PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a kırmızı kravatlı yeni imaj

HakanÇelik
02-05-07, 13:01
Tarkan'a kırmızı kravatlı yeni imaj
http://www.aksam.com.tr/foto/2007/05/02/4.jpg
Mega Star Tarkan'ın, yeni imajı beğeni kazandı. Antalya Manavgat'taki Silence Beach Otel'de düzenlenen Telpa'nın bayi toplantısında sahne alan Tarkan kısa saçlı yeni imajıyla şarkılarını seslendirdi. Yaklaşık 800 kişinin katıldığı özel konserde Tarkan'ın isteği üzerine bütün konuklar, kamera ve fotoğraf makinelerini odalarında bırakmak zorunda kaldı. Konser için otele gizlice gelen Tarkan, eski ve yeni şarkılarından oluşan 12 parça seslendirdiği konser için 300 bin dolar aldı.

http://www.aksam.com.tr/haber.asp?a=76044,8

Tanju ALTINAY

devilscream
02-05-07, 13:37
çok teşekkürler ama bence saçlar olmamış.kenan doğuluda böyle yaptı saçları.şimdi Allah bilir kenandan özendi gibi şeyler de çıkar.

scorpioness
02-05-07, 13:54
Saçları biraz uzamıştı iyiydi ama neyse bu çok kısa saç tarkanı toplu gösteriyor bence kafasının şekline göre çok kısa kesim yapılmamalıydı ama yakından görmek lazım tabii anca o gitsin gizli gizli konser versin hııh!! 300bin dolar kotayı indirmiş demek teşekkürler Hakan

fantin
02-05-07, 14:15
O saçlar ne öle yaaaa.Biz uzasın diye bakıyoduk. Hep o kuaförün işidir bu:6: :6: :6:

Yemin ederim cildiricam :18:
Kabak kafa olmus yaa ögh tarkan uzat uzat :11:

HND
02-05-07, 14:48
kırmızı kravatla olacak isler degiil.. hem :11: biz uzatsın dedikce saclar giittikce gidiyoo.:S

tara
02-05-07, 18:26
saclarina ne olmus ya .ama yinede yakismis kisa sac
ama biraz uzun kalsin tarkanim ya oyle daha guzel oluyor

**MegaStarkan**
02-05-07, 18:56
kisa sac biraz yasli göstermis tarkani. bi kac yer kel kalmis :P uzatsaydi kimse görmezdi :D
o yine bildigini okuyor.....:D
tskler hakan :)

matthew
02-05-07, 19:01
tarkan acilen kendisine imaj konusunda akıl werenleri degisitirmeli karizmasını yawas yawas eritiyor farkında diil hem otelde konser wermekte neymiş ya dedim daha once de yakında ibrahim tatlıses gibi çig koftede yapar televizyonda tarkan ne yapmaya calısıyor anlamıs degilim kimin aklına uyuor da bunları yapıyor acaba hayret bişey ya tamam tarkan ı cooook sewioruz ama artık eger bi tarkan albumu 1 mılyonu gecıp gecmemesı tartısılıyorsa demek ki bi şeyler ters gıdıyordur acaba tarkan bunları goremıyor mu tarkan karma albumunde yabancı agırlık lı we bu işi bilen insanlarla calısıyordu artık hepsi turkiye den we bence bu işten anlamıyorlar bence hersey coook guzel gitmiyor biraz objektıf bakamk lazım bıseyler acilem degişmeli hep konusulurdu tarkan ın yenı ekıbı onu sömuruyor die artık iiden ii ye inanmaya basladım ben lutfen eski günlerine dön tarkan

Cig koftemi ? Sushi yapar o :18:

RaSKaS
02-05-07, 19:12
Antalya Manavgat'taki Silence Beach Otel'de düzenlenen Telpa'nın bayi toplantısında sahne alan Tarkan kısa saçlı yeni imajıyla şarkılarını seslendirdi.

otelin adını biyerden hatırlayacam diyorum :28:

bizim şamsımıza geçen sene serdar gelmişti :18:

ben yeni saç stilini beğenmedim uzun saç ona daha çok yakışıyor.

eskalen
02-05-07, 20:13
acayip super bir haber. gizli yapilmis bir organizasyon bu konser... silence beach otellerine bende gitmistim......Yani demek ki parayi verip Tarkan 'I getirtirmisler.Yani Tarkan hic boyle ozel konserlere cikmiyorum diyordu nasil da olmus bilinmez valla helal olsun bu organizasyonu yapanlara.....BU arada Tarkana soyleyin o kafayi degisitirsin o ne ya:)

sally
02-05-07, 20:53
Tarkanin Yeni Sac stillini beyenmedim.Uzun Sac ona dahi iyi yakisiyor bence.Karma Albüm dönemindeki Imaj cok iyidi simdiki ise cök kötü

ösgee
02-05-07, 21:17
ayhh ben o kuaförüü döwerimmm geryyyy:q:@ sinir yptımm çok kötü duruo..:(:(:(

gence
02-05-07, 21:24
ya tarkan benim gözümde her türlü güzel de güzel olmasına bu imajla yeni albüm çıkmaz ya çok sıradan bi imaj seçmiş

nuran
02-05-07, 23:08
offf bee tarkan ne yaptın ya da yaptırdın kendine.kendine gel yaaa,uzat o saçlarını :15:

Yakisikli89
03-05-07, 19:12
bosverin arkadaslar ya

tarkan sac stilini begensinde

insallah albümde fiyasko cikmaz

albüm yaklastikca sok geciriyorum insallah son sokuda albüm vermez

disiseytan
03-05-07, 20:22
offf olmuo olmuo Tarkan eskiden olduğu gibi ne giyimine ne saçına bilmiorum işte hiç bişeyine gereken önemi vermio sanki! ne yapmalıyızda aklını başına getirmeliyiz acaba hemde acilen yeni albüm çıkmadan önce yoksa yeni hayal kırıklıkları yaşatıcak bze bişiler yapmalıyız arkadaşlar hadiiiiii!

şekerim
03-05-07, 21:15
offf offff vallaha kıydı güzelim saçlara:16:

HURRICANE
04-05-07, 01:04
hımm imaj ii ;)Elmas küpe aynen kalmalı altına düşük bel kot birde converse işlem tamamdır oldukca cool;)

Olya TnUnited
04-05-07, 11:51
men! now he totqally looks like my ex lol :18:

leyla
04-05-07, 14:45
uzatsin saclarini uzun daha cok yakisiyor

arjen22-tarkan
04-05-07, 16:05
aa saçlar hiiç mii hiiç yakışmamıış bencee !