PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nazan Öncel vasiyetini açıkladı

HakanÇelik
17-05-07, 19:37
Nazan Öncel vasiyetini açıkladı
http://www.ensonhaber.com/images/news/43320.jpg
Nazan Öncel bir ricasını basın mensuplarıyla paylaştı.
16 Mayıs 2007 Çarşamba 18:29
Dün gece MGD’nin her yıl düzenlediği geleneksel ödül töreninde yılın şarkısı ödülünü 8 hafta liste başı olan şarkısı “Aşkım Baksana Bana” ile alan Nazan Öncel bir ricasını basın mensuplarıyla paylaştı.

“Bu ödülü 36 yıldır müziğe vermiş olduğum emeklerimin karşılığında dinleyicilerim adına son olarak alıyorum. Son olarak diyorum çünkü bunu ister rica, ister bir vasiyet olarak kabul edin ve bundan böyle özellikle adı çok bilinen ödülleri lütfen ama lütfen bana değil gençlere verin. Başarıya doymuş biri olarak bu ödül için MGD’ye teşekkür ederken ödül alan herkesi cani gönülden kutlarım.” diyen Öncel, gençlerin önünü açmak gerektiğini savundu...

http://www.ensonhaber.com/news_detail.php?id=50604

devilscream
17-05-07, 20:15
çok doğru sözler kullanmış bence.ne kadar da iyi düşünmüş.belki başka biri olsa bu anlamda rekor kırıp türk müziğine damgamı vurmalıyım gibi şeyler düşünerek daha fazla gayret gösterirdi ödüller için.
haber için teşekkürler.

tarkanımsı
18-05-07, 00:43
kadın dogro söylüyo walla sezen aksu ve nazan öncel ödül rekoru kırıcaklar nerdeydii ee haketmişlerde ama yani helali hoş olsun bu arada takdir ettim yanii
:20: :20: :20:

HURRICANE
18-05-07, 18:53
Tek kelimeyle İDOL!Tarkan ile Nazan Öncel in arasındaki buzlarda keşke erise...Cani gönülden tebrik ediyorum Aşmışlığın en güzel örneğidir bu!

gokhantevetoglu
23-08-07, 23:06
eferem nazan oncele tebrıkler ve alkıslar benden ona

serdar
05-02-09, 20:22
Tebrım ediyorum Nazan öncel'i Çok doğru sözler söylemis paylasım icin tesekkurler arkadasım

siboss1992
05-02-09, 21:05
emeklerinin karsiligni aldilar bukadar cok
ödül alarak.. ama cok güzel söylemis.. genclere verin
diyerek.. helal olsun ona.. baskalari ödül almak icin ne
yöntemlere basvuru yapiyor..

tarkaseksüel
06-02-09, 00:04
açgözlülük yapamış bravoonaa gercekten

qiZémtévétoqLu*
23-07-09, 01:41
çok güzel konuşmuş =)