooook seviyoruz.:10:
bnde katılıorm sölediklerine içimi okudu sanki gerçektn bunlardan bir kaçı bile olsa çok mutlu oluruz=)

lifeinlove
23-10-08, 17:07
ben tarkan ın konserlerinden oluşan bir dvd çıkartmasını çok istiyorum .....

messut19
24-10-08, 04:18
Dopdolu kronolojik bir resim galerisi
Tüm parçaları ve Tarkanın onlar için yorumlarının olduğu bölümler olsa süper olurdu .

sEçİl
24-10-08, 04:29
içimizi okudun hilfa ne iyi olur böyle olsa:19:

tarkantutkunu
24-10-08, 13:52
tarkan kliplerini ordan burdan indirmek değilde orjinal kayıtlarını indirmek isterdim logo'suz ve yüksek çözünürlüklü buda olmuyacak bişey değil ama düşünen yokki fan'leri

TEVETOGLU
24-10-08, 17:40
TARKAN'ın şimdiye kadar olan eski ve yeni tüm konserlerinin tarihleri ve yerlerinin yazılı olduğu bir bölümün olmasını isterim.

Yaksklm_tarkn
24-10-08, 23:36
tek bişey istiyorum TARKANDAN BİRKAÇ CÜMLE bizim için yazdığı içinden gelen bir kaç cümle belki haftada belki ayda bi ama yazsın. . .

szr67
25-10-08, 01:44
http://img505.imageshack.us/img505/2484/98345651lk2go0.jpg (http://imageshack.us)
http://img505.imageshack.us/img505/98345651lk2go0.jpg/1/w1770.png (http://g.imageshack.us/img505/98345651lk2go0.jpg/1/)

kendi tasarımımla bu şekilde olsun...isterim...:20:

meryem_17
02-11-08, 14:18
tarkan fanclubta tarkanın yeni albimünün resimleri we siteye girereken we sitede gezinirken tarkanın sürekli şarkılarının çalmasını isterdim