PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan taklidi

love_speak
18-05-07, 02:59
ben size bi anımı anlatayım okulda yıl sonu eğlencesi vardı.Orda tarkan taklidi yapmıştım.Kızlar cok beğenmişti çoşturmuştum yani. . .
tam o sırada sağolsun bizim okulun erkekleri çekemediğinden sahneye yumurta atmışlardı o günü hiç unutmuyorum. . .çok pis bi duygu. .
Ayr.yeni bi tane video çekersem buraya yollamayı düşünüyorum. . . . .

**MegaStarkan**
18-05-07, 11:11
yumurtami? :11:
senin adina üzüldüm.
sey etmek gerek onlari. neyse söylemim.:13:
bosver sen cek forumada ekle bakalim nasilmis taklitin:)

love_speak
18-05-07, 11:58
videoyu çekeyim de yollacam

tara
18-05-07, 12:25
kiskanc insanlar iste . bos ver hic takma bence sonunda seni beyenen insanlar da olmus . hem videoyu bekliyoruz

yumurtami? :11:
senin adina üzüldüm.
sey etmek gerek onlari. neyse söylemim.:13:
bosver sen cek forumada ekle bakalim nasilmis taklitin:)

"SEY" etmekmi :18::18: ahahaha :28:
Okulda yumurtayi nerden bulmuslar :18:

love_speak
18-05-07, 13:24
ben sahnede dans ederken bi yerden bulup getirmişler işte. . .
ben baştan çekip yollacam. . çünki yumurtaları görmenizi istemiyorum:) :) :)

devilscream
18-05-07, 18:01
kıskanmışlardır.kızlar beğenince tabii hemen kıskanırlar biraz saçma bişey aslında kıskanmaları ama öyle erkelerde var.başka insanların yaptığı iyi şeyleri çekemiyolar.bende tam dedikoducu evhanımları gibi yazdım yaa çekemiyolar falan.anını bizimle paylaştığın için de teşekkürler

tarkanımsı
18-05-07, 20:38
forumun atasözü gibi olan bir söz var hatırlatıyım sana
MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR
boşver sen takma kıskanmışlar işte ama merak ettim ya yumurta fln cekte yolla bakalımm
:18: :18: :18:

love_speak
19-05-07, 17:53
saol video hazır yeni çektim yollacm ama yollayamıyorum denedim ama bi türlü yollayamadım.yardımcı olursanız yollacm :) :)

devilscream
19-05-07, 19:39
saol video hazır yeni çektim yollacm ama yollayamıyorum denedim ama bi türlü yollayamadım.yardımcı olursanız yollacm :) :)
istersen önce youtube'a ekle.sonra youtube dan buraya ekle.youtube'dan foruma video ekleme de anlatılıyo yardım bölümünde.veya istersen rapidshare.com'a upload yap.sonra bi download linki çıkacak.onu buraya ekle.:20: umarım yarımcı olabilmişimdir;)

hamada
09-07-07, 00:55
what's going on??!! iwant to know :0