PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sosyal Yorumlar Yapan Prof. Yalçin Küçük Bu Kez Mega Stari Hedef Aldi...

Lorenser
23-05-07, 20:52
SOSYAL YORUMLAR YAPAN PROF. YALÇIN KÜÇÜK BU KEZ MEGA STARI HEDEF ALDI VE ONU SAHTEKARLIKLA İTHAM ETTİ!

http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/8461/1.jpg

Magazin olmadan olmuyor! Ne yaparsan yap ille de magazin yapacaksın! İlle de magazinin içine gireceksin! Çünkü magazin demek şöhret demek! Çünkü magazin demek popilarite demek! Çünkü magazin demek gündeme gelmek demek! Eee o zaman magazinden uzak durmak da neymiş, tabii ki içinde olacaksın. Olacaksın ki işinde öne çıkasın, rant kazanasın, reklamını yapasın!

Bizde magazin deyince akla hemen, birisine çamur atmak, birisini eleştirmek, daha doğrusu birisinin sırtına binmek tercih ediliyor. Ünlüler dünyasına şöyle bir baktığımızda kendisine rant sağlamak isteyenlerin mutlaka meslektaşları hakkında atıp tutmaya ve onları eleştirmeye başladıkları bir gerçek. Eee polemik olmadan da olmuyor! Önce adrenalini yükselteceksin, sonra işkembeden atacaksın! Nasıl olsa bulur hedefini...

Son günlerde bir de Profesörümüz oldu. Gerçi o vardı ama, biz magazinin içine girince daha bir görür olduk onu. Önce milyonların tiryakisi olduğu "Binbir Gece" adlı dizinin başrol oyuncusu Bergüzar Korel`e atıfta bulundu. "İnek gibi bakıyor" dedi. Bunu ruhsuz bir bakış olarak yoruladı. Sonrasında kıvırdı. "Gözleri en güzel hayvan Eşek`tir. Ben inek gibi bakıyor derken güzel bakıyor anlamında kullandım" dedi. Eşek ile İnek arasındaki bağlantıyı biz kuramadık. Varın siz kurun.

Ardından geçtiğimiz gün yine ekranlarda belirdi. Bu kez Megastar Tarkan`ı hedef seçti. Prof. Yalçın Küçük, "Tarkan 4 saatlik konserinde play-back yapıyor. Bir adam çıkıyor sahnenin önünde ağzını açıyor, kapatıyor 4 saat. Çünkü sesi yok. Bu iş sahte bir iştir" diyor... Yahu koskoca Profesör olmuşsun, hiç sahnede 4 saat play-back yapılır mı? Hadi diyelim yaptı. Bir daha o adamın konserine kim gider. Binlerce insan Tarkan`ın konserine gidebilmek için aylar öncesinden tedbirini alıp yerlerini ayırtıyor. Atmanında bir adabı olmalı. Mangalda kül bırakmıyorsun. Bakalım bundan sonra mikrofon karşısında geçince Tarkan için ne diyeceksin! Sanırız önce söze şöyle başlayacaksın "Ben öyle demek istememiştim. Yanlış anlaşıldı..." Sonrasını sen getiririsin koskoca Profesörsün ne de olsa!

Kaynak:Gezentilki

devilscream
23-05-07, 21:02
ya bu adamın amacı belli işte.reklam yapıyor reklam:13: birde playback yapıyor,bu iş sahtekarlıktır falan diyor.valla koptum ya çok komik bir suçlama.:18: :28: :18: :18: kulaklarında bi problem var sanırım:18: :18:bu arada haber için de teşekkürler:20:

eskalen
23-05-07, 21:15
Diyeceğim şu..... Tarkan röportajlarında da boşuna demiyor.... "meyve veren ağaç taşlanır" diye.....Gerçektende de öyle..... Günümzüde Sezen Aksu da öyle durumda....... Yazık boşa laflar, bunca karalamalar.......

tarkanımsı
23-05-07, 23:41
ağzı olan konuşuyo agzı olan konuşuyo :9: napalım engelleyemiyorum ama en azından onlara gülelim ve bunun ne kadar komik bişey oldugunu anlamalarını bekleyelim eminim tarkan da gülerdi:18: :18: :18:

HakanÇelik
24-05-07, 00:06
yazıda profesörün hakkından gelinmiş zaten. söyleyecek söz kalmamış...

**MegaStarkan**
24-05-07, 00:12
sormasi ayip tr'deki arkadaslar söyliyebilirmi bu adam neyin prof. olmus?
bence tarkanin avukatlari is basindadir....
tskler haber icin

tarkanımsı
24-05-07, 01:13
sormasi ayip tr'deki arkadaslar söyliyebilirmi bu adam neyin prof. olmus?
bence tarkanin avukatlari is basindadir....
tskler haber icinboş gezenin boş kalfalıgı profu olmuş :18: walla dogruyu sölemek gerekirse gündemle çok fazla ilgilenmeme ragmen hiç rastlamadım ve hiç görmedim yani tanımıyorum ve bilmiyorum üzgünüm yardımcı olamadım:41:

fantin
24-05-07, 10:03
Delimi ne . Mdem amacın Tarkan'ı karalamak başka bir neden bulmalıydın. Kim inanır buna.Amacı yeni bir Zekeriya Beyaz olmak heralde ama o bile iftira atmaz insanlara:13:

ümitcoll
26-05-07, 13:41
hadi arkıcıları anladık da bu adamın neyine reklam yapmak...şarkıcılar tarkana sarıyo adından söz ettirebilmek için bu adamında işi felen mi artacak yoksa budamı albüm çıkaracak anamadım gitti :)

HND
26-05-07, 14:25
:18: acilen bi muayeneden gecmesi lazım...

Yakisikli89
26-05-07, 20:48
off biktim artik böyle sahsiyetlerden ya...

arjen22-tarkan
26-05-07, 21:30
Yaahuu Bu Adama Ne Yorum Yazıyım Şimdiii ... atsan atılmas satsan satılmas cinsii bi şeyy ... ne diyeyiim yaniii ...! Sadece Susuyorumm!

uzak
28-05-07, 00:28
yuhhh play back ve tarkan be alaka yaa :))) doktor sen en iyisi bi doktora git :Pp

coolcarizma
28-05-07, 01:31
Yalçın küçük'ü severim esasında.ama Tarkan konusundaki görüşleri hariç.
Reklam için yapmaz yalçın hoca.ihtiyacı yoktur.çok zeki adamdır.ara ara ortalığı karıştırır.
Çoğunuz yalçın hocayı tanımıyor olabilir.bu sebepten ağır sözler söylemişsiniz.Türkiye'nin düşünen ender beyinlerindendir.Her zaman çıksın konuşsun.ihtiyacımız var.
Tarkan konusunda sabit görüşleri var.Değişmedi bir türlü.Fazla takılmamak lazım.belki bir gün o da sever Tarkan'ı.

erkan er
28-05-07, 02:54
ya benim anlamadığım herkez reklam yapmak için ilk önce tarkanı hedef alıyolar bence çok yanlış herkez kendi işine bakmalı

tarkanmurat
29-05-07, 01:00
ya gercekten bazen guluyorum dıye yazıyorum ama bazen gercekten uzuluyorum ben...yıllardır ama yıllardır neden bu tarkan savası ben anlamadım ya neler yapmadılarkı... ama yılmıyor ıste anlayın artık...yanı gercekten uzuluyorum bu haberlere bence acılen muayene olsun ...