PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanya'dan Dönen Tarkan, 'türkiye'de Benden Başka Üç Star Tanirim' Dedi! Kimler Mi?

zynprtrk
18-04-06, 01:04
ALMANYA'DAN DÖNEN TARKAN, 'TÜRKİYE'DE BENDEN BAŞKA ÜÇ STAR TANIRIM' DEDİ! KİMLER Mİ?
Üç star tanırım: Sezen Aksu, Sibel Can ve Mustafa Sandal...
İmza günü için gittiği Almanya dönüşü, Atatürk Havalimanı’nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tarkan, promosyon çalışmalarının iyi gittiğini belirtti.

“Sanırım yurtdışındaki hayranlarımız artık göğsünü gererek benimle ve Türklüklerinle gururlanacaklar. Günlerdir albüm kapağını alıyor ve fotoğraflara bakıyorum. Yıllarca bu albümü bekledik sanırım değdi. Bundan sonra Türkçe de Alaturka tarzı da olacak” diye konuşan ünlü popçu, Türkiye’de star kavramına kimleri koyuyorsunuz sorusuna ise Tarkan “Tabiki Sezen Aksu Türkiye’nin en büyük starı. Ardından Sibel Can... Mustafa Sandal da kendi çapında ve tarzında başarılı. O da Türkiye’nin starlarından biri” sözleriyle karşılık verdi. Baba olmayı istediğini de sözlerine ekleyen Tarkan “Sanırım annelik Bilge'ye de çok yakışacak. Çocuk için evlilik şartsa neden evlenmiyelim” diyerek, yakın zamanda evlenebileceğinin sinyallerini de vermiş oldu.

17.04.2006
http://www.cansizkus.com/news/hbr1647.htm

:36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6:

Khaos
18-04-06, 01:29
Mustafa ya çiçeklerini yollamış yine dolaylı yollardan helal olsun...

zynprtrk
18-04-06, 02:42
Mustafa şimdi bunuda yanlış anlar...Tarkan'a havlar...:36_11_6: :36_11_6: :36_11_6: :36_11_6:

Khaos
18-04-06, 03:38
He valla.Ben ne oldum havalarına girer şimdi.Mütavazi olayım demezki bizimki gibi....

TarkanColl
18-04-06, 17:42
Kesin yanlış anlar. Cansızkuş yine Mustafalı Tarkanlı haber yakalamış. Hayırlı olsun ne diim. :36_1_21:

duygu
18-04-06, 17:50
tarkan böle demediki mustafa sandal ii şarkı yazıo dedi heryerde nie lafı değiştiriolar anlamıorm...

zeynepgürcan
18-04-06, 19:44
Mustafa kendini star sandığı için.:) ay canım yazık ya onada. Zavallı.

deniz
18-04-06, 19:52
ARKADAŞLAR MUSTİNİN SİTESİNİN FORUMLARINDA BU HABERLE İLGİLİ KÖTÜ YORUMLAR YAPILIYO 'ona mı düşümüş' 'mustiyi tanımam dediği günleri unutmayız' 'reklam yapıyo' 'zaten dünya çapında tanınan birine star demek zorundaydı' GİBİ MESAJLAR YAZMIŞLAR BEN ONLARA BİŞEYLER DEDİM... bu da onların düzeysizliği işte......