PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan sahneye gazeteciler dışarı

TarkanColl
17-05-07, 18:28
http://img.sabah.com.tr/im/2007/05/17/8DA396A8370AE840BF2C6997r.jpgBir turizm şirketi tarafından gerçekleştirilen şenlik kapsamında Tarkan Tevetoğlu, Antalya'da, Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi. Yaklaşık bir saat süren konserde Tarkan, sahne şovları ve söylediği şarkılarla hayranlarını coşturdu. Konser öncesi basın mensuplarının görüntü alabileceğini belirten tur yetkililerinin, Tarkan'ı sahneye çıkmasının ardından gazetecileri konser alanından uzaklaştırması, tepki gördü.

Kaynak: Sabah Gazetesi

**MegaStarkan**
17-05-07, 18:32
uff bakisa bak fotoda :D süper
belli tarkan basindan bikti artik....
tskler ebru

fantin
17-05-07, 18:46
Hakkaten o bakışlar ne öyleeeeee:10:
Rahat bıraksalar artık yaa iyice basına düşman oldum haa.Sağol haber için Ebru ben atlamışım bunu:19:

TarkanColl
17-05-07, 18:50
Tarkan çaktırmadan bir sürü konser verdi albümünün çıkmasına 5 kala. Hepsi de Ruslara. Ruslar onu bizden daha çok görmeye başladı. Gazeteciler Tarkan'ı körü körüne takip edeceklerine Rusya'daki Tarkan çılgınlığını mercek altına alsalar ya. Uzun günler sürecek bir yazı dizisi çıkar ordan...

gence
17-05-07, 18:53
konser, tarkan ın obakışları, yine heycanlandım,okulda da artık tarkan ın çok iyi promosyonunu yapıyorum,hocalardan da iltifatlar duyuyorum.artık odtü de tarkan adı çok geçiyo.radyo topluluguna da girip artık orda tarkan yapancı şarkılarını çaldırcam...O hep 1 numara herzaman ve heryerde

mavi
17-05-07, 21:00
hangi şarkısını söylerken attı bu bakışları acaba..:10: teşekkürler ebru resim ve haber için :29:

scorpioness
17-05-07, 23:25
Bu gayet normal bir durum bazı yerlerde basın için ayrı bölüm ayrılmamış oldugundan sağolsunlar sahnenin önünde dikilip konser boyunca seyircilerin önlerini kapadıklarından dısarı çıkarılmaları dogal benim bikaç kötü deneyimim var bu durumla ilgili o yüzden iyi olmuş diyorum sağol ebru resim de pek bii nasıl desem...etkileneyim mi korkayım mı şaşırdım

tarkanımsı
18-05-07, 00:30
bakış fln süper tamam da arkadaşlar bide piknik görüntüleri vardı tarkanın gazetecilerle tartısmış o haberin özünü bilen varmıı ???

devilscream
18-05-07, 00:40
teşekkürler haber için.ahh orda olmak vardı bee.bakışlara yorum yokk

love_speak
18-05-07, 02:47
açıkçası bakışlar harika... . . .

HURRICANE
18-05-07, 18:09
Valla kanımca TARKAN ''Come Closer'' albümüne karşı yürütülen karalama kampanyasından dolayı basın mensuplarına aşırı kırgın!Sonu nereye varıcak bilmiyorum ama umarım Türkçe albüm içinde aynı kampanya yürütülmez...Birileri TARKAN ile basın ın arasını bulsa gayet güzel olucak ama kim?Bu buzlar erimeli acilen hemde...

hamada
18-05-07, 18:48
ilove his hot look

tara
18-05-07, 18:56
tarkan bi yere kadar da hakli su muhabirler bazen hic cekinmiyorlar ama yeni albomu icin de boyle devam etmemeli.biraz aralari duzelse daha iyi olur