PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eşcinsel değilim, seksi dendiğinde çok utanıyorum....

HakanÇelik
17-04-06, 19:02
http://www.vatanim.com.tr/pics/news/75914000.jpg
Tarkan, kendisine yapılan eşcinsel yakıştırmalarına cevap verdi: Yıllardır düzenli bir ilişki yaşıyorum. Ve çok da mutluyum. Sevgilimle iyi bir ikili olduk

17.04.2006

Megastar Tarkan, yeni albümü 'Come Closer'ın tanıtımı için gittiği Almanya'da Bild am Sonntag gazetesine konuştu. Oldukça ilginç açıklamalar yapan Tarkan, kendisini seksi bulup bulmadığı sorusunu, "Biri benim seksi olduğumu söylediği zaman utanıyorum. Seksi olduğumu düşünmüyorum. Belki bunu kız arkadaşıma sormalısınız" diye yanıtladı. Eşcinsel olduğu yolundaki söylentilerin hatırlatılması üzerine de Tarkan, "Hayır, 5 yıldan bu yana kız arkadaşımla beraberim. Onunla çok ciddiyim ve çok mutlu bir ikiliyiz. Beni olduğum gibi seviyor ve ben de herkesin tanıdığı şarkıcıyı görmüyor" dedi. Polonezköy'de bir çiftliği olan şarkıcı yakında oraya taşınmak istediğini de anlattı: Şu sıralar tavuk, ördek, kedi, köpek ve hatta 2 atla birlikte bir çiftlik kurma çabası içindeyim. Atlar bana doğum günü hediyesiydi. Önce onları nereye koyacağımı bilemedim. Şimdi onlara bir ahır kuruyorum... Bu arada "Benim en büyük tutkum cips ve patlamış mısır" diyen megastar, sıkı bir rejim yaptığını, hamburger ve kızarmış patatesten uzak durmaya çalıştığını söyledi

http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=haberdetay&tarih=17.04.2006&Newsid=75914&Categoryid=8

duygu
17-04-06, 19:08
kesinlikle diil biliorz ....bi de çekirdek wardı en sewdiği şeyler arasında sanırım...o kadar rejm yapmasın yaaa zayıfladı zaten yeterince

deniz
17-04-06, 19:33
tabiki eşcinsel değil.. olsada bizim için bişey değişmezdi zaten..

HakanÇelik
17-04-06, 19:35
kesinlikle değişmezdi, ama bu eşcinsellik haberleri beni fena halde bayıyor..
türkiye bitti şimdi de yurt dışıyla uğraşacağız...

:36_1_42:

TarkanColl
17-04-06, 20:33
Ne eşcinseli yaw. Bu haberleri yapanlar eşcinsel bence. :36_11_6:

deniz
18-04-06, 10:39
hep şu alpay yüzünden seneler sonra kalktı kitap yazdı..
eşcinsel olmasada alpayın yüzünden eşcinsel haberlari yine ortaya çıktı..

serkan
18-04-06, 16:14
bu mevzu kapanmadımı hala?