PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Metin Arolat'tan Tarkan'a destek

devilscream
10-05-07, 21:27
SON zamanlarda sık sık sevgilisi Bilge Öztürk ile evlenmek ve çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Tarkan`a uzun yıllar Megastar`la çalışan Metin Arolat da destek verdi. "Yalnız başına android gibi yaşaması daha mı iyi olur?" diyen Arolat, sanatçının evlendikten sonra şöhretini kaybedeceğine inanmıyor.
KAYNAK:kamerazzi.tv

Bravo metin.iyi destek vermiş vlenme konusunda.bravo

**MegaStarkan**
10-05-07, 21:40
sagol haber icin;)
ehh tabi niye kaybetsinki söhreti? tarkana sadece bekar diye hayran olan kisiler hic olmasin daha iyi :P sanki tarkan onlarla evlenicek:P elinde sonunda ztn evlenicek....bosuna hayala kapaniyorlar :P aci gercek haha cok kötüyüm bugün ben ya :14:
ayrica öyle düsünenler tarkan bi gün yasli olsa hayran olmucaklarmi?
güzel konusmus metin ;) oda evlensin zmni geldi:P
bendemi evlensem :10: duygu 30una nzm girion:18:

şekerim
10-05-07, 23:48
sagol haber icin;)
ehh tabi niye kaybetsinki söhreti? tarkana sadece bekar diye hayran olan kisiler hic olmasin daha iyi :P sanki tarkan onlarla evlenicek:P elinde sonunda ztn evlenicek....bosuna hayala kapaniyorlar :P aci gercek haha cok kötüyüm bugün ben ya :14:
ayrica öyle düsünenler tarkan bi gün yasli olsa hayran olmucaklarmi?
güzel konusmus metin ;) oda evlensin zmni geldi:P
bendemi evlensem :10: duygu 30una nzm girion:18:

:28: :28: kenan çok kötüsün ben evlenmeden sen asla evlenemezsin kenan :14: ilk ben evlenecem :10::18:

drjbeckham
10-05-07, 23:53
bencede tarkanın evlendıkten sonra şöhretını kabetmez tarkana evlılık yakısır

the_rasmus_zcy
11-05-07, 14:11
Hele baba olmak nasıl da yakışır! Ay canım canım =)

arjen22-tarkan
11-05-07, 15:49
haber için tşkler
Bravo Metiin :)

Yakisikli89
11-05-07, 15:59
iyi yapmis :20:

Bamboo
11-05-07, 17:52
Baba olmak hakikaten çok yakışır tarkana be :20:

tara
11-05-07, 18:16
aslinda ben tarkanin evlilik kime yaramis dusuncesini cok seviyordum bence boyle de devam ede bilirdiler zaten tarkan artik 5 sene sonra kalkip baska biriyle beraber olmiyicak .artik evlense;er ne olur evlenmeseler ne olur
sadece cocuk isi icin belki ben boyle dusuniyorum

tarkanımsı
12-05-07, 00:09
yaaa evlenmesin yaa böyleyken en azından unutuyorum ben bilgeyi fln ama evlenirse off ağlamak istiyorum yaaa
:6: :6: :6: