PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Türkçe söylemeyi özledi

HakanÇelik
05-05-07, 10:44
Tarkan Türkçe söylemeyi özledi
http://www.bugun.com.tr/staticfiles/images/newsimages/HaberResmi/820857ca-dc6a-4abd-a2f9-71f76e9fd6da.jpg

Özel bir konser için Antalya'ya gelen pop müziğinin starı Tarkan, yeni albümüyle yaza damgasını vuracağını söyledi

. Tarkan, bu albümünün sözleri ve besteleriyle çok farklı olduğunu ifade ederek, ''En iyi albümüm bence... Hem yaza hem de Türk Pop ,Müziği’ne damgasını vuracak'' dedi. Uzun bir süre Türkiye'de kalacağını ifade eden Tarkan, ''Amerika'dan sıkıldım. Yeter. Ülkemi, insanımı, Türk müziği söylemeyi özledim'' diye konuştu. Kız arkadaşı Bilge Öztürk ile ilişkilerini ''süper'' olarak değerlendiren Tarkan ''35 yaşıma geldim. Evlilik ve çocuk istiyorum'' diye konuştu. Kız arkadaşının kendisini çok iyi anladığını ve ''on parmağında on marifet'' olduğunu söyleyen Tarkan, ''Çok ahlaklı, dürüst, harika biri. Şöhretten faydalanmaya çalışmadı, hep geride durdu. Onu çok takdir ediyorum'' dedi.

http://www.bugun.com.tr/haberler/050507/p48227.html

devilscream
05-05-07, 12:32
sağol hakan haber için

HND
05-05-07, 14:24
bu aralar yine cocuk özlemi tuttu sanırım. sagol hakan.

leyla
05-05-07, 20:37
bizde tarkanin turkce soylemesini ozledik vallah

matthew
06-05-07, 04:44
tarkan ın turkce soylmesını bende cok ozledım ama bıde bu kadar cok artalarda gorunmese yuzunu yıpratıyor bosu bosuna artık telewızyonda tarkan ı gorunce sasırmıyorum

leyla
06-05-07, 12:05
nerde tarkani tvde gosteriyorlar ben hic gormiyorum tarkani
tarkani tvde cok gostersinler istiyorum

MONZA
06-05-07, 13:31
ya arkadaşlar bişi diyim kızmayın tarkana türkçe çok yakışıyo ingizice güzel sölüyo ama bence türkçe mükemmel :)

yagmur
06-05-07, 19:31
bencede türkce sölesin özlemişte adam

HakanÇelik
06-05-07, 20:28
tarkan ın turkce soylmesını bende cok ozledım ama bıde bu kadar cok artalarda gorunmese yuzunu yıpratıyor bosu bosuna artık telewızyonda tarkan ı gorunce sasırmıyorum

sen hangi kanalda tarkan'ı görüyorsan söyle biz de görelim...
ayda yılda bi haberlere çıktı... niye yüzü eskisin ki...
yüzü eskise ana haber bültenleri tarkan'a yer vermez korkma...

arjen22-tarkan
06-05-07, 21:21
haber için teşekkürler !

matthew
07-05-07, 00:44
arkadaslar bence sız objektıf bakmıyorsunuz olaya tarkan eskı tarkan dııl kabul edın yenı cıkaracagı album 2 mılyon satsada eskı tarkan olamayacak cunku sıradanlasmaya basladı uzatılan her mıkrofona konusuyor kendıne laf atanlara cewap werıyor ee bunları yaparsan serdar ortac tan ne farkın kalır eskıden tv de tarkan konserı cıktıgında ben kendı odamdaysam annem benı cagırırdı tarkan cıktı dıe annem hayran gozlerle ızlerdı tarkan ı artık dıkkat bıle etmıyor tarkan cıkınca bence bu cok onemlı bır sey

ben tarkan ı coooooook sewıorum ama işler ters gıdıyor bununda farkındayım eskı tarkan ı coooooooooook ozluyorum o herkesın hayran oldugu tarkan ı artık tarkan ı sadece hayranları sewıor eskıden herkes sewerdı gazeteler eskıden tarkan ı hep owerlerdı haberlerde artık butun gazetecıler tarkan ı elestırıyor olumsuz haberler yapıyorlar emınım sızde bunun farkındasınız

yagmur
07-05-07, 18:50
ama ben hiç ona bişi diyenlere oda bişi diyince görmüyorum
kendi haline bırakıo
hemşimdide gazetecciler felan onu öwüyorlar hem cok kanala cıkıoki hangi kanalda izliyon söle bizde seyredek adam ayda yılda bir cıkıo onuda denk gelirse izliom ben hep yemek yerken salona gidp tarkan cıkımşmı diye bakıom cıktıysa yemeği bırakıp izliom sonrada odama gidip sarkılarını dinliom ben tarkanı hiç böyle televizyonda cok cıktığını görmedim sadece haberlerde bazen klibini izletiyorlarr okadar sonra 2 gün onunla ilgili konusuyorlar haber yapıolar 2 gün bile dildir ha en fazla 2gündür yani......................

ha bide ben tarkanı hergün göstersinler diye dua ediyom yani hergün cıkmıo ona sorulan sorularada tek tük cwp weriyo yani anlayın azcık canım aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa olmuyoki kimler bana katılıo yada katılmıo sölesin lütfen.................