PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda Pekkan ile Tarkan star değil

TarkanColl
16-05-07, 18:41
Yıllar sonra çıkardığı 'Kör Randevu- Collection' adlı bir best of'la hayranlarının karşısına çıkan Fatih Erkoç, Ajda Pekkan ve Tarkan'ın gerçek star olmadığını söyledi. Erkoç, şarkı yarışmalarının da müzik kulağını bozduğunu vurguladı.

* Dünya çapında bir star neden çıkaramıyoruz?
Rahmetli Ahmet Ertegün, "Amerika'da bir şey yapmak istiyorsan, İngilizce konuşan bir ülkenin vatandaşı olman lazım. Bir de en fazla 22 yaşında olmalısın" demişti. Rahmetli Ahmet Bey'e katılıyorum. Dünya çapında bir şey yapmak istiyorsak, Amerika ya da İngiltere'de yaşamanız gerekiyor. Buradan da şu sonuç çıkıyor: Asla dünya çapında bir star çıkaramayacağız.

* Ajda Hanım gerçek anlamda bir star mı?
Ajda Pekkan'ın star olmasında görüntüsünün payı var. Kendini geliştiremediği kanısındayım. Görüntü ve davranışlarında starlık durumu var ama yorumcu olarak ileriye gidebilmeliydi.

* Ya Tarkan?
Tarkan da iyi bir şarkıcı. Ajda Pekkan'dan fazla yetenekleri olan bir insan. Türk sanat müziğini çok güzel söylüyor. Hatta Ajda'dan daha iyi söylüyor. Tarkan'ın iyi şarkıcılığını bir yere kadar ölçebiliyorum. Ölçemediğim yerde zevkime hitap etmiyor. Star sanatçıların niteliklerine sahip değil Tarkan.

Kaynak: Takvim Gazetesi

RaSKaS
16-05-07, 19:07
Tarkan da iyi bir şarkıcı. Ajda Pekkan'dan fazla yetenekleri olan bir insan. Türk sanat müziğini çok güzel söylüyor. Hatta Ajda'dan daha iyi söylüyor. Tarkan'ın iyi şarkıcılığını bir yere kadar ölçebiliyorum. Ölçemediğim yerde zevkime hitap etmiyor. Star sanatçıların niteliklerine sahip değil Tarkan.

Anlamadığım şey ;
şarkıcılık nasıl ölçülür ?
nicelikleri nelerdir ? nasıl tespiti yapılır ?
Tarkan star değilse diğerleri nedir ?
Fatih erkoç ne iş yapar :16:

**MegaStarkan**
16-05-07, 19:15
fatih erkoc sanki elisdirmis oldugu kisilerden daha büyük starda böyle yorum yapiyor....:11:

tarkantutkunu
16-05-07, 20:06
tarkanda star nitelikleri yoksa bu kadar insan neden onu böle sevsin veya neden dünya çapında ün sahibi

ya kim bu adam tarkanı yorumlamış allahım ismini ilk defa duydum

devilscream
16-05-07, 20:10
tamam anladık fatih erkoç hem her enstrümanı çalıyor,hem de iyi söylüyor.bu konuda tarkan hakkında pek de iyi konuşmadı diye hakkını yememek lazım tabi ki.ama kendisinde ne sahne performansı var,ne de tarkanın sahip olduğu diğer özelliklerden biri.tarkan türkiyenin ve dünyanın en büyük starı ve en iyi sesi.ondan iyisi yok.erkoçun bence kims hakkında bu tarz yorumlar yapmaması lazım.kendisine de yakıştıramadım doğrusu.ajda pekkan ile de söyledikleri çok yanlış.sadece görüntü değil sesi ve yorumuyla büyük bir star o.üstelik erkoçun eleştirdiği bu iki star ondan kat kat büyük ve yetenekli sanatçılar.

Yakisikli89
16-05-07, 22:17
kafami attirmasin bu

fatih erkoc sende benim icin bir sanatci degilsin müzik camiyasinda ne isin var
dinlemiyorum seni dinlemiyecegimde...konustuklarindada hayir yok..!

HND
16-05-07, 22:29
ya yaa.. evet. star deil zaten "mega" sını unutmus fatih erkoc :)

sally
16-05-07, 23:27
Fatih erkoc sen de kimsin Sarkilarin da kendin gibi

HURRICANE
18-05-07, 18:36
ooo fatih erkoç gözümde büyük bir sanatçıydı ama bu demecinden sonra küçük bir insan oluverdi .Yazık ya neden insanlar kendilerini böyle talihsiz açıklamalarla birden küçültürler çok yazık....

tara
18-05-07, 19:01
gereksiz bi aciklama .hic dusunmek bile istemiyorum bu sohbet hakkinda
sadece bi gercek var oda fatih beyin kiskancligi

tarkanımsı
18-05-07, 20:27
paşha çok dogru sölemiş walla star degil mega star......
yaw bu adam kendini ne zannediyo allah aşkınatarkan star degilde kendisimi star bırak bu işler fatih bey
:16: :16: :16: