PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan kendini bana teslim eder

TarkanColl
04-05-07, 18:25
Geçtiğimiz hafta 'Şarkı Söylemek Lazım' adlı yarışmadan, manken partneri Hande Subaşı'yla birlikte elenen ünlü şarkıcı Metin Arolat; "Hande günümüzdeki pek çok ünlüden daha iyi şarkı söylüyor" dedi. Son günlerde; 'Hande Subaşı'nın güzel sesini keşfeden adam' olarak da adından söz ettiren Arolat, yaz ortasında yeni bir albüm çıkaracağını belirterek, "Bu proje için çok güzel şarkılar hazırladım" şeklinde konuştu. Magazin dünyasındaki polemiklerden uzak durmasıyla ve 17 yıllık dostu megastar Tarkan'a çektiği kliplerle de tanınan Metin Arolat'la; Hande Subaşı'nın şarkıcılığı ve müzik dünyasına dair düşüncelerini konuştuk.

* Türkiye'de güzel klip çeken isimlerden birisiniz. Ama kapris yapıp, kimseye klip çekmediğiniz söylenir. Hande Subaşı albüm çıkarsa ona klip çeker misiniz?
Ben kaprisli değilim!
* Ama insanları peşinizden koşturuyorsunuz. Hiç kimseye klip çekmiyorsunuz!
Bu kapris değil bir prensip. Ben reklam filmi çekiyorum ve o arada tanımadığım insanlara klip çekmiyorum. Ben sanat dünyasındaki 3-5 arkadaşıma klip çekerim. Çünkü ben bu dünyanın içinde gözüksem de aslında çok dışında yaşıyorum.

HANDE'YE KLİP ÇEKERİM
* Klip konusundaki prensiplerinizi biraz açar mısınız?
Türkiye'deki sanatçıların çoğunu fazla problemli buluyorum. Tarkan Türkiye'nin 'megastar'ı ama; benim setime geldiği zaman sorgu, sual yapmaz. Onun için de Tarkan'a çektiğim klipler başarılıdır.
* Tarkan klip çekimlerinde size teslim oluyor yani...
Olmak zorunda çünkü; bana güveniyor ki bana geliyor. Benim o işte iyi olduğumu biliyor. Ama bazı kadın şarkıcıların bütün dertleri; o klipte güzel gözükmektir. Oysa bir klip; insanı güzel göstermek için çekilmez! Hayata uzun vade olarak bakmayan insanlarla çalışmak istemiyorum.
* Tarkan'ın dışında kimlere klip çektiniz?
Demet Sağıroğlu'na çektim; bir de Tarkan'ın ricası ile Nalan'a klip yaptım. Ama genelde sadece Tarkan'la çalışıyorum. Eğer Hande Subaşı da albüm yaparsa; ona da klip çekerim. Çünkü Hande, artık canımın parçalarından birisi oldu. Sadece yarışma ile değil; öncesinde de öyleydi.
* Kliplerini yönetmeniz için pek çok ünlü özellikle sizi istiyor değil mi?
Evet Türkiye'deki sanatçıların neredeyse yüzde 90'ı, kliplerini benim çekmemi istiyor.

Sabah Gazetesi

fantin
04-05-07, 18:35
İşinin ehli Metin Arolat:20: İnşallah yeni albümdede klipleri o çeker:20: Teşekkürler Ebru:1:

şekerim
04-05-07, 18:46
vayy güzel haber teşekkürler ebru umarım en kısa sürede güzel bi klip gelir

wengin
04-05-07, 20:01
Metin Arolat'ın kliplerinin hepsi süper zaten. Tarkan ile harika bir uyumları var. Nalan'a hangi klibi çekmiştiki Metin arolat :19:

İleride de Tarkanla çalışmasını isterim mesela ''Bounce''nin yönetmeni Arıca olsaydı albüm bir daha değişik olurdu bence. Arıca bu işi biliyor :1:

Haber için Tşk Ebru:20:

devilscream
04-05-07, 20:08
tarkanın yeni klibini metin arolat çekerse bayağı iyi olur.gerçekten de çektiği kliplr çok başarılı oluyor.haber için sağol

**MegaStarkan**
04-05-07, 22:15
tarkan inglizce albümü icin yabancilardan calismak istedi sadece,
oysaki bence metin arolat o kliplerin altinda kalmazdi....
hande nasil cikmis en iyisidi o yarismada ;) metinden daha iyi sarki söylüyordu haha
tskler haber icin ebru ;)

sally
05-05-07, 00:46
Umarim Tarkanin Yeni Albümdeki Klipleri de Metin Arolat ceker.

HND
05-05-07, 14:39
vayy adasıma bak senn. kapmıs Metin'i.:D
gayet basarılı bir yönetmen..ve öyle kalsın bence.

esra_tarkanizim
05-05-07, 15:31
inş tarkanın klibini metin arolat çekerrr tşklr haber için

leyla
05-05-07, 20:32
metin arolatin sadece tarkana cektigi kuzu kuzu klipini biliyorum ki cok basarili olmustu.umarim eger tarkanla birlikte calissalar kuzu kuzu gibi iyi ve basarili olur