PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaslar oylamaya ıhtıyacım varr...!!!

cagri_oyg
17-05-07, 21:07
arkadaslar oylarınıza ıhtıyacım var sohbet kısmında yazdım 5. sayfaya ılettım ordan bulup okursanız sevınırım ben mersınde ses yarısması fınalıstı oldum benı dınlemek ıstersenız sıtemden haberlerı okuyup ayrıca oy yolamak ıcın star 3306 yazıp 3929 a butun hatlardan yollayabılırısnız şu anda ıkıcı sıradayım umarım bırıncı olurum ve album ayrıca para odulu sahıbı olurum hepınızın destegıne ıhtıyacım var bır oy bır oydur konto fazla gıotmıyor haberınız olsun korkmayın.. benı onceden dınlemek ıstersenız web sıtemden dınleyın müzik bölumunden www.cagrioyguc.int.tc ilgili hersey var orda ayrıca cumartesı aksamı mersıntv canlı yayında olacagım haberınız olsun onu da başka yerde olanlar netten ızleyebılır adım ÇAĞRI unutmayın.. www.biziizle.com adresınden ızleyebılırsınız cumartesı saat 9 da aksam bu cumartesı. şimdden teşekkurler soru sormak ısteyen sorabılır..

devilscream
17-05-07, 21:14
öncelikle aramıza hoşgeldin.umarım iyi vakit geçirirsin.tabi ki de oylarız.sana oy yollarım ben.:20: birazdan da sesini dinliycem:20:bu arada yarışmada da başarılar.:1:
dinledim sesin güzel.tekrar başarılar.bu arada sitemizde de paylaşımlarını bekleriz:20:

TarkanColl
17-05-07, 21:48
Konunu "Amatör şarkıcıların şarkıları" bölümüne taşıdım. Sana oy verebilmemiz için buraya şarkını eklersen, dinleyip oy versek daha iyi olur. Şarkını bekliyoruz. Aramıza hoş geldin...:20:

scorpioness
17-05-07, 21:51
:27: Aramıza hoşgeldin...Başarılar dileriz

**MegaStarkan**
17-05-07, 22:11
aramiza hosgeldin ;)
umarim sadece oy toplamak icin üye olmadin;)
paylasimlarini bekliyoruz :)

HakanÇelik
17-05-07, 22:38
sesini çok beğendim... çok güzel...
aşkım şarkın şahane...

Basarili buldum bende :20:
Bol sans diliyorum;
aramiza hosgeldin..
Artik bizede güzel sesinle bi Tarkan sarkisi söylersin :4:

tarkanımsı
18-05-07, 00:19
:8: :8: :8: çağrı hoşgeldin aramıza 3 tane birden attım ve sesınde hoşmuş yaniii....... basarılar biz tarkan coll olarak arkandayızz
:29: :29: :29:

RaSKaS
18-05-07, 22:15
aramiza hosgeldin ;)
umarim sadece oy toplamak icin üye olmadin;)
paylasimlarini bekliyoruz :)

başarılar diliyorum ama kenan a da katılmamak içten değil:20:

tarkantutkunu
18-05-07, 22:58
gerçekten şarkı ve ses çok güzel başarılar dilerim umarım başarırsın

Delikız
29-06-07, 23:45
Yorumunu çok beğendim tarzında süper gitar tınıları da aynı şekilde süper. Özellikle orda çok sevdiğim bir parça var ki Taner in Aynı Perde yani senin Yine Dert diye yazdığın parça. Kendimden geçtim şarkıyı dinlerken. Başarılarının devamını diliyorum.

gence
30-06-07, 00:13
hoşgeldin aramıza umarım başarılı olursun ilerki müzik yaşamında