PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : murat boz show tv de hepsi bir adlı dizede

devilscream
07-05-07, 23:49
bu pazar başlayacak olan film de sanırım murat boz da var.fragmanın da o da gözüküyor.
http://www.youtube.com/watch?v=jlA4XxoSnFs

ösgee
07-05-07, 23:52
ayy ewett inş. oynamıodurr harcanırr yni inş. knk oyuncu flndır:S:S pek mntıklı gelemdi bna bu..:S:S

sally
08-05-07, 01:46
Evet O Dizi de Murat Bozda Oynuyor fragman de ben de gördüm

**MegaStarkan**
08-05-07, 16:43
murat boz ve hepsi grubu stardium sirketine baglilar dimi?
belki ondan dizide o grup ve murat boz beraber oynuyor;)
bklm murat boz nasil
hepsi grubundan daha cok muratin oyunculuguna merakliyim ;)

devilscream
08-05-07, 17:15
öyle olabilir murat bozun hepsi grubunun yalan şarkısının da bi bölümü solo olarak söylüyodu.

tarkan-rock
08-05-07, 17:21
murat bozda kim ya TARKANİN PÜF şarkısına dua etsin.albümünde başka dinlenecek şarkı yok ki,zaten.Püfden başka hepsi çok kötü.murat boz TARKANIN yanında 5-yıl çalışdığına göre kanmayın ona.İlk albümdü diye geçmeyin.Her bir şarkıcının gördük ilk albümlerini zaten!!!!
TARKANDAN BAŞKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

**MegaStarkan**
08-05-07, 17:24
murat bozda kim ya TARKANİN PÜF şarkısına dua etsin.albümünde başka dinlenecek şarkı yok ki,zaten.Püfden başka hepsi çok kötü.murat boz TARKANIN yanında 5-yıl çalışdığına göre kanmayın ona.İlk albümdü diye geçmeyin.Her bir şarkıcının gördük ilk albümlerini zaten!!!!
TARKANDAN BAŞKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
arkadasim tabiki tarkan baska ztn kiyaslamiyoruzki onlari. kiyaslanamaz ztn.
bence haksizlik ediyorsun sadece püf sarkisi güzel desen cünkü ben dönmem, maximum, aski bulamam ben sarkilarinida begeniyorum. yani trde ünlü olup o kadar kötü popcular varki murat boz onlardan daha iyi.

yagmur
08-05-07, 18:39
bencede megastarrrrrrrrrkan

devilscream
08-05-07, 19:03
haklısın megastarkan.ayrıca üzüleceksin de çok güzel parça