PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Basın

scorpioness
19-05-07, 02:28
Tarkanın ve basının arasında yaşanan olumsuz olaylar sizce yeni çıkaracağı albüm promosyonunu nasıl etkileyecek?

TarkanColl
19-05-07, 02:44
Bence gazeteciler Tarkan'ı karalama kampanyalarına başladılar. Her albüm öncesi yaptıkları gibi...

Boş zamanlarında, haber yokluğunda karaladıkları Tarkan hep daha da güçlenmiş olarak hayranları karşısına çıkar ve ortalığı yıkar geçer. Bu sefer Tarkala ilgili en iyi haberleri yapma yarışına girerler.

Bu defa da aynısı olacak. Haber üretmek için ellerinden geleni yapacaklar ama Tarkan onları utandıracak. Tabii utanma duyguları varsa...

**MegaStarkan**
19-05-07, 02:56
bence etkili olur. birkere basina zit gitmis artik tarkan. onlar eski kayitlari vs millete hep hatirlatir. bence cogu kisi tv'yi izlerken cok sey düsünmüyor, passiv izliyorlar ve farketmiyor aslinda magazinciler sadece subjektiv bi görüsü belirtdigini. Bu yüzden cogu yalan dolan haberlerede inaniyorlar cünkü ztn dogru olup olmadigini kendileri bilmiyorlar. bilemezlerde cünkü o an orda yoktular.
Son zaman cikan haberlere gelince:
Asinda belki cok özel bisi vardi ve Tarkan sinirlendi ama ne oluyorsa olsun Tarkan kac yildir megastar ve aslinda bu tip durumlara aliskan olmasi gerek.
birinci secenek "iyi yönde etkiler reklamın iyisi kötüsü olmaz" bence tarkan icin gecerli degil. tarkana böyle seyler lazim degil. baska ünlüler yapabilir ama tarkanin bu tip olaylarda anilmasi ona daha cok zarar veriyor kar'dan.
Bu tip olaylar aslinda albüm satisini etkilemez sadece promosyonu. sonucta biri albümü begendiyse alir.Ama millet Tarkani böyle haberler yüzünden yanlis anliyabilir.

wengin
19-05-07, 09:46
Basının yaptığı haberler Tarkan'a kazandırıcak. :19: Tabiki Tarkanın bu kötü reklamlara ihtiyacı yok. :1: Gerçek bir megastar yaşantısı var Tarkanda. Özel hayatına karışılmasın yeter. Türkçe albümle birlikte büyük bir çoğunluk olarak olumlu haberleri göreceğiz. Tarkan albüm ile kötü haberleri yapanların ağzının payını vericek :20:

RaSKaS
19-05-07, 13:34
ülkemizde magazin basıncılığı birkaç günlüktür !
Tarkan ın albümü çıktığı an yine bilmeden birçok eleştiri yapılacak,albüm tutmaya başlayınca en iyi haberleri yapacaklar.
Daha öncede bu olayları birçok kez yaşadık.

devilscream
19-05-07, 14:02
hiçbirşey olmaz bence.albüm çıkana kadar bunların hepsi unutulur gider

Album ciktiginda bu olay unutulur ve etkisi olmaz, turkiyede tarkanin haberleri sarkilarindan onemli deildir... muzigiyle herseyi ezip gecio zaten

rsxlmz
19-05-07, 14:46
tarkanla ilgili nice haberler yaptılar da tarkanı yıkamadılar.gay oldugundan tutunda albumunun satmadıgına kadar. bu sacma saapan olay hiç bir şey alamaz tarkandan

tara
19-05-07, 15:11
bence de etkili olmaz .tarkan bu kdar zayif degil bence iki kotu haber ona napicak ki

HakanÇelik
19-05-07, 15:14
Basının tarkan'a ihtiyacı var. Tarkan gibi sanatçıların basına ihtiyacı çok azdır.
mesela "dudu" maxi sınglesi çıkmadan önce düzenlenen gala sonrasında çıkan haberler tarkan'ın şarkılarının berbat olduğu şeklindeydi. o zamanlar çok önemli olan kral tv tarkan'ın dudu klibini yayınlamadı. verdiği konserlerin boş geçtiği söylendi. Tüm bunlara rağmen dudu 1 milyon barajını geçerek zirveye oturdu. aynı şey sezen aksu için de geçerli. şarkı söylemek lazım albümü çıktığında tek bir klip bile çekmedi. hiç bir tv programına katılmadı. sonuç ise çok iyi bir satış ve istanbul, istanbul olalı gibi bir klasik doğdu. evet basın çok şey; ama her şey değil...

veli
19-05-07, 15:57
arkadaşlar bence tarkan gibi bir dünyastarımızın böyle reklam gibi konulara gerek duyacağını hiç zannetmiyorum
gazeteciler bence hadlerini bilmeleri gerek

tarkankolik1972
19-05-07, 17:21
arkanı şimdiye kadar hiç bir güç yıkamadı ve yıkamıyacakta seni seviyorum tarkannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

HURRICANE
19-05-07, 17:43
Sadece bu olayı baz alırsak yanlış olur!Ama şu bir gerçek ki TARKAN la basının arasındaki buzlar mutlaka erimeli!!Tarkan a karşı yürütülen karalama kampanyası bir şekilde son bulmalı....Hemde acilen

leyla
19-05-07, 23:25
tarkanin albumu ciktiginda her sey unutulacak sadece tarkan konusacak

tarkanmurat
20-05-07, 00:48
ben fazla etkisi olacagını dusunmyorum cunku ''o'' bu tarz haberlerle gundeme gelmedı gelmezde album cıktıgı zaman muhtemelen herkes onun sanatına egılecek ve bu tarz basıt konular gundeme gelmeyecek...

EFSANE
20-05-07, 00:50
burası türkiye herşey samanalevi gibi yanar geçer daha öncede tarkan hakkında biçok karalama yaptılar çok şey söyledirler unutuldu gitti

ösgee
20-05-07, 11:29
albüm çıktıı zmn tarkan gazetecilere böle böle yapmştı die sürekli onu göstercekler...!!!

arjen22-tarkan
20-05-07, 13:11
Ben Tarkan'a Tarkanın Starlığını Yakıştıramadım O Hareketlerii Benii 1 Yıldıır Hayal Kırıklığına Uğratıyooorr...Ve Hayal kırıklığına uğratmaya dewam ediyoorr...!

tarkantutkunu
20-05-07, 23:54
basının her zaman tarkana ihtiyacı var bunu herkez biliyor o yüzden eminim tarkanın albümü çıktıgında butür karalamalar farkı boyutlarda yapılacak

lela_yxl
22-05-07, 13:33
bencede hiç bi şey olmaz.o muhteşem albümle her şeyi unutturur kuşkusuz...

eLiF
24-05-07, 10:46
tarkan çok büyük bi star böle haberlerle basın bi yere varamaz...ayrıca bu albüm böyle haberlerden etkilenmicek we bomba etkisi yaratacak o zaman tarkanı karalayan basın hiç bişi olmamış gibi en büyük tarkan diyecekler??????tarkana bu yaz we her zaman başarılar seni çok sewiyorum :29:

arsetrkn
24-05-07, 19:29
bencede tarkan yine her zaman olduğu
gbi
her olayın üstesinden gelir